Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Rabbime çok güveniyorum.
Sesimi duyacak ve gönlümüzün muradını verecek inşallah.
Okumalara devam.
Rabbim hayırlı dualarımızı kabul etsin inşallah.

inşallah alırsınız pekii sız hiç dua okudunuz mu ev almak için bacım.. :KK200:

Hep dua ettim ama.belirli bir dua degil ezan okununca secdede genelde vs.bide gecen sene nisanda cok zor bir normal dogum yaptim dogum.yaparken o kadar sancimin icine dua ettim yuce rabbim isteyen.herkese nasip etsin insallah bu hafta tapuyu aliyoruz

kızlar,
konuyu okudum cok begendim vakıa suresi benim maddi sıkıntı cektigimde sarıldıgım ilk dua o yuzden gorunce hiç sorgulamadım salavat ile birlikte basladım bugun 3. günüm
1000 tane salavat 1000 tane ya fettah ya vedud ya cami 7 inşirah 1 yasin 1 vakıa okuyorum
kredi kartım gelmisti 7500 tl 4000i odedim nasıl yapsam düsünüyordum
bugun 3. gün ve bugun uzun suredir satısta olan bir ürünüm %95 satıldı gibi, birkac gun icinde belli olacak. 3000 tl ama olsun, bu da isimi acayip görür. hic ihtimal vermedigim bir seydi. duaların mucizesi saymakla bitmez, yasamakla ise hic bitmiyor :KK200:
okuyan varsa bu konuyu, herkese umut olsun diye paylasmak istedim

Son düzenleme:
kızlar,
konuyu okudum cok begendim vakıa suresi benim maddi sıkıntı cektigimde sarıldıgım ilk dua o yuzden gorunce hiç sorgulamadım salavat ile birlikte basladım bugun 3. günüm
1000 tane salavat 1000 tane ya fettah ya vedud ya cami 7 inşirah 1 yasin 1 vakıa okuyorum
kredi kartım gelmisti 7500 tl 4000i odedim nasıl yapsam düsünüyordum
bugun 3. gün ve bugun uzun suredir satısta olan bir ürünüm %95 satıldı gibi, birkac gun icinde belli olacak. 3000 tl ama olsun, bu da isimi acayip görür. hic ihtimal vermedigim bir seydi. duaların mucizesi saymakla bitmez, yasamakla ise hic bitmiyor :KK200:
okuyan varsa bu konuyu, herkese umut olsun diye paylasmak istedim
Ne mutlu size ALLAH daha çok yardımcı olsun size inşallah.. iyiki paylaştiniz bu konuyu burada 3 günde bu kadar şeyler yaşadı işteniz iler de daha çok geçer gider sıkındasınız o zamn inşallah. Sorum olacak salavat olaraķ hangi salavat-ı okudunuz acaba bacım..

X