Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

Sanırım seneleeeeeer önceki konularımı okuyup ona göre yorum yapıyorsunuz şimdi akıl var mantık var bu insanla 1,5 senedir berabersem 2021 yılında açtığım konulardaki kişi bu insan mıdır :) Seks konusunda kendisiyle harikayız,ayrıca benden 8 yaş büyük

cok katıldığım bir onerme degil ama adam zengin ve yasli oldugu icin sizin konuda katılıyorum.
evlilik hayati yasiyorsunuz ama evlilik satin alma, bu dost hayati kiralama diye düşün. misal aldigin evi ne kadar sikayetci olsan da kolay kolay satamazsin, tapusu sende uğraş dur. ama kiraladigin evin keyifle otururken icine masraf yaparsin, seni sıkmaya baslayinca birakirsin gider.
adam da seni almamis da kiralamis olarak düşün. gönlünü eglendirdigi sürece sende. sonra depozitosunu da alir gider yeni kiralik ev bulur.
hayati annen gibi, teyzelerin halalarin gibi, annenin kuaforune gelen kadinlar gibi gorup bildigin icin sana oyle geliyor. birbirini seven mutlu ailelerin huzurla buyuyen cocuklari genelde boyle düşünmüyor. ben mesela ömrümce dayak yemedim. sevgilimin siddetini gec bunca insan girdi cikti gercek anlamda sesini yukselten, bana bagiran ya da küfür eden erkek bile olmadi. ha olmadi ama olsa da bir kere bagirabilir, ikincisinde karsisinda bir sevgilisi olmaz.
ayrica her kadin pahali seyleri kabul etmez. benim icin en onemli sey esitliktir. beni kendinden ustun gorup hesabimi odeyen erkeklerden de rahatsiz olurum. sevgilim euro kazanirken ve ben issizken bile tum tatilimi karsilamasina - eskort gibi bedava tatile girip adamla yatmayi kendime yediremezdim mesela. oyle zamanlarda bile kendimize ulke secerdik bazi ulkelerde her seyi ben ayarlardim otostopla, sokak lezzetleriyle karnimizi doyurur, otelden tasarruf icin uzun yolculuklari geceye getiririrdik - butceme gore tatil yapardik:) onun sectigi ulkedeyse arac kiralar citipiti elbiselerimle deniz lokantalarinda sarap icerdim. yine bir dengeyi bulmusuzdur.
simdi benim ulkeme tasindi, yine ayni sekilde her seyi ona yikmadan, bjr dengeyi tutturmaya calisiyoruz.
ben "kendi gencligimi" verip adama sacimi supurge etmiyorum mesela..pazara beraber gidiyoruz, mutfakta ben yemegi yaparken o yemege koyulacaklari dogruyor, pişesiye yatakta egleniyoruz, beraber sofrayi hazirlayip kaldirip yikiyoruz. aldigimiz esyalari (koltuk masa) eve beraber tasiyoruz. o mobilyayi kuruyor matkapla ben kurduğunu temizliyorum, dekorasyona ortak karar veriyoruz, evi beraber boyuyoruz...
ne o üstün ne ben üstünüm. herkes bir sekilde elinden gelen neyse onu yapiyor.
boyle dengede giden, erkegin "erk" olmadigi, gereksiz pahali hediyelerin altinda ezilinmeyen iliskiler de var.
bu iliskilerde birinin üstün olmasi, üstün kisinin maddi olarak karsi tarafa yağdirmasi, bazen iki uc tokat sallamasi falan olamaz.
genellemeden once herkesin senin cevrendeki insanlar gibi yaşamadığını bil istersen

Yaşadığın ilişki ortada yahu değişmişmiş

Karakola gitmek rezillik mi :)
Gerçekten şaka gibisiniz karakolluk olduğunuz biriyle hala aynı eve girmeyi düşünmek şiddet gördüğünüz biriyle sırf mal mülk için birlikte olmak rezillik. Yorumlarınız düşünce yapınız korkunç. Nasıl bir hayattan geldiniz bilmiyorum ama bu yaşadığınız şey normal değil buradakilere de normalmiş gibi dayatmaya çalışmayın.

Tatile sevgilisi veya nişanlısıyla giden ve tatili erkeklerin ödediği tonla arkadaşım var hiçbiri de eskort değil ha sen kabul edersin etmezsin bu senin karakterin ama ben kabul ediyorum bundan da gocunmuyorum size pahalı hediye gelirse etmeyin kabul ayrıca kendisi yaşlı değil yaşı yaşıma denk biri

İyi, en azından çift rakama ulaşmamış. Bu bile senin için büyük gelişme.

iste bana arkadasini söyle sana kim oldugunu soyleyeyim:) onlar da bir iki tokat yiyor mu senin gibi? ya da iliskilerindeki söz hakki erkegin söz hakkindan daha mi az?
iste erkegi kendinden üstün kabul edip (ortada daha nikah yokken) kendi masraflarini kitleyince ilişkinin dengesi kayiyor sonra senin gibi oluyor.
ne şamin şekeri ne arabin yüzü. ille de esitlik diyorum. o yüzden sen gocunma, dayagini da ye. eski karisina verdigi nafakanin aynisini sana verir zaten bosaninca. belki bir ev bir araba daha tirtiklarsin..sorun ne ki?

ya sanırım bana ev araba alındığı için kıskandınız hayatınızda asla bu kadar büyük hediyeler alınmayacak size bu kadar üzerime gelmenizin başka bir sebebi olamaz üzgünüm hanımlar hayatınız boyunca ne ev ne de bir araba hediyesi alamayacaksınız

Bizimkilerin de kemiğini kırdırtsan akıllanırlar mı mermad ya, belki bi iki tokat atıp sonra bize de araba alırlar

Avukatım o yüzden hukuki yorum yapayım. Borç açıklaması ile aslında size bu parayı borç olarak verdiğini ve geri isteyeceğini belirtmiş oluyor. Bir gün ayrılıp ilişki bittinde , size bir ihtar gönderir şu kadar borç vermiştim sana, bana geri öde diye . Bu kadar kurnaz bir adamla yok olmaz ayrılın.

Evet ya ayrılınca dövülüp öldürülerek elimizden alınacak şeyi kimseden kabul etmedik diye çok kıskandık seni. Öyle böyle değil.

Sonrasında dayak yemeli, ölüm tehtitli karakola düşmeli ev ve arabayı kıskanır buradaki kadınlar kesin. Bu kaliteli ilişki herkese nasip olmaz haklısın. Hepimiz kıskancız.

Sonrasında dayak yemeli, ölüm tehtitli karakola düşmeli ev ve arabayı kıskanır buradaki kadınlar kesin. Bu kaliteli ilişki herkese nasip olmaz haklısın. Hepimiz kıskancız.
Şu an çok pişmanım bana çok para karşılığı dayak ve bol aldatılma vaad eden Rizeli keko mütahiti reddettim diye Tahin ben ağlamaya gidiyom.

Konu ilişki veya dalga geçtiğiniz yediğim dayak değil,ayrıca dayakta değildide neyse.İşinize gelince en kibar en doğru sizsiniz ama kavga esnasında yediğim bir tokattan alay ettiğiniz için asla yanlış değilsiniz zaten.Hayatım boyunca kimsenin gördüğü bir şiddetten dolayı espiri yapıp dalga geçmedim.Maddi anlamda büyük bir hediyeyi asla kabul etmezsiniz bu çok karakterli bişey ama iş hemcinsiniz şiddetine gelince dalga ve espiriye vurmayı bilirsiniz ay herneyse gerçekten sizinle kafa yırtamayacağım bye

neden kiskanayim ki? hayata baktigimiz pencereler cok farkli. ben nasil ki anlayamiyorsam bir insanin dayak yedigi, icinde guven olmayan bir ilişkide nasil mutlu oldugunu sen de anlayamiyorsun bir insanin "eşit" yasadigi, beraber elele herseyi yaptigi bir ilişkide nasil mutlu oldugunu.
beni dövüp ev veren sevgilimdense kendimin araya araya cok uyguna bulduğu tatli bahceli ama eski evimizin duvarlarına berbarer siva yapip alcisini zimparaladigimiz bu hayattan, sevgilimin elleriyle tatillerimizi cizgikitap haline getirdigi , bana sarkilar besteleyip caldigi "bedava" hediyelerden cok mutluyum.
dünyada isteyecegim en son şey bana hoyratca davranan bir erkektir
*ki babam da harika - bana bjr gun bagirmamis bir insan. 22-23 yasimda ilk isime basladim. o gunden beri issiz de kalsam ondan da bir kurus almamisimdir. Miras mallari var - ailemden sonra bana kalacak. onda bile duracağına satmalari ve yasliligini güzel yasamalari taraftariyim

Mermad seni tanimam etmem, sen eski uyesin, ben uye oldugumdan beri de son 1-2 aydir ilk kez aktif goruyorum seni.

Konuna hukuki bilgimin el verdigince yorum yapmaya gelmiştim ama su alintiladigim kisma belki benim sana kinim olamayacagini bilerek dikkate alirsin diye yorum yapmadan duramadim.

Tum bu "ölüm tehditli, kaoslu" hayati 1 ev 1 araba icin mi cekiyorsun?

Onceki konularını bilmedigim için senin hakkinda zerre fikrim yok, cok mu muhtac, yok yoksul, kimsesiz durumdasin?

10 yila yaklastik, daha 1 kez karakolluk olmadik biz esimle, yani normal sade bi hayati tercih edip huzurlu olmak istemez miydin? Ölüm tehditli, karakolluk olan bi nisanlilik donemi evlilikle taclanirsa dogacak cocuklar ziyan olur, o saatten sonra da yemisim evi arabayi yani.

Mutlu olduğumu kim söyledi ? Detayların çoğunu bilmiyorsunuz olayın üstünden konuşuyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…