Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

Tabi kolay affettin. Adam iki ağlıyo affediyon. Para var ya o para nelere kadir.

Onlarce kez karakola gittik çoğunda hakaret tehditten ifade ve uzaklaştırma verildi bunlardan sadece bir tanesinde nezarette kaldı ve o nezarete girdiği günden beri asla karakolluk olmadık çünkü deli gibi korkuluğunu biliyorum daha geçen gün ben senden artık korkuyorum gerçekten diyordu

O bana tokat attığında benimde elim armut toplamayacaktı heralde.
Tabi ki de elin armut toplamayacak kendini savunman en doğal hakkın. Ama ondan sonra bir insana yakışır şekilde gururlu davranıp onu hayatından silmek olurdu. Para da bir yere kadar yani. İnsanın ruhundan onurunu gururunu al geriye ne kalır ki. Siz kendinizi et parçası olarak mı görüyorsunuz. Hiç mi onurun gururun yok.e ben de tokat attım altta kalmadım deyince gururlu mu oluyorsun. Ben anlamıyorum nasıl bir insan kendisine bu hayatı layık görür. Eşim bana lan dese benim gururum kırılıyor benle böyle konuşamazsın diyorum. Adam seni dövmüş e ben de dövdüm diyorsun konuyu kapatıyorsun

Canım benim o iş gerçekten anlık. Bir anda kafan duvara çarpar, bi anda balkondan uçuverirsin. Bi sinirle ekmek bıçağını eline alır bi sinirle sokuverir. Sonra pişman olur ağlar yine. Ama şuan onu anlayacak mentalin yok senin. Para ağır basıyor.

Ha tamam o zaman. Korkuyormuş:) bir rekatlık canın var farkında mısın.bir de diyorsun ya en güvenli yerde yasıyorum kimse ben istemeden giremez. Adamlar birbirini hapiste kesiyor yeter ki kafaya koysun.

Canım benim o iş gerçekten anlık. Bir anda kafan duvara çarpar, bi anda balkondan uçuverirsin. Ama şuan onu anlayacak mentalin yok senin. Para ağır basıyor.
Erkek gücüyle kendi gücünü bir tutuyor. Doğruysa bile adam izin verdiği için o şekilde girişebilmiş. Anlık cinnete bakar, boğazını tüm gücüyle sıksa zaten bitti gitti. Umarım yaşamaz böyle bir şey.

ya konu borç icra konusu gerçekten ilişki konusunda yorum istemiyorum ve bundan sonra ilişkiyle alakalı cevaplar vermeyeceğim toksik bir ilişki yani ne bekliyorsunuz tehditler karakollar kavgalar oldu olmayada devam edecek çünkü toksiğiz

Yahu adam 28 yaş büyük mermaddan.
Tabiki yedirecek bazı şeyleri ki mermad kendisiyle sevişsin hshs
Yedirdiği buysa artık, adam dövüyo sövüyo, parasıyla eziyo sonra ağlıyo biliyo ki bu kadın para için susar yutar yine.

Bu arada Müge anlıda cıkan bir cok konunun tiyatro olduğunu ve absürt olduğunu düşünürdüm ama gercekten böyle kadınlar varmıs demek ki

Valla böyle akıl tutulması yaşayan kadınlara az bile. Devam edin böyle

İşte böyle sade sade gel bize. Bütün pisliği püsürü para için çekiyorsun. Ama o adam o parayı sana hediye etmez. Sana onu anlatmaya çalışıyoruz.

Bu arada Müge anlıda cıkan bir cok konunun tiyatro olduğunu ve absürt olduğunu düşünürdüm ama gercekten böyle kadınlar varmıs demek ki
neden bu tarz toksik şeylere inanmıyorsunuz bana buda garip geldi gerçekten hayatınız bu kadar huzurlu mu mesela ben babamla da şuanda mahkemeliğim kendisi beni gasp etti üzerine dolandırdı gerçekten hayatımdaki bazı şeyleri anlatsam aklınız hayaliniz şaşar

İşte böyle sade sade gel bize. Bütün pisliği püsürü para için çekiyorsun. Ama o adam o parayı sana hediye etmez. Sana onu anlatmaya çalışıyoruz.
Keşke devlet elini eteğini çekse böyle tiplerden.
Birbirlerini yeseler böyle.
Doğal seleksiyon olsa.
Veleddallin amin dense bitse.
Su testisi su yolunda kırılsa.
Yazık gerçekten.
Devletin ne delisi bitiyor, ne sorunlusu.

Bir insanın bu kadar akıl tutulması yaşaması için beyninde problem olması gerekir çünkü. Huzur yaratılır kimseye altın tepside sunulmaz. Baban yasındaki adamdan para koparıp dayak yemek ölüm tehdidi almak da bir tercihtir kendi emeğiyle calısıp kazanıp sevildiğin yerde durmak da bir tercihtir

toksik olduğumuzu her fırsatta söylüyorum
sonumuzun olmayacağınıda biliyorum
yanlış bir insan olduğunuda biliyorum
herşeyin ben de farkındayım şuanda konu borç konusu rica ediyorum eğer yorum yapacaksan konuyla alakalı yap olur mu ? toksik bir ilişki üzerine konuşmak istemiyorum 2gün iyiyiz diğer günlerr kangalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…