Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

Tabi ki maddiyat için çekmiyorum bu kadar şeyi. Canımdan önemli mi ya ? Yoksul ve muhtaç da değildim zaten kendisi benim evime yerleşmişti.Onla tanıştığımda işimde gücümde evimde barkımda vardı zaten
Kendisi alkol bağımlısı zaten ne söylese ne yapsa alkolden sonra yapıyor gerçek hali öyle olsa ben de zaten bu kadar şeyi çekmezdim ve onu seviyorum da zaten çünkü bana verdiği maneviyat çok daha fazla.Kalbinin kötü olduğunu bilsem bir dk kalmam yanında ama karakolluk olduğumuz her durumda alkollü ve sarhoştu

İlişki her durumda falso. Hemcinsim olarak haketmediğini düşünüyorum umarım yol yakınken vazgeçersin.

İlişki her durumda falso. Hemcinsim olarak haketmediğini düşünüyorum umarım yol yakınken vazgeçersin.
Alkol alması onun yaptığı şeyi tabi ki meşrulaştırmıyor.Tabi ki haketmiyorum hiç bi kadın haketmez burada dalga konusu olsa da.Normalde alkollü dahi olsa öyle şeyleri affedecek birisi değilim ama onun yaptığı maddi manevi çoğu iyiliği görmezden gelemedim,gelemiyorum da.Şuanda hala berabersek ve evleniyorsak ona nankörlük yapmak istemiyorum yani maddi manevi o kadar şeyden sonra vicdanım el vermiyor.

Mutlu olduğumu kim söyledi ? Detayların çoğunu bilmiyorsunuz olayın üstünden konuşuyorsunuz
e mutsuz oldugun iliskide neden insanlarin mutsuz birini kiskandigini iddia ediyorsun?
madem mutsuzsun neden devam ediyorsun?
yediğim dayak değil,ayrıca dayakta değildide neyse.
ayrica iki tokata "dayak degil" diyecek kadar igrenc iliskiler neden yasiyorsun? biri degil tokat atmak kolumu sertce cekse ona dayak derim çünkü siddetin hicbir türlüsüne uğramadım. demek ki eski sevgililerinden daha büyük eziyetler gördün ki bunu küçümsüyorsun.
bu hayatı bile isteye ceken ve bu hayatin kiskanilacak derecede güzel oldugunu iddia eden sensin. bu cileyi bile bile çekiyorsun.
"kotu biri degil" diyorsun. seni döven insan dunya baris elcisi olsa kötüdür, igrenctir. ama devam ediyorsun hala aldigin uc kurusu kar sayiyorsun. bir de nisanliyim diyorsun, evlenmeye niyetlisin. bugun iki tokat atan adamin yarin eskk karisina yaptığı gibi gozunu morartacagini, tekmeler atacağıni bilmiyor musun?
madem gelirin de var, adamdan tirtitkladiklarin da var
terket gitsin o zaman.

Kim şiddet görmenizle dalga geçiyor yahu? Şiddet görüp hala seviyorum ediyorum kendi isteğiyle olmadı kemiklerini kırdırdım ama tek derdim borç yazması tavrınız komik sadece. Şiddet olayını siz umursamıyorsunuz bile sanki yaranızmış da millet dalga geçmiş gibi anlatmanız garip

Bu şekilde devam edemezsin ama farkındasın. Bu vicdani sorumluluk bir gün tükenecek ve yeter artık başlarım bana verdiğin o emeğe diyeceksin. Nankörlük değil kendini düşünmek zorundasın. Bu konuda bir uzmanla görüşmeni tavsiye ederim evlenmeden önce. Bakış açısını değiştirecek ve farklı yönden bakmanı sağlayacaktır en azından

Tek derdi hukuk olan canımız ciğerimiz bir anda aslında iyi ama alkol yaptırıyo, vicdan yapıyorum bırakamıyorum falan yapmaya başladı. Kendi de farkında o kadar kolayca evi arabayı aldım ça çavvv diye gidemeyeceğinin, güzellemeye başladı şimdi.

Alkol dışında iyi biriymiş, bi de sekste iyiymiş. Bunları öğrendik son 2 sayfada unutmaa

Ex ilişkilerimde hiç bir zaman şiddet görmedim.Ve zaten bu söylediğim şiddet olayları yeni oldu,Bunlar İlişkinin başında olsa asla bu topa girmezdim.Ve sanırım toplamda 3 kez tokat attı bunlar bu ay oldu zaten.Nikah tarihi çoktan alınmıştı.Zaten uzun süre beraber yaşayıp evlenmeme sebebim eski eşinin söylediği şiddetlerdi bu yüzden banada yapar mı korkusuyla evlennedim ve bana da yapacağına emindim zaten.Mutsuz olma sebebimde ilişkimizin toksik bir hal alması ve düzelmemesi.Israrla biz öyle büyük bir hediye kabul etmeyiz diyip beni yargılamanız.Yani tamam kabul etmeyin,ben ettim diye suçlu değilim sayılmam da.Bu kadar hediyeden sonra bi gram altın dahi istemişliğim yok bu olanlarıda mehire saydım zaten.Siz kabul etmiyorsunuz diye sizi yargılamıyorsam sizde ben kabul ediyorum diye beni yargılayamazsınız sıkıntı orada.Ben bunları kabul ettim diye kötü olmuyorum çevremde bize benzer arkadaşlarımız var onlarada ev araba değerli pırlantalar alınıyor çünkü beraber oldukları insanların durumları iyi.Ve kendisi bunları sarhoşken yapıyor kendine geldiğinde normal haline dönüyor

Tek derdim hukuk olsa evimi barkımı satar şehir değiştirirdim merak etme

Canımı yolda bulmadım gerçekten öldüreceğine emin olsam aynı evin içine bile girmem

Mehre siz mi saydınız sadece yoksa adamın yazılı, imzalı bi senedi var mı bu konuda

Erkekler uçkuruna o kadar düşkün ki zengin bir erkekten ev araba almak için çok da güzel olmaya gerek yok aslında, yatakta iyi olsan yeter. Güzellik sayesinde ev araba sahibi olmanla övündüğün için bunu yazıyorum. Azıcık onurunu ayaklar altına alabilecek kapasitede olan bir kadın aklını kullanıp adamın altından donunu bile alır. Mesele bunlar değil ki mesele mutluluk, dayak yemekten korkmayacağın sana para verdiğinde beni dava eder mi diye korkmayacağın biriyle beraber olmak mesele. Ama bunlar için sadece güzellik tek basına yetmez. Benim evim var arabam var çok şükür çalıştım aldım. Tüm bunlar isteyince sahip olunamayacak şeyler değil ki

Mehre siz mi saydınız sadece yoksa adamın yazılı, imzalı bi senedi var mı bu konuda
Dini nikah belgesi diye bir şey varmış hoca da kendisi de imza atacak yani teklif benden geldi. Gün alınırken bu altın mehir işleri konuşuldu ne istenir ne yapılır diye ben de mehir olsun zaten fazlası yapıldı dedim oda kabul etti

İsteyip sahip olunamayacak şeyler zaten değil.Ben zaten çalıştığım dönem onla tanışmıştım o dönemde kredi çekip araba alacaktım kendisi beni vazgeçirdi alma yapma etme diye.

Mermad kusura bakma; ama bakış açın çok sığ. Hediye evi arabayı neden kıskanalım ki, geliş yolu belli; ben kıskanmam, zaten müteahhit bir babanın kızıyım. Beton yığını mı görmemişiz? Karşımdaki adama illâki araba, ev alacaksın şartı da koşmadım; helâlinden çalışsın kazansın, iyi bir mesleği olsun, yarın işsizlik güçsüzlük durumunda hani ekmeğini taştan çıkaracak kabiliyeti olsun, gerekiyorsa gitsin pazarda bir şey satsın, babamın malına güvenmesin; ama en önemlisi bana sevgisi, sadakati tam olsun, üstüme her zaman titresin istedim. Her kadının öncelikleri, mutluluk kriterleri farklı. Benim adamım bana sesini yükseltmiş kötü bir laf etmiş değil.

Bazı kadınlarımız da eşleriyle dişini tırnağına takıp, çalışıp çabalayıp bilmem kaç yıllık evliliğinde helâlinden nihâyet evini aldı, pırlanta gibi çocuk yetiştiriyor. Bak Led_BiR_Vele_DisTiri

Bazıları o çok sevdiği adamla macera dolu anılar biriktirip ülke ülke geziyor, yeri geliyor para harcamadan hayatı dibine kadar dolu dolu yaşıyor; partneriyle küçük şirin bahçeli bir ev tutmuş, her anını eğlenerek her şeyi beraber deneyimleyerek hayatın tadına varıyor. Ben hayran hayran izliyorum. Bak yenGEnC

Neden kıskansınlar ki senin durumunu?

Adam sana nankörlük ediyor ama, sen onu

Alkolik
Siddete meyilli
Cikarci diye terkedersen nankor olmazsin emin ol. Zaten 1 tokat veya kallavi bir siddet vakasi farketmez, isin icine canin girdikten sonra gidiyor olman nankorluk o-la-maz. Canın takas edilebilecegi, kiyaslanabilecegi hicbir sey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…