Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

babam yaşındaki mi ? kendisiyle aramızda 7-8 yaş var sence babam yaşında mı

Genç bir çıtır ne yapsın ki mermadi?
Babası yaşındaki herifler anca .
Baksana tıktok alemlerinde para akitan tiplere
Alayı dayı.

Sana yapacağım para konusunda tek yorum, bu adam senin tırnaklarını söker yine de her şeyi elinden alır. Anladın? Bunu bilerek yaşa.

Çünkü adamın aldığı ev ve arabayı elinde ancak evlenip boşanarak tutabileceğini düşünüyor. Mehir olarak kendisinde kalırsa adamın istemeyeceğine inanıyor. Tam bu sorunu çözmüşken, borç açıklamalı para transferleri başına bela olmuş. Geri isteyebilir mi diye soruyor

Genç bir çıtır ne yapsın ki mermadi?
Babası yaşındaki herifler anca .
Baksana tıktok alemlerinde para akitan tiplere
Alayı dayı.
Şuanda güzelliğimi sana kanıtlamak istemiyorum ama beni her gören ne kadar güzel olduğumu söyler kendisi babam yaşında değil,yaşı yaşıma uygun dış görünüşümle isteyipte elde edemeyeceğim tek bir adam yok biliyor musun

Neyinize güvenerek böyle bir ilişkiye girdiniz yahu, değiyor mu bari?

Sizi tanımıyorum, haklı olduğunuz yerler var ama burada haklı değilsiniz. Birkaç ay sonra evleneceğim adam arabasını üstüme vermek istedi, reddettim. Nasılsa evleneceğiz, dedi. O zaman yarısı kadarını senet olarak eline veririm, dedim. Kendimce onun da hakkını gözettim. Gözetmek zorundayım, ölüm var kalım var. Kimsenin bir kuruşunu yemem, kimseye de kuruşumu yedirmek istemem.

Aşkım seni gören biri düz Z kuşağı demişti yani sokakta çok var.

Dayak yiyip susacak kadın değil o, dayak yiyip evlenecek kadın.

Sonra bir uyandım öğlen olmuş.

Gerçekten güvenecek insan kalmamış ya. Eşyaları senin adına alıyorsunuz, para atılan hesap da sana ait ve açıklama kısmına borç yazıyor. Üstelik kendisi paranın çoğunu harcıyor. Dışardan bakıldığında bu olayı bilmeyen birisi, senin tüm paraları harcadığını, kendi adına kullandığını düşünür. Çok sıkıntılı bir durum. Bence artık senin kartına para atmasın. Doğru ve sağlıklı bir ilişkide o benim param , bu senin paran, bu borç diye bir şey söz konusu olamaz. Bir de nikah tarihi alınmış. İnsan utanır be sevdiği kadına verdiği parayı borç diye yazmaya

Neden kabul etmediniz sonuçta evleneceğiniz bir adaam.Benim bu konuda düşüncelerim sizden biraz farklı hesabı erkek ödemeli vb. Ben kabul ederdim ettim de.Her kadın en güzel şeyleri hakeder.Aslında çok daha fazlasını hakediyoruz.

Tamam; bence güzelliğini kullanarak, yaşına uygun, iyi kazanan, eğitimli, kariyerli, şöyle makine gibi seks yapan sağlıklı bir adam bul; sade ve huzurlu bir hayat yaşa. Şöyle tokatsız, yumruksuz, hesap kitapsız; normal insanlar gibi. Akşam sarılıp sevişmeli, her konuda tatmin edildiğin bir hayat yaşamak dururken neden toksik ilişkilerden kurtulamıyorsun?

Mesela şöyle düşün: Bu arada ben ölsem adamın hiçbir hakkı yok arabada. Benim varislerime geçer, ne alaka? Yani insan hakkını gözeten biri için bunlar olmaması gereken şeyler. Ben de kimseye evimi vermem mesela. Adam ölse veya bir çirkinlik yaşansa nasıl alayım geri evimi? Annemin evini bile üstüme almadım, almam. Yaşım senden büyük galiba, inan hiçbir önbilgim de yok seninle ilgili. Belki haksız linç yiyorsundur ama bu işlerde detaylı düşünmek gerekli diye düşünüyorum. Kendi kazandığını ye, kimseye minnetin olmasın bence, inan kafan çok daha rahat olur.

Onların parası ev araba kilo kilo altın almaya yetmiyor. Yeten de Mermad ile mi uğraşır Allasen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…