Borç almadığım halde açıklama kısmına borç yazan nişanlı

Off bir kadının şiddet uygulayan erkeği polise vermesi inanılmaz bir şey değil mi akjsjsksk nasıl olur öyle bişey resmen hayal dünyası😂 erkeğin nezarette kalması imkansız…
Bunlar imkansız değil ama sen işin ucu evine, arabana dokunur diye yapamazsın.
Daha önceki konuda da tokatları yedim diye yazdın sadece. Simdi yalandan hikayeler yazıyorsun. Sen başka üyelikler buraya yalan konular acan birisin ayrıca ya. Her dediğine inanmak hata olur zaten.
Ayrıca dediğin doğruysa bile bunlar sana çok daha fazlasıyla döner. Bu adam her şeye rağmen seninle aşkından evlenmek istiyor değil.

Şiddete uğradığında ne yaparsın ? Nereye başvurursun ? Kades,polis,savcılık buralara başvurursun.Ben de yapmam gerekeni yaptım benim polise gitmeme hayal dünyası demeniz fazla şaşırtıcı çünkü 1,5 senelik ilişkimizde kendisini defalarca polise vermişliğim var uzaklaştırma aldığım var.
Ama sorsak iki yıl karılık ettin. Ne ara karılık ettin bu kadar polisin uzaklaştırmanın arasında? Bu kadar yanına kâr kalması seni ürkütmüyor mu? Seni öldürse kaç yıl yatar, her seferinde böyle yırtıyosa?

Bunlar imkansız değil ama sen işin ucu evine, arabana dokunur diye yapamazsın.
Daha önceki konuda da tokatları dedim diye yazdın sadece. Simdi yaşandan yazıyorsun. Sen başka üyelikler buraya yalan konular aöan birisin ayrıca ya. Her dediğine inanmak haya olur zaten.
Ayrıca dediğin doğruysa bile bunlar sana çok daha fazlasıyla döner. Bu adam her şeye rağmen seninle aşkından evlenmek istiyor değil.
Özelden bilgilerimizi gizleyip atayım mı sana uzaklaştırma kararlarını ? Karakolluk oluşlarımızı.Ben adamı karakola verdim diye benden evi arabayı nasıl alsın.Ben karakola verdiğimde kesiyordu sesini korkuyodu.Bir gece nezarette kaldığında ertesi günü şikayetini geri çek yalvarırım diye saatlerce dil dökmüştü.Bu adam bana tokat veya tehditler ederken ben salak değilim oturup ağlayayım tabi ki devletin mercilerine gideceğim.

Ama sorsak iki yıl karılık ettin. Ne ara karılık ettin bu kadar polisin uzaklaştırmanın arasında? Bu kadar yanına kâr kalması seni ürkütmüyor mu? Seni öldürse kaç yıl yatar, her seferinde böyle yırtıyosa?
En uzun ayrılığımız bir haftaydı onun dışındaki ayrılıklarımız 1-2 gün anca sürdü.

Özelden bilgilerimizi gizleyip atayım mı sana uzaklaştırma kararlarını ? Karakolluk oluşlarımızı.Ben adamı karakola verdim diye benden evi arabayı nasıl alsın.Ben karakola verdiğimde kesiyordu sesini korkuyodu.Bir gece nezarette kaldığında ertesi günü şikayetini geri çek yalvarırım diye saatlerce dil dökmüştü.Bu adam bana tokat veya tehditler ederken ben salak değilim oturup ağlayayım tabi ki devletin mercilerine gideceğim.
Atma bana bir şey istemiyorum.
Bunları yaşadığın adamla devam edip ben dayak yiyecek kadın değilim demen komik.
Sen böyle yaşamayı tercih etmişsin, ediyorsun
Yapacak bir şey yok.

Para için kendini kestireceksin en sonunda.
Ben onun bana fiziksel bir zarar vermeyeceğini bildiğim için bu kadar rahatım.Onunki sadece sözde olan bişey.Her karakola gittiğimde korkudan ödü kaçıyordu nezaretin tadını bir günde olsa aldı sonrasında bana kendiside kuzenide şikayeti geri çek diye yalvardılar.Bu konuda kimse devletten üstün değil

Ben onun bana fiziksel bir zarar vermeyeceğini bildiğim için bu kadar rahatım.Onunki sadece sözde olan bişey.Her karakola gittiğimde korkudan ödü kaçıyordu nezaretin tadını bir günde olsa aldı sonrasında bana kendiside kuzenide şikayeti geri çek diye yalvardılar.Bu konuda kimse devletten üstün değil
Fizikselden kastım ağır yaralama ve öldürmeden bahsediyorum

Sadece mutfak temizlik mi ? Heba ettiğim işim,düzenim,sosyalliğmin yok olması.Ve nikah olmadığı için haksız oluyorum onların gözünde nikahım olsa asla bişey diyemezlerdi
Nikah olunca da hepsini alamıyorsun, yarı yarıya bölüşülüyor.

Bişey diycem seninki nezaret arsızı olmuş olabilir. Her seferinde dövüp dövüp bi nezaret yapıp geliyo. Ne infazı yanıyor ne de hapis yatıyor. Sence bi ileri taşıyamaz mı? Günlerden bir gün fight clupvari aktivitelerinizde kafan duvara çarpıp beyin kanaması geçiremez misin mesela?

Bu yorumdan sonra troll olduğunuza emin oldum. İnsan karakolluk olduğu, tokat attığı, tokat yediği ya da her neyse insanla nasıl aynı yatağa girebilir? Kaçıncı seviye midesizlik...
İnsanlar ihanetten sonra bile barışabiliyor ? Ben kolay mı affettim.Polise gittim boyunun ölçüsünü aldı özürlerini diledi burnu sürttü öyle kabul ettim.Derdim troll olsa herhalde borç icra olmazdı sanırım.Özellike ilişki konusunda yorum yapılmaması gerektiğini söyledim ilişkimin toksik olduğunu bende biliyorum zaten.

X