Bölüm konusu ve kararsızlık :(

Aöf denen şey ortaya çıktı.Kuş kadar atama verilince hem çocuk gelişimciler hem okul önceciler hem özel eğitimciler birbirine düştü.O sırada Formasyon,sertifika verenler parayı sayarken bize güldüler 😂😂
Bizim 150 bin siralamayla girdiğimiz bölüme adamlar sınavsız 500.000 kadro açtı nasil hesap verecekler bilmiyorum. Biz Örgün okuyanlar genelde alanimizda atanmak istiyoruz ama aof culerin hepsi okul öncesi için giriyor hem sizi hem bizi yaktılar

Ön lisans atamaları da sınırlandırıldı, en az 3 yıl kpss durdu gibi birşey. Ölüm emeklilik harici Atamalar durdu... Memurluk da öyle matah birşey olmaktan çıktı.

Okul öncesi özel kreşte de çalışabilirsiniz. Ama çocuk hatta bebek sevmen gerek. Sevmiyorsan aklından geçirme. Ben yapamazdım. Hiç öğretmenlik düşünmedim 😁
Canım özelde öğretmenlik yaş iş aylarca maaş vermiyorlar

Herkese merhaba ablalarım.Fazla uzatmadan gireyim konuya.Ben okul öncesi öğretmenliği okuyorum.Bölüme girdiğimde atamaların güzelliği vs derken bölümü seviyor muyum diye düşünmedim pek.Ama son zamanlarda atamaların artık düşmesi vs derken gerçekten yapabileceğim alan olan Türkçe öğretmenliğine geçmek istiyorum.Çevremde ne yapacaksın ortaokul çocuğuyla,uğraş işte küçüklerle zarar gelmez onlardan diyen oluyor fakat o çocukların bir de velileri var :) Ve de ileriki yaşlarda sorun olur diye düşünüyorum küçüklerle.Özellikle okul öncesi veya türkçe öğretmeni olan, veya öğretmenliklerle ilgili bilgisi olan ablalarım bana fikirlerini söylerlerse çok sevinirim
Türkçe öğretmeni ataması da yok ki hiç. İlla atanayım dersen ya sınıf öğretmeni olacaksın ya İngilizce.

X