bodrum kattaki gelin evim! resimli

Cok ferah cok guzel bir ev hic bodrum kati gibide gozukmuyor ayrica

evınızı cok begendım guzel gunlerde oturun
yatak dolabınızın markası nedır acaba bende dolap alıcam da bugunlerde sznkı gbı gerek banada donmelı sanırım degılmı

evınızı cok begendım guzel gunlerde oturun
yatak dolabınızın markası nedır acaba bende dolap alıcam da bugunlerde sznkı gbı gerek banada donmelı sanırım degılmı

teşekkür ederim
benim yatak odamdaki büyük parçaların tamamı ikeadan. ikeanın sistemini bilenler bilir, istediğiniz ölçülerde istediğiniz şekilde söylüyorsunuz onlar size proje jhalinde veriyorlar.

Evet yatak odanız bende çok begendim country tarzında olmuş.Başlığı da çok hoşuma gitti. Güle güle kullanın.

mükemmel inşalalh daha güzel evleriniz olr

valla ben çok beğendim renkleri yatak odasının falan ışıklandırmalarınız herşeyiniz çok hoş.Allah güle güle oturmayı nasip etsin.

merhaba evine bayıldımmm harika.. ben de yeni evleniyorum ve mobilya bakıyorum.. mobilyalarının çoğunu İkea dan almışsın.. peki masanı ve koltuk takımını nereden ve ne kadara aldığını sorabilir miyim? bir de ben köşe koltuk takımlarına karşı biraz önyargılıyım oturma anlamında kullanışlı olduğunu düşünmüyorum ama sanırım bizim eve de köşe koltuğu gerekecek. kullanışlı mıdır koltuğun?

güle güle oturun.. zevkine ve evine bayıldım. :)

selam köşe koltuktan çok memnunum yerden epey yüksek olduğu için altını silmek hiç zorlamıyor. ama yüksek olmayan bir model alırsan sakın çekebileceğini düşünme ben bir iki defa denediğimde elimde kalıyordu koltuk:S

koltuklarımı modesa dan (istanbul edirnekapı) 2600 e yaptırdım. 290x290 cm ölçülerinde.

masamı ise maskodan sandalyeleri ve pufları ile birlikte 1350 liraya aldık.

çoğu eşyam ikeadan evet. ısmarlama mobilya çok pahalıya geliyordu, ikeada her ürünü parça parça alabildiğiniz için özellikle tercih ettim. kalitesi tartışılır, ancak bugun ev düzsem yine ikeadan alırım...

Herşeyi çok beğendim. Ne kadar zevkli döşemişsiniz. Allah ağzınızın tadını bozmasın.

ah bu yatak odası ise benim evdeki ne acaba?!
Çok beğendim çok güzel yatak odan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…