bodrum kattaki gelin evim! resimli

Hangi şehirde aldığınız ev acaba? mobilden girdiğim için çok net göremiyorum resimleri ama 100m2 0 daire için 80bin ucuz geldi doğrusu hayırlı olsun

Cok begendim su sitede begendigim nadir evlerden biri. Sade ve modern benim tarzima hitap eden bir zevkiniz var. Cok guzel masallah gule gule huzurla outrun...
Ama keske linkleri de acabilseydim hata veriyor. Cam onundeki cim halilari merak ettim.

Hangi şehirde aldığınız ev acaba? mobilden girdiğim için çok net göremiyorum resimleri ama 100m2 0 daire için 80bin ucuz geldi doğrusu hayırlı olsun
Evi 130 bin e aldik istanbul dayiz ve biz evi aldiktan kisa bir sure sonra metro insaatina baslandigi icin su an 200 bine komurluk dahi bulunamiyor sokagimizda. 80 bin birikmisim vardi uzerini kredi cektim

selam:KK70: köşe koltuktan çok memnunum yerden epey yüksek olduğu için altını silmek hiç zorlamıyor. ama yüksek olmayan bir model alırsan sakın çekebileceğini düşünme ben bir iki defa denediğimde elimde kalıyordu koltuk:S

koltuklarımı modesa dan (istanbul edirnekapı) 2600 e yaptırdım. 290x290 cm ölçülerinde.

masamı ise maskodan sandalyeleri ve pufları ile birlikte 1350 liraya aldık.

çoğu eşyam ikeadan evet. ısmarlama mobilya çok pahalıya geliyordu, ikeada her ürünü parça parça alabildiğiniz için özellikle tercih ettim. kalitesi tartışılır, ancak bugun ev düzsem yine ikeadan alırım...

Canım koltuklarını modesadan hangi mağazadan yaptırdın? ben de yatakodakmı modesada yaptırıyorum. koltukları da yaptıracağım şimdi ancak doğru bir yer bulmak lazım. o yüzden firma adını benimle paylaşırsan çok mutlu olurum :)

Evi 130 bin e aldik istanbul dayiz ve biz evi aldiktan kisa bir sure sonra metro insaatina baslandigi icin su an 200 bine komurluk dahi bulunamiyor sokagimizda. 80 bin birikmisim vardi uzerini kredi cektim
Gerçekten konuyu okurken helal olsun size dedim. Ne kadar iyi yürekle bu işe koyulmuşsunuz ki, şimdi evin değeri bile artmış ve sanırım hem de bir sene içinde. Eğer günün birinde başka bir yerde oturmaya karar verirseniz bu evi satarken demek ki büyük kar edeceksiniz demektir.
Evin döşenmesine de hayran kaldım, gerçekten çok zevklisiniz. Bi ömür inşallah hep huzur ve mutlulukla oturun inşallah.:KK51:

Rabbim saglikla mutlulukla huzurla esinizlee ve ilerde cocuklarinizla oturmayi nasip etsin cok ciddi soyluyorum begendigim nadir evlerden zevkinize hayran kaldim bodrum kati olsun hic fark etmez yeter ki huzur olsun gulen gozler olsun masallah cok akillica bir is yapmisiniz kiradansa kendi evinize yatirim yapmisiniz Allah daim etsin mutluluklar dilerim..

çok huzurlu bi ev olmuş uyum ,renk çok güzel.... nasıl bu kadar güzel evler yapıyonuz ya inş ilerde benimde böyle güzel evim olur :)

Bayıldım, zarif sıcak bir ev o kadar uğraştım ben beceremedim tebrik ederim. Evİn için
De yaptırdınız mı?

Bayıldım, zarif sıcak bir ev o kadar uğraştım ben beceremedim tebrik ederim. Evİn için
De yaptırdınız mı?
teşekkür ederim.

evin içinde ufak tefek işler yapıldı.

salondakı tuğla duvar, asma tavan, sedefli boya, mutfaktaki ankastre sonradan yaptırıldı. onun dışında kapılar, parkeleri ellemedik

Merhaba hayırlı olsun eviniz bence şahane özellikle yatak odasının Rengine ve kullanımına bayıldım diğer şömine ve dış tarafların resmi gözükmüyor yeniden koyarsanız bakarız..buarada ben özellikle bahçe kullanımlı olsun diye ters dubleks bi ev alalım istiyorum güle güle kullanın çok güzel olmuş gerçekten

Teeee 2014 konusu ama evinizi çooooookkk beğendim vallahi bodrum kat olsa ne olur Allah aşkına çok güzelmiş asma tavanı duvarlar eşyalarınız mutfağınız çok cici.Çok güzelmiş vallahi ağız tadıyla oturun :)))

X