bodrum kattaki gelin evim! resimli

güle güle oturun çok cici ev hangi ilde nekadar aldınız

istanbul da oturuyoruz. ben yaklaşık 10 ay önce 130 bin TL aldım. ancak şu an 130 bin TL kömürlük dahi alınamıyor oturduğum semtte. malum metro istanbulun heryerini karınca ağı gibi ördüğünden, piyango evimin 5. dk mesafesine de vurdu.

Bende evini çok beğendim canım sağlıkla mutlulukla oturun inşallah,evin ne kadar güzel olmuş çok zevkli döşemişsin bayıldımm bende...

Eviniz gerçekten çok güzel. Bence 1+1 bodrum katı olsa bile benim olsun yeter. Gün gelir imkanlar dahilinde gerekirse o satılıp daha büyüğü alınır. Genç yaşta bir yerden başlamakta fayda var. Sonra çocukların masrafı başlayınca ev almak daha zor oluyor.
Çok mantıklı döşemişsiniz ayrıca. Açık renk ve az eşyayla ev çok ferah görünüyor.

Bence siz çok akıllı bir kadınsınız. Başkası olsa geniş evde oturucam diye kiraya çıkardı, elindeki parayla da araba alırdı.
On sene sonra kira ödediğinle kal, araba eskidi değeri düştü yani sıfıra sıfır elde var sıfır.

Bizim evimiz net 75 mt kare. 2+1. On yıllık kredi ile aldık. O kadar kredi ödenir mi dediler. Ödemesem on sene sonra kim ev verecek bana. Yine kirada olacağım. Ayrıca hesapladım, ödediğim faizle kiraya gelecek zam aynı kapıya çıkıyor.
Evde ölü alan yok ve çok az eşya aldım. İnanın iki katı evi olanlardan daha çok boş alanım var evde. Millet konuştu durdu, yok nasıl sığacaksınız, çocukla sığmazsınız bilmemne..hamileyim, öyle bir düzenledimki çocuk odasını, evi daha büyük olan arkadaşlarımınkinden fazla yer var odada.
Yani mesele aslında evin küçüklüğü değil eşyanın büyüklüğü ve fonksiyonel olmayışı bence :)

merhba yatak odası rengının adını ogrenebılırmyım bnmde yatak odam beyaz pembe olacak ve rengı çom yakışmış düşünebılecegım bı kombın mutlulukla oturun:)

merhba yatak odası rengının adını ogrenebılırmyım bnmde yatak odam beyaz pembe olacak ve rengı çom yakışmış düşünebılecegım bı kombın mutlulukla oturun:)

Merhaba
özel bir dı yoktu yatak odası renginin hazır boya olarak satılmıyor zaten katalogtan bakarak seçtim ve beğendğim rengi özel hazırladılar

evini çok beğendim güle güle oturun.Mobilyaların ikeadan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…