bodrum kattaki gelin evim! resimli

Çoook güzel canım zevkini beğendim dar alanlarda hoş bir kombine çıkarmışsın güle güle otur......

Çoook güzel canım zevkini beğendim dar alanlarda hoş bir kombine çıkarmışsın güle güle otur......

neden bodrum kattaki yazdın ki harika olmuş evin içinde hep mutlu günlerin olur inşallah nerede olduğun önemli değil sevdiğinle mutlu olduktan sonra ki dediğim gibi gerçekten çok beğendim evini güle güle otur.

ben sanki daha once konuya mesaj atmıstım yada bakmıstım o kadar zorluga ragmen harika evin olmus canım bayıldım!

bayıldımm bayıldımmm güzel günlerde oturun canım, hem Allah huzur versin gerisi hallolur..

BAYILDIMM EVİNE MAŞALLAH NASIL GÜZEL DİZAYN ETMİŞSİN ALLAH HIZURLA OTURUP BİR ÖMÜR MITLU OLMAYI NASİP ETSİN ÇOLUKLU ÇOCUKLU ÇOK GÜZEL ÇOKKK...

Valla gozunuzu karartip ev almanizi cok takdirettim, ustelik bir cok evede tas cikartir :)) bayildim renklere harika, hem countryden bayilmamissiniz hemde sirin olmus hem modern hem sirin :) bu ara herkesin evi ayni cunku, sizinki farkli olmus guzel gunlerde oturun :))

Merhaba, öncelikle güzel günlerde oturuni evinizi cok begendım....
Yorumları tek tek okuyamadım, o nedenle soran oldu mu bilmiyorum ama yatak başı, çok hosuma gıttı, nereden aldınız acaba?
Huzurunuz eksik olmasın

yatak basini kendim yaptim:) ikea dan mutfakta bardakti kepceydi felan asmak icin demit cubuklar var bilirsiniz.2 adet onlardan aldim. sonra eminonunden odamin renklerine uygun kumas alip arasina elyaf koyarak diktim. rustik perde modeli seklinde de aski yaptim astim sopalara.

ustelik bu yastik gibi olan basligin bir yuzunu pembe bir yuzunu yesil diktim. pembe tonda nevresim kullandigimda pembe tarafini takiyorum farkli renk nevresim takacagim zaman yesil tarafi ceviriyorum odamla uyumlu oluyor :)

Evin çok güzel.banyon düzenli salonun çok tarz olmuş.yatak odanda çok güzel güle gule otur

Güle güle oturun, yatak odanda makyaj masan sanatçı masası gibi harika. Salonda da inek postu sanırım o da çok güzel hava katmış, kayıp düşmeyin ama :) evin çok güzel sıcacık allah içinize sindirsin. İlerde para çekip balkonlu üst kata çıkarsınız umarım. Bize de tabi allah nasip etsin bir ev almayı.

Çok akıllı, mantıklı, becerikli bir kadın olduğun belli. Maşaallah sana. Eminim harika da bir anne olacaksın. Eşinin kıymetini bilip, hakettiğin değeri vermesini diliyorum bütün kalbimle. Yolun açık, şansın güzel olsun.

Bravo, bayıldım gerçekten. Hiç de öyle uyguna alınmış, döşenmiş bi ev gibi görünmüyor. O kadar zevklisiniz ki çok çok büyük masraflar yapılan evler dahi bu kadar güzel ve sıcak hissettiremeyebiliyorlar. Elinize sağlık, mutlu günlerde oturun iniallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…