bizler kaç kilo aldık:)

12 kiloaldım 100 kilo oldum ama bu bebeği çoooook bekledim diyete başladım bu hafta kilo almadım dikkat ediyorum anlayacağınız 106-107 le fala bitirirsem büyük başarı siz de dua edin benim için de kilo almayayım kızlar

25+3 gün 7 kilo dr.um çok normal diyor son aylarda kilo alımını sordum dikkat edersen böyle devam eder dedi.Bzim toplumuzda en çok kilo alınan dönem ilk aylar dedi . Biz iyiyiz kızlar genelde sıkmayalım canımızı

Bende yarin kendimi bir tartayim bakalim en son 9 kilo aldigim görunuyodu, aslinda normal kilo almak hepimizin dilegi tabiki , ama bos kilo almak insani korkutuyo degilmi kizlar?:)

AAAAAA, neden ama Cimcime?Son 3 ayda 6 kilo almak normalmi yoksa?Tirstim:uhm:

asil kilolar son aylarda aliniyor cnm :bbo:
eller ayaklar bacaklar su topluyor sisiyor bende son iki ayimda cok sisme olmustu bacaklarimda ... dogumdan eve geldigimde ilk bacaklarimin eski haline döndügünü görüp sevinmistim :dance:

şu an 59 kiloyum son bir ayda 4 kilo aldım toplan 8 kilo almışım 26+6 günlüküz :)

ben de toplamda 6 kilo aldım ama 2 haftadır ishalim geçen hafta kilo bile vermiştim ishalden dolayı tedirginim ama tahlillerimde bi şey çıkmadı doktorum bebek bağırsağa baskı yapıyor olabilir telaşlanma dedi ama ben telaşlanıyorum

ben de toplamda 6 kilo aldım ama 2 haftadır ishalim geçen hafta kilo bile vermiştim ishalden dolayı tedirginim ama tahlillerimde bi şey çıkmadı doktorum bebek bağırsağa baskı yapıyor olabilir telaşlanma dedi ama ben telaşlanıyorum

kızlar bugün tartıldımşok oldum geçen hafta kendime dikkat etmemiştim, ve tam 1 haftada 2 kilo almışım

şu an gebeliğin başından beri toplam 7 kilo almış bulunmaktayım, normal değerdeyim yani

arkadaşlar ben bu ay hiç kilo almamışım....ancak bebğim almışş.yani kendimden verip bebbeğe almısısız...doktoro sordum zararlı mı diye hayır dedi...ancak bu zamna a kadar 9 kilo aldım....sanırım zayıfların çoğu daha fazla alıyor ben mesela 48 kiilo ile hamile kalmıştım...herkes sen bu halde nasıl doğuracaksın diyorlardııı...sizin eski kilonuz neydii.ben fazla almışım galiba...amaaaan şu kilo meselesi de en sıkıcı mesele hamilelikte...ben fazla takmıyorummm...ama tabii çok kilo alıpta hem kendimi hem bebği zarara sokmak istemem

ben 48 kilo ile hamile kaldım ve bugün yine sağlık ocağında tartıldım 65,6 olmuşum. kendimi tutamıyorum. sürekli kilo alıyorum ve galiba bu gidişle cok rahat 70 kiloyu devireceğim...doktorum diyet verdi ama ne fayda..

Benim su anki hedefim sadece 14-15 kiloyu toplamda gecmemek,yasakkelime zaten en normalide 13-15 kilo arasi biliyosunuz degilmi kizlar CADIARZU simdilik 9,5 bazen 10 kilo aldigim görunuyo tartida o aralarda gidip geliyorum.Geriye zaten 2,5 ay kaldi bu sure icinde insallah 4-5 kilodan fazlasini almam, sadece bebegin almasini diliyorum tabiki :1closedeyes:
Ama duydugum kadariyla zaten emzirmeden dolayi ve cocuk icin uykusuzluk ve kosturmalardan dolayi zaten ister istemez kilo veriyomus insan , belkide eskiden oldugumuzdan daha da zayif olucaz kizlar:dance: , ne guzel olur degilmi eger gercekse, ama tabiki dogumdan sonra sunlar sut yapar bunlar sut yapar diye asiriya kacmamak lazimyasakkelime, sanirim bol sivi tuketmek sutumuzun olmasina yetiyomus zaten.
Insallah hersey diledigimiz gibi olur, ve bebeklerimizi sagsalim kucagimiza aliriz:Saruboceq:

kızlar geçen hafta kontrole gittiğimde doktorum kızdı 2 ay içinde 5,5 kilo almışsın dedi 69 kiloydum.ve dün tartıldım tekrar 75 kilo olmuşum napıcam ben terazi yanlışmı dedim ama eşimi tam gösterdi 12 kilo aldım şimdiye kadar boğazımı kesinlikle tutmam gerek 90 olucam bu gidişle

1,67 boyum tatlım. ama ben cok zayıftım. şuan herkes normal görünüyorsun diyor yani..

Ayyy, ne guzel vallahi:lepi:.Zayif hamile kalmak herzaman en iyisi , en azindan kilo aldigindada cok fazla belli etmiyor yani.
Ben kendim 1,65 boyundayim ve 64 kilo ile hamile kaldim, tabi simdi 74 u buldumzaten basindan beri hedefim 80 i bulmamamk ve gecmemek en azindan cunki 13 kilonun fazlasi sadece kendine aldigin kilolardir ve ben sonra kilo problemi ile ugrasmak istemiyorum buradaki herkes gibi tabiki.Simdilik normal kilo aldigimi saniyorum , insallahta öyledira.s

kızlar 17 kilo olmusum cok moralim bozuk..ama görenler göbeğin var diyorlar.30 haftalık hamileyim..ama bacaklarım şiş sanırım ödem var...ödem olunca kilo fazla cıkarmı ki..gerçi 4,cü ayımda tuzu kestim tussuz yiyorum..kızlar gidermi bu kilolar aglıycam vallahi..

beni eşim sabahleyin kcaman öptü 3.400 kilo almışım 5.ayıma kadar 1 kilo devam ediyordum eşimle resmen kavgaya başlamıştık yemek ye diye ama ben yiyince midem ağzıma geliyordu

ertesigün seni rahatlatim o zaman ben 1 ayda 5 kilo almışımkaydirigubbakcemile3 doktorum tabi hemen rejim verdi, 63 kilo ile hamile kaldım şu an 75 kiloyu buldum böyle giderse 90 nı bulurum:icecream: bu arada görenler hiç kilo almamışsın sadece göbeğin çıkmış diyorlar, kafam karıştı bu kadar kilo nereye gidiyor diye:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…