Makyaj Ürünleri bizim ünlülerin (türk) makyajsız halleri...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlar ne ya resmen şok şok şok :1shok::1shok:
bunları görünce içimden ben dünyanın en gösel garısıyam demek geldi sırnaşık şey
hande ataizi,petek dinçöz ve sibel canı beğendim

demet akalın ebru gndes zaten iğrencler..bülent ersoy berbat.nesini begeniim ki ben bunların.süsü güzeli hepsi ya.ceren cok çirkin safinaz gibi bi kız zaten sevmem.içlerinden beren bi tek güzel o kızın zaten doğasında var güzellik yüzü biraz şiş duruo belkide harbiden uykudan yeni kalktı hepimize olmaz mı bu.hadise de cok kötüymüş.sevimli kız severim ama nesini bu kadar abartıp begendiklerini hiç anlamam.seksi balki biras ondan mı acaba...ay neyse cok yorum yaptıımm yaa

bu ne yaaa valla kendimi güzellik kraliçesi sandım aslında aşırı makyaj yıpratıyor onları bu kadar. ama yine de çok şaşırdım.akannehir

hadiseyı tanıyamadım valla tam 1.kım dıcektımkı yorumlardan cıkardım

Sana katılıyorum canım al bendende o kadar bende tanıyamadım valla yaa bunlar makyajsız böyleyseler :sinifsinif: biz bunların yanında süper starlarız herhalde kaydirigubbakcemile3

resimdeki bengümü
hadise çok zayıfmış şimdi topladı...

Bengü mezardan hortlamıs gibi yaaa sırnaşık şey

yok ya makyaj bir sanattır ilkesin kabul ediyorum evet makyaj bir sanat
bazıları güzel ama bazıları Allah günah yazmasın ama çirkin ya nedendşr bilmem ama bi gzellk yok

bengü ve demet çok çirkinler..ama özellikle demet ben makyajlıda beğenmiyorm o hatunu zaten..hiç birşekilde bi albenisi yok tabi fiziği dışında:))
cemreyse bence makyajsızda çok güzel..ama makyaj kesinlikle ebru gündeşte harikalar yaratıyor resmen başka biri oluyor kadın

Demet Akalın o fotoğrafında 0 makyajlı değil bence. Çünkü normalde-makyajsız çok daha çirkin.

ıyyk ben sadece yasemin ergeneyi beğendim gülüşü yeter zaten çokta hoş bir bayanzemuszemus

Hadise gerçekten karizmayı yerle bir etti valla.:1shok:

Bülent abla, kusura bakma da, gece görsem korkarım bu halinden, mümkünse makyajlı gel rüyalarıma..:1ninca:
.

bende hep derim bulent ersoya armagan nasil katlandi ustelik o gecelerde goruyordu ve makyajsiz. korkuyordur herhalde . fazla dayanamadi amma armagan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…