Makyaj Ürünleri bizim ünlülerin (türk) makyajsız halleri...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hihhh bunlara bakaraktan ben makyajsiz halimle bin basarim beeee

Cemre zaten normaldede çok önemli günler olmadıkça makyaj yapmayan bir insan.
makyaj yaptığındada zaten kırmızı ruj tek tercihi arkadaşlar

yaww hadiseyi bizz bitarafımıza koyduk resmen acaip çirkin o kız yaa boyuda küçücükkk gögüsüde hiç yokk dikkat edinn yüzde ikiyüz destekli sütyenlerle çıkıo konserlere euorovisiondada öleydi dikkat ettiyseniz ama ben bengüye çok şaştım yaaa iki melek klibinde ne kadar güzeldiii

Karga lakaplı bir arkadaş var, Hadise onu hatırlattı bana gece gece , nerelerde bu adam yarın sabah bi arayayım bari. =D

ben burda gösterilen sanatcılardan zaten hiçbirini begenmem ,ama gercekten bazıları sasırttı bu kadarmı saklar o yüzü makyaj dedim hele ebru gündes ve gülben ergen pess

Bu da Beren SAAT'in makyajsız hali:

Ey makyaj sen nelere kadirsin
kaydirigubbakcemile3

bu beren saatin makyajsız en kötü fotoğrafı burda yüzü felan şiş farklı açıdan çekilmiş ve uykudan yeni kalkmış gibi duruyo ben beren saatin makyajsız diğer fotolarını beğeniyorum kendince güzel bi bayan oldukça da tatlı
[/URL][/IMG]

resimler içinde en fenalar Bülent Ersoy ve de Demet Akalın ..Beren bence o kadar kötü değil :1no2:

Çağlay a şaşırdım ben yaa oysa ne beğenirdim ben onumafoldumben herkeze de çemkirirdim çok güzel hatun diye kendime çakasım geldi:mymeka:
Bülent ablaya da koptum yaa o ne güzellik öleedelikafadulden:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…