Makyaj Ürünleri bizim ünlülerin (türk) makyajsız halleri...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
beren makyajsız dahada güzel..yaaa çok hoş bir kadın......diziden öncede çok beğenirdim zaten

21059152650572f1a8c6.jpg

Bence bazı arkadaşlar yorumları abartmışlar.Mutlaka fark olacaktır makyajsız hallerinde sizde hiçbir değişiklik olmuyor mu allah aşkına,olmuyor diyenlere neden makyaj yapıyorsun o zaman diye sorarım.Bir de ne olursa olsun onlar Allahın yarattığı kul,(yaradılanların en şereflisi .) ıııyyy iğğğrenç gibi ifadeler çok uygun olmuyor ,bize yakışmıyor bence

Bence bazı arkadaşlar yorumları abartmışlar.Mutlaka fark olacaktır makyajsız hallerinde sizde hiçbir değişiklik olmuyor mu allah aşkına,olmuyor diyenlere neden makyaj yapıyorsun o zaman diye sorarım.Bir de ne olursa olsun onlar Allahın yarattığı kul,(yaradılanların en şereflisi .) ıııyyy iğğğrenç gibi ifadeler çok uygun olmuyor ,bize yakışmıyor bence

katılıyorumm
abartmayalım ıyy igreenc falan :-)

artizmi artiz ne la artizlik ne arar bunlarda:roflol: cemre az daha imanlı diğerleri berbat hele bengü bi yerime kaş göz çizsem daha güzel olur yanııı:roflol::roflol:

demet akalın
sibel can
ebru gündeş
seda sayan
bengü
öcü gibiler vallahı. bunların cocukarı eşlerı naısl katlanıyo her sabah bu yüzlerıne. kim bilir ne kadar para harcıyolar yazık...

amaaaan tanrııımmmm:KK37::KK37::KK37: bülent bablayı görünce tırstım hee gece gece rüyama fln girmese:63: bende 1 tane sivilce çıksın ne kadar çirkiniiim die dertlenirdim kendime kul kurbaaaan olduumm, allahım şükür sanaa.... modifiyeli maymun bunlar bree:KK52::KK52::KK52:

X