Bize ne oldu böyle?

Bunu yaşamak istemeleri çok normal, yaşları hormonların tavan yaptığı yaşlar; ama umumi alanda, parkta, sokakta, açık alanda herkesin içinde olmaz. Öpüşürler, sarılır ve otururlar anlarım; gayet sevgi dolu geliyor. Abartmıyorsanız ve artık yiyişiyorlarsa o olmaz.

reşitte olsa 50 yaşında da olsa farketmez, topluma açık bi alanda böyle bir eylem asla hoş görülemez.
dudağa bi öpücük, sarılmak ayrı bişey sevişme apayrı bişey. konu sahibinin anlattığı şey masum bişey değil.
rezillik, iğrençlik, kabul edilemez bişey.

keşke hemen o an polisi arasaydınız, o çocukları polis alsaydı, aileleri de herşeyi öğrenseydi, hatanız polise bildirmemek olmuş.

ayy üniversitedeyken ben de görmüstüm. ağaca dayamış kızı, montuyla etrafını kapatmış güya ama belli naptıkları. şok oldum. güvenliğe şikayet ettim. o da diyor ki “abicim beni götürebilir misin gördüğün yere?” bi de güvenliği götürdüm oraya 😂 isteyen istediğini yapsın ama dısarıda herkes görürken ne bileyim. öpüşmeye okayım. ben de esimi dışarıda öpüyorum (yiyişme değil jfjf) ama yaaniii ne bu azgınlıııkkkk
Eee sen gidip evde yapabiliyorsun.onların evi yok işte.parasızlıktan yapılıyor genelde böyle şeyler.azgınlıktan değil tam olarak.

Eee sen gidip evde yapabiliyorsun.onların evi yok işte.parasızlıktan yapılıyor genelde böyle şeyler.azgınlıktan değil tam olarak.
Uygun koşulun yoksa yapmayacaksın. Azgınlıktan değilde neden medeniyetten mi? Kendini tutamayacak kadar azıp sokaklarda çiftleşmenin bir açıklaması yok.

Erkek anneleri oğullarınında kulağını çekse bu manzaralar olmaz :işsiz:
Bir tek erkek anneleri ile olmaz ki bu iş...bende 6 yaş oğlan annesiyim ve çocuğumun geleceği icin çok fazla endişeleniyorum.
Özgür bireyler yetiştirmeyi çok yanlış anladığımız bir cagdayiz. Çocuklar çocuğa bile benzemiyor artık, özellikle kız çocukları sanki ergenlikle beraber kadınlığa adım atıyormuş gibi giyiniyor ve davranıyor. Erkekler zaten hep bir başı boşlukta büyütülüyordu.

Benim evimin buralarda ara yerlerde çocuklar için mini parklar var. Parkın içinde de maks iki tane kamelya falan. Parkın bir tarafı da bir binaya bakıyor. Diğer tarafı da çok dar olmayan bir sokak ve boş bir arazi. Nadiren içinden geçerdim daha sonra geçemez oldum. Çünkü cidden içerisinde lise çağındaki çocuklar sevişiyorlar.😬 Biz geçiyoruz az ötelerinden asla utanma yok. En sonunda bina sakinleri şikayet ettiler kamelyalar kaldırıldı. Oysa o parkta çocukları oynayan anne ve babalar oturuyordu. Onlarında hakkı gaspedilmiş oldu.🙄

töbe töbe kfkff azgınlıktan işte 😂😂 paran yoksa, evin yoksa bi müsait, dığru zamanı kollarsın. tüm şartlar uygun olduğunda sevisirsin. hayvanlar gibi açık alanda sevisiyorsan bu, azgınlıktandır

Cocuklar opusmuyor yalniz, sokak ortasinda seks yapiyorlar (yani hanimefendi penetrasyon olmadan mudahale etmis ama olay bu sonucta)

Bunun neresi kulturel yozlasma degil, bu apacik kulturel yozlasma yahu.
Ahlaki yozlaşma ile kültürel yozlaşma farklı yozlaşma türleri. Bu yüzden de dolaylı olduğunu yazdım doğrudan yerine.

beşiktaşta akaretlerde geçen bende gördüm yani kucak kucaga sürtüşüyorlardı yaşları 15 bile yok kınamıyorum yarın benımde evladım olabılır geçtim gittim yanlarından ben o yaşlarda elimi bile tutturamazdım devir inanılmaz değişti

Ülkede her gün sokak ortasında biri birini öldürüyor, karısını vuruyor, eline bıçağı alan önüne geleni bıçaklıyor, hayvanlara yapılmayan zulüm kalmıyor, siz 2 ergenin öpüşmesine bu derece dertlenip “Biz ne olduk böyle?” diyorsunuz. Cidden büyük dert.
Ne alaka çok gereksiz duyar kasmissiniz.olumler cinayetler olmasın ama sokak ortasında da sevisilmesin.bu özgürlük falan değil ben kimsenin cinsel hayatını görmek zorunda değilim.hele ki çocuk parkının olduğu bı yerde normal mi

Bazı üyeler bana hak vermiş bazıları olabilir demiş ama ben olabilir diyemedigim ve böyle sessiz kalarak izlemeye devam edersek gelecek yıllarda daha yasanamaz bir ortamda olmaktan korktuğum için bu konuyu açtım. O an ki panikle polisi arayıp şikayet etmediğim için çok pişmanım. Ve iki çocuk sahibi bir anne olarak bir eğitimci olarak bu Z kuşağını egitemeyip sadece isteklerini yaparak özgürlük asilayip çocuklara adabı muaşereti ogretemedigimiz için kendimi suçlu da hissediyorum bir yerde. O yüzden çocuklarimiza sadece öz saygiyi değil toplum içerisindeki hepimizin bilip uygulaması gerektiği adabı muaşereti de öğretelim.

Bu edep haya malesef evde başlar. Terbiye saygı sevgi yoksa büyüdüğü evde ne bekleyelim gelecek nesilden. Kıyamet alametleri. Evlat lar ana-baba yı öldürür oldu. Baba lar evlatları öldürür oldu.
Kop artık kıyamet.

Ay böyle medeniyet olmaz olsun. Ben mağaramda yaşarım istemem böyle medeniyet, özgürlük. Keşke direkt polisi arasaydınız. Bu devirde kimseye laf etmeye gelmez. Yaş farketmiyor artık. Cebinden bıçak da çıkabilir, silah da çıkabilir. En güzeli şikayet edip çekilmek.

Toplumu bozmak istiyorsanız toplumun çekirdeği olan aile yapısı bozun yeter. Tvlerde yayınlanan reklamlar, film dizi fragmanlari artik iyice bozuldu. Algılar tamamen cinsel içerikli. Mahremiyet diye bisey kalmamis normallestirilmeye çalışılıyor, kadinin adet görmesi bile fıtri bir durum ped reklami ayıp değil diye nitelendiriliyor aslinda uyandırdığı cinsel güdüler hesaplanmiyor . Karı koca , sevgili konuları cinsellik, evlilik dışı ilişkiler, aldatmalar ihanetlerle yansıtılıyor. Romanların bile çoğunda cinsel yakinlasmalar detaylandiriliyor çocukları korumak cok zor ne yazık ki ...
Kadının regl olması kısmına kadR çok iyi gidiyordun

X