Bize ne oldu böyle?

Postmodernik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2015
912
489
Herkese iyi akşamlar
Bugün çok kötü bir olayla karşılaştım ve hala üzerimden atamadım. Çocuklarımı yaşadığımiz şehirdeki büyük bir parka götürelim hem onlara hem bize bir değişiklik olsun dedik eşimle. Biraz eğlendik yorulduk falan derken oturalım dinlenelim dedik biraz sonra çok kötü bir manzarayla karşılaştık.allahtan çocuklar oyuna dalmıştı farketmediler. Apaçık aleni bir alanda 15 16 yaşlarında biri kız biri erkek iki çocuk daha küçük olabilirler ama büyük değiller kesinlikle sevişiyorlar. İnanın nutkum tutuldu kız arkasını dönmüş çocuk arkadan afedersiniz zorluyor ben korktum tecavüz falan diye koşa koşa uyarmaya kızı kurtarmaya gittim güya. Bana biz sevgiliyiz sana ne oluyor dediler. Nutkum tutuldu yavrum küçük olduğunuza mı yanayım ulu orta küçük çocuklarin olduğu yerde bu rezaleti yaptığınıza mı yanayım derken söylene söylene gittiler. Gerçekten çok üzüldüm biz ne ara böyle bir toplum olduk bu medeniyet falan değil bildiğini, rezillik. Resmen dertli oldum travma oldu bende gördüğüm manzara.

Ne var bunda diyecekler olabilir belki ama. Linç yiyeceksem de yiyeyim.
Özgürlük ve medeniyet bu değil. Yozlaşıyoruz🫤
Buna kimse normal demez ya.
Bir kere reşit değiller. İki yetişkin ne yaparsa yapsın evinde kafasındayım ama bu teşhire girer.

ayy üniversitedeyken ben de görmüstüm. ağaca dayamış kızı, montuyla etrafını kapatmış güya ama belli naptıkları. şok oldum. güvenliğe şikayet ettim. o da diyor ki “abicim beni götürebilir misin gördüğün yere?” bi de güvenliği götürdüm oraya 😂 isteyen istediğini yapsın ama dısarıda herkes görürken ne bileyim. öpüşmeye okayım. ben de esimi dışarıda öpüyorum (yiyişme değil jfjf) ama yaaniii ne bu azgınlıııkkkk

Çocuklara cinsel eğitim vermek yerine kendileri sağdan soldan öğrenmeye kalkarsa olacağı bu. Ergenlik yaşı düştüğü için cinsellik yaşı da düşüyor. Bunu kültürel yozlaşma ile ilişkisi doğrudan yok maalesef. Bize verilmeyen eğitimlerin bu çocuklara verilmesi gerekiyor. Doğru ve yanlışları bilmeliler.

Ne var bunda diyecekler olabilir belki ama. Linç yiyeceksem de yiyeyim.
Özgürlük ve medeniyet bu değil. Yozlaşıyoruz🫤
Hayvanlar iç güdüsel olarak her yerde bu eylemi yapar, normaldir .İnsan düşünebilen,aklı olan sebep sonuç ilişkisini kurabilen varlıktır hayvan gibi iç guduleriyle hareket edip orda burda ciftlesecekse ,gidip ormanda yaşayabilirler.Toplumda yaşama becerileri yok demekki.....

Hayvanlar iç güdüsel olarak her yerde bu eylemi yapar, normaldir .İnsan düşünebilen,aklı olan sebep sonuç ilişkisini kurabilen varlıktır hayvan gibi iç guduleriyle hareket edip orda burda ciftlesecekse ,gidip ormanda yaşayabilirler.Toplumda yaşama becerileri yok demekki.....
Ben zaten birçok konuda hayvanların bizden önde olduğunu düşünüyorum. Peçeteyi çöp kovasına değil yanına yere atan kişiden medeniyet beklenmez. Bunlar da o tipler. Eğitim şart.

Ülkede her gün sokak ortasında biri birini öldürüyor, karısını vuruyor, eline bıçağı alan önüne geleni bıçaklıyor, hayvanlara yapılmayan zulüm kalmıyor, siz 2 ergenin öpüşmesine bu derece dertlenip “Biz ne olduk böyle?” diyorsunuz. Cidden büyük dert.
Sapla samanı ayırmadan her duruma ama diye başlarsak çocuklarımızın gözü önünde sevişen , mastürbasyon yapan insanlar olacaktır.Toplumda yaşamayı bilmek gerekir.Opusmenin daha ötesinde bir görüntü olduğunu yazmış konu sahibi.....

Ülkede her gün sokak ortasında biri birini öldürüyor, karısını vuruyor, eline bıçağı alan önüne geleni bıçaklıyor, hayvanlara yapılmayan zulüm kalmıyor, siz 2 ergenin öpüşmesine bu derece dertlenip “Biz ne olduk böyle?” diyorsunuz. Cidden büyük dert.
Bu yazılan yazıdan bunu mu anladınız Allah aşkına, öpüşme demiyor kadin SEVIŞME diyor, parkta diyor, bunlar daha reşit bile değil diyor bu olay size masum geliyorsa Allah'tan duam sizin zihniyetinizdeki insanlar çocuklardan olabildigince uzak dursun

Ulke her gun insanlar sacma sapan sebepler ile siddet dolu haber var, katliam yapiliyor, siddetten icim kalkiyor gercekten bu yozlasiyoruz demenin son basamagi. Merhamet yok, vicdan yok, empati yok. Trafikte olme ihtimaliniz var hala yozlasiyoruz mu diyorsunuz? Cani sıkılan biri sizi samurai kilici ile oldurebilir sizi yakan insanin ulkede kaydi kimligi olmayabilir
Bittik hanimefendi yozlasiyoruz Galiba donemi 15 sene onceydi.

Bu örneği normal karşılamadım. Ve normal karşılamadığım için cinayeti,tecavüzü,hayvanlara yapılanları ötelemiş de olmadım.

Ulke her gun insanlar sacma sapan sebepler ile siddet dolu haber var, katliam yapiliyor, siddetten icim kalkiyor gercekten bu yozlasiyoruz demenin son basamagi. Merhamet yok, vicdan yok, empati yok. Trafikte olme ihtimaliniz var hala yozlasiyoruz mu diyorsunuz? Cani sıkılan biri sizi samurai kilici ile oldurebilir sizi yakan insanin ulkede kaydi kimligi olmayabilir
Bittik hanimefendi yozlasiyoruz Galiba donemi 15 sene onceydi.
Yozlaştık,çürüdük doğru😔

X