Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Gunaydin

Niyetim: Hayatimda maddi-manevi bereket ve bolluğun artmasi, genel şans-kismet açıklığı ve hayırlıysa aklımdaki kisiyle aramizdaki iletişimin ve sevginin çoğalması

L Leftright
Arkadaşlar niyetim esimin tayinin onaylanmasi ve bursa iline tayinimizin cikmasi yeni bir ise ise girmek ve huzur sağlık mutluluk sevgi icinde yasamak
Niyetiletinize okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnn

L Leftright bilgine

Kızlar bu arada burada kim önermişti hatırlayamadım ama Ya Cemil Ya Nur esmasını kim onerdiğyse teşekkür ederim. 2 gundür onu da okuyorum, yuzumde çok buyuk bir sivilce çıkıyordu yok olmuş şaşırdım genel olarak cildi yuzu guzelleştiren esmalarmış ben faydasını gördüm, normalde oyle olmaz hep aynı yerde yer etti sivilce tam çıkmak uzereydi yine nasıl oldu anlamadım Maşallah diyeyim, öneririm size de.

L Lizy
Ben onermistim cnm cok sevindim devam et bnce birakma birde ya nur ya cemil ya musavvir onunda etkisi buyuk Instagram in varsa habibe ayvaci hocayi takip et o onermisti yada YouTube da var videolari con sevindim fayda gormene

L Lizy

Ben onermistim cnm cok sevindim devam et bnce birakma birde ya nur ya cemil ya musavvir onunda etkisi buyuk Instagram in varsa habibe ayvaci hocayi takip et o onermisti yada YouTube da var videolari con sevindim fayda gormene
Çok sağol canım, şaşırdım ben de gerçekten çok sevindim. Hatta demiştim kendi kendime yine aynı yerde çıkıyor 2 hafta geçmez şimdi diye, okudum 2 gun sonra bugun baktım hicbir sey yok. Takip edeyim hemen.

Şimdiden Allah razı olsun herkesten.Benim niyetim,birlikte olduğum ciddi ilişkimin hayırlısıyla, kolaylıkla ve güzellikle evliliğe dönüşmesi. Mutlu, huzurlu ve bereketli bir yuva.Dış etkenlerden ve 3.kişilerden korunmuş sorunsuz bir ilişki,bol sevgi,saygı,bağlılık ve muhabbet diliyorum

Niyetim yağmurun hakkına herşeyin en hayırlısını afiyetle nasip eyle günahlarını bağışla ailesine sağlık huzur mutluluk bolluk bereket afiyet ver karşısına hayırlı bir insan çıkar yağmurun gönlüne göre nasip eyle amin

Niyetlerinize okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnn

L Leftright bilgine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…