Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Aktif Lora, i006 niyetleri icin okudum

Kendi niyetim kısmetimin açılması, nasipsizliğimin gitmesi, hayırlı bir evlilik
C Cerez87 canım niyetine 489 Ya Fettah CC okudum tez vakitte kısmetin açılsın hayırlı güzel sıcacık bir yuva kurmanı RABBİM nasip etsin aminnn

L Leftright bilgine canım Safransari de niyetini yazsın sonra ona da okuyup bildirim yapacağım

Ben bu nazardan kurtulamıyorum neyime değiyor onu da anlamıyorum ama ehil bir kişiye okutsam aynı şeyi diyor siz de dediniz. Burada konu da açtım
Zikir de çekiyorum esma da. Ama hep var

Nasıl kurtulabilirim. Bundan dolayı mı hiçbir erkeğin ilgisini çekemiyorum...

Bazi insanlarin yildizi dusuk oluyor nazar daha cabuk degiyor. Benim kuzenim de boyle mesela hemen nazar deger.Kuzenim nazar duasi okuyup uflemeden kendine disari adim atmiyordu. Galiba 7ser defa Felak-Nas-Ihlas-Ayetel-Kursi ve Fatiha okuyorsun. Okuyup nazara karsi korunma diye niyet edebilirsin. Evde de bulundugun yerde bir kase tuzu koy bulunsun hep. Normal tuz, kaya tuzu veya himalaya tuzu olabilir farketmez. Arada da dokup yenisini ekle o negatif enerjiyi aliyor.

Tuzlu suyla veya sirkeyle banyo yapmak da iyi geliyor. Tuz lambasi da kullanabilirsin.

Dün iki arkadaş niyetine okudum yazmamış
Acaba listeden mi çıktı neden niyetini yazmıyor ki
Istemeyen veya ozel olan niyetim ozel yazabilir, oyle bri durumda ben su su kisisinin niyeti hatirliysa gercek olsun diye niyet ediyorum.

Okumak icin su an musaitim de spesifik niyeti varsa diye sordum okumusken niyetine yonelik okumak daha iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…