Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Ben bu nazardan kurtulamıyorum neyime değiyor onu da anlamıyorum ama ehil bir kişiye okutsam aynı şeyi diyor siz de dediniz. Burada konu da açtım
Zikir de çekiyorum esma da. Ama hep var
:KK43:
Nasıl kurtulabilirim. Bundan dolayı mı hiçbir erkeğin ilgisini çekemiyorum...
Cnm ya nur ya cemil oku guzellik veriyor insana herkes cok güzel cildin diyor pürüzsüz olmususn diyor ya bais ya Fettah oku cok iyi kismet açıyor bide kurşun döktür

Arkadaşlar katılan her kes niyet eden kişinin niyetine uyğun 489 ya Fettah okuyacak.

Ya Fettah”Bu ismin sıfatına uygun olarak bizi güçlendir.Sen fethedici olan maddi ve manevi kapıları açan Fettahsın.Müşkilleri çözen,çok iyi hüküm veren ve hükmedensin.Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah.Tüm engel ve zorlukları aşmamıza yardımcı ol Ya fettah.Ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rahim!taşıyamıyacağımız yük yükleme bizlere.Fettah isminle tüm zorlukları aşmamıza yardım et.Darlık ve sıkıntılarımızı fettah isminle aç,bize yardım et. Hayır ve bereket kapılarını aç.” AMİN
Benimde katın aranıza ne derseniz okurum 😍

2 arkadasin da niyetlerini okudum Allah kabul etsin 🤲🤲🤲

Okudum ALLAH tez vakitte niyetinizi kabul etsin aminnnnnn

C Cerez87 ve Safransari Safransari niyetlerinize okudum Allah kabul etsin ❤️

İki arkadaşın niyetine okudum. Allah kabul etsin

C Cerez87 Safransari Safransari niyetlerinize okudum. Allah kabul etsin hayırlısıyla dualarımız kabul olsun inşallah 🤲

İki arkadaşa da okudum Allah niyetlerinizi kabul etsin
Allah razı olsun arkadaslar

X