Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Merhaba arkadaşlar

Toplu şekilde bu duayı edelim ve ardından 1000 ya Fettah okuyalım. Esmanı bitirdekden sonra yine bu duayı okuyalım 4kasımdan başlayalım. 5 kasımadek duayı ve esma okumasını bitirelim. Niyeti toplu şekilde yapalım
DUA Bu ismin sıfatına uygun olarak bizi güçlendir.Sen fethedici olan maddi ve manevi kapıları açan Fettahsın.Müşkilleri çözen,çok iyi hüküm veren ve hükmedensin.Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah.Tüm engel ve zorlukları aşmamıza yardımcı ol Ya fettah.Ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rahim!taşıyamıyacağımız yük yükleme bizlere.Fettah isminle tüm zorlukları aşmamıza yardım et.Darlık ve sıkıntılarımızı fettah isminle aç,bize yardım et. Hayır ve bereket kapılarını aç.” AMİN
Sizler için uygunmu?💫
@i006 @Safransari C Cerez87 sepulik sepulik @Lizyaa Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn itsgalatea itsgalatea penyez83 penyez83 N Neselikalpler @Elif eymen @Ortayakarisikpampam namaste21 namaste21 Aktiflora Aktiflora @Saajan Sincereley93190221 Sincereley93190221 kristalkupe kristalkupe redvelvetcake redvelvetcake
Kızlar yeni bir konu actinizmi dua yada acalimmi yine

Ve huvel kaviyyul azim olur yunus peygamberin duası olabilir yine gecen yapmistik gecen Pinterest te buldum tum engelleri aşan kapali imkansız kapilari acan ya Fettah ya vasi vardi o olur

Ve huvel kaviyyul azim olur yunus peygamberin duası olabilir yine gecen yapmistik gecen Pinterest te buldum tum engelleri aşan kapali imkansız kapilari acan ya Fettah ya vasi vardi o olur
Arkadaşlarda istiyorsa yapalim. Konu aça bilirim. Sadece "yönetmek" istemiyorum. Biri okuyo, biri 3gün sonra okuyor. İsterseniz diğer arkadaşları da burda etiketliylim. Ortak karar olsun
(türkçem kötü)

Arkadaşlarda istiyorsa yapalim. Konu aça bilirim. Sadece "yönetmek" istemiyorum. Biri okuyo, biri 3gün sonra okuyor. İsterseniz diğer arkadaşları da burda etiketliylim. Ortak karar olsun
(türkçem kötü)
Olabilir bnmde telefon um cok eski ve cocuklar var bnm yonetemem ama cocuklari uyurken mutlaka okuyorum gunluk dusen sayiyi bana hepbirlikte karar verelim bir dua yada esmaya siz etiketleyin belkionlarda fikir verir

Az kişi ile başlayıp grubu alıma kapatırsak takip etmesi hepimiz için kolay olur 🙏 yine de siz bilirsiniz :)

X