Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

nnurc nnurc sen izinden dönmüşsün canım devam etmek istediğini yazmışsın. Ama ben izinli yazısını kaldırmadigim için şu anda fark ediyorum, dün menü gelmemiş. Bugünde tartı gelmedi. Dönüş yapınca gruba alayım

Hoş geldin:)
2021'ye kadar 65-68 arası gezerken 2. çocuğumun doğumundan sonra yaklaşık 1 yaşındayken kilo olayım kontrolümden çıktı aynı rakamları gördüm ben de. İnşallah veririz hepsini :)
Lise boyu 60 dim. Evlendim 60 dan 80 e bir anda çıkıp yıllardır 80-82 takılıyorum. İnşallah bu sefer vericez

Bu hafta kazanan grup

Tank Girls 💣
Eki Görüntüle 3444012

Grup üyelerinden @bbeeyyzzaam 3 günlük egzersiz cezasından 1 gün silindi 🎁 2 gün bekliyorum

Kaybeden grup geçtiğimiz 2 haftanın lideri
Elektra Natchios 🗡️
Grup üyelerinin
asliogretmen asliogretmen Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise haftalık sonuçta kilo vermiş olsanız bile yüzde de sonuncu grup olduğunuz için 1 gün egzersiz cezaniz var. 24 saat içinde tamamlanmasi gerekiyor
Chek Chek 3 günlük cezaya +1 gün de grup cezası eklendi​
Yeni gruba girer girmez ceza mı almışım 😅😂Çokom yarın tamamlarım, bugün yetiştiremeyebilirim.

Chocolita Chocolita borçlu kalmayı hiç sevmem 😂 dedim ve yürüdüm
IMG_1863.jpeg

Yeni gruba girer girmez ceza mı almışım 😅😂Çokom yarın tamamlarım, bugün yetiştiremeyebilirim.
Zaten 24 saatlik cezalar yarını da kapsıyor canım. Yarın akşama kadar vakti vardı ama bugünden tamamlamissin ayağına sağlık 😘
Çokom benim yeni hedefi 65 mi yapsak :süslü::süslü::süslü: çok mu iddialı olur hayatım boyunca 69 un altına inmedim
Chocolita Chocolita
Oo efsane döndü diyosun 😏 yapalim hemen bir 65 saralım aabime 👩‍🌾

Lise boyu 60 dim. Evlendim 60 dan 80 e bir anda çıkıp yıllardır 80-82 takılıyorum. İnşallah bu sefer vericez

Ben lisede 40'lı kilolardaydım ünide 50'li kilolarda, evlendim 60 falan takıldım 3-4 sene. İlk doğumdan sonra 65 falan ikinci doğumdan sonra 1 yıl yine 65 sonra ne olduysa birden kilo aldım

İyi akşamlar menumu paylaşayım sabah maydanozlu limonlu su içtim aç karnına kahvaltıda da kıymalı ekmek 2 dilim bol yeşillik domates salatalık öğlen 3 kaşık hamurisi kaynatmasi akşam 4 küçük biber dolması bı dilim ekmek 5 kasik taze fasulye suyumu içtim ara öğünde kiraz türk kahvesi Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-25-23-03-06-828_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-25-23-03-06-828_com.android.chrome.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 8
X