Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-24-23-53-09-050_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-06-24-23-53-09-050_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 6
Bu arada insan sadece kendi için yaşamalı. Eş için hatta cocuk için bile değil. Yavrularımız Allah'ın emaneti. Tabi ki en iyi şekilde annelik yapacağız, çok seveceğiz. Ama onlar için yaşamak değil kendimiz için yaşayacağız. Yoksa "anne" "eş" "çalışan" gibi vasıflar altında "kadın" hatta bazen ne yazık ki "insan" olduğumuzu unutacağız. Robotlasip sürecin parçası gibi hissetmekten her şeyi doğru yapmaya çalışmaktan kendi zevklerimizi bizi neyin mutlu ettiğini unutuyoruz.
Kendimizi fark edecegimiz günler gelsin inşallah
Bende bazen robot gibi hissediyorum. Özellikle de bayramlarda. 🤦‍♀️Herşey mi kadından beklenir.
Harikasın çikolatam, bende böyle düşünmeye başlayalı çok olmadı. Ama şu an tam da böyle düşünüyorum. Kendimiz için yaşamak. Herkes diyor ki kendini çok yoruyorsun vs ama ben böyle kendimi daha iyi hissediyorum. Evet yoruluyorum ama kendim için bir şeyler yapıyorum. Ve yapmaya devam edeceğim.
Devam etmeliyiz 💪🏻🫶🏻
Ben de bazen bırakıyorum her şeyi. İşe gitmesem kendime bakmazdım sanırım. İyi ki işe gidiyorum.

💥 Yıldız Savaslarinda Bu Hafta 💥

Ağır siklette Tank Girl yıldızı Chocolita Chocolita
Elektra Natchios yıldızı Chek Chek le karşı karşıya geldi ⚔️
Ve kazanaaannn Chocolita Chocolita ben oldum 🔥🔥😍 ikimizde ödemli döndük. Sadece ben biraz daha az ödemli döndüğümden almış oldum 🤏🙈 yine de kendimi tebrik ediyorum. Her şey kontrol altında 😌❤️

IMG_20240625_132858.jpg

Bombala kızım :rolleyes: Tank Girl bu haftada zirvede 💥💣
IMG_20240625_133106.jpg

Hafif sıklette Black Canary yıldızı E esmusumm
Süper Girl yıldızı Alys Alys la karşı karşıya geldi
Alys Alys aramızda bulunamadığı için mağlup sayıldığından (keşke tartı alabilme şansımız olsaydı) E esmusumm 1. Oldu 🔥🔥🔥 Tebrikler 😘

IMG_20240625_132912.jpg

Vee tekrar ve tekrar Black Canary şovunu yapıyor 🔥 IMG_20240521_123540.jpg

1'incilerimiz
👑 Chocolita Chocolita
👑@esmusumm
🎁 Cezalariniz silindi (bugün dahil)
🎁 500 kalori ödül hakkı (kullanmamalıyız 🧘)
🎁 2 gün dokunulmazlık (menü egzersiz bildiriminden muaf)

2'incilerimiz
Alys Alys Chek Chek
300 kalori ödül hakkı 🥳

Tebrik ederim canlarım 🤗❣️

💥 Yıldız Savaslarinda Bu Hafta 💥

Ağır siklette Tank Girl yıldızı Chocolita Chocolita
Elektra Natchios yıldızı Chek Chek le karşı karşıya geldi ⚔️
Ve kazanaaannn Chocolita Chocolita ben oldum 🔥🔥😍 ikimizde ödemli döndük. Sadece ben biraz daha az ödemli döndüğümden almış oldum 🤏🙈 yine de kendimi tebrik ediyorum. Her şey kontrol altında 😌❤️

Eki Görüntüle 3443945

Bombala kızım :rolleyes: Tank Girl bu haftada zirvede 💥💣
Eki Görüntüle 3443950

Hafif sıklette Black Canary yıldızı E esmusumm
Süper Girl yıldızı Alys Alys la karşı karşıya geldi
Alys Alys aramızda bulunamadığı için mağlup sayıldığından (keşke tartı alabilme şansımız olsaydı) E esmusumm 1. Oldu 🔥🔥🔥 Tebrikler 😘

Eki Görüntüle 3443953

Vee tekrar ve tekrar Black Canary şovunu yapıyor 🔥Eki Görüntüle 3443951

1'incilerimiz
👑 Chocolita Chocolita
👑@esmusumm
🎁 Cezalariniz silindi (bugün dahil)
🎁 500 kalori ödül hakkı (kullanmamalıyız 🧘)
🎁 2 gün dokunulmazlık (menü egzersiz bildiriminden muaf)

2'incilerimiz
Alys Alys Chek Chek
300 kalori ödül hakkı 🥳

Tebrik ederim canlarım 🤗❣️

Tebrikler canım 😍bencede kullanmamaliyiz önümüzdeki maçlara bakalım 💃

Aylık sonuçlarda Chek Chek -2.35
Dutt Dutt -2.40
asliogretmen asliogretmen -0.80 kilo verdi. Tebrik ederim kızlar çok güzel sonuçlar 👏
Hasimato insülin direci vb. Kilo vermeyi yavaşlatan rahatsızlığı olan arkadaşlardan ay sonu vermesini beklediğimiz kilo 800 gram
asliogretmen asliogretmen de bu sınırlar içinde güzel ilerliyor. Azar azar ama istikrarlı 👍

X