Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Tamamdır bekliyoruz 👍

Bunlar eski uyarı yitecim

10.000 adım + isim yazma cezasi geldi
17.000 bekleniyor. Ya da 7.000 atıp kalan 10.000 yerine Leslie ya da 30 dk kardiyo egzersizi yapılabilir
Kurallar unutulmuss 🥺
Tamam. Silmek için 1.olmam lazım yani. Bende çok kilo almışım demi. Ramazanda verileni hep geri aldım maalesef.

25 Haziran 2024

Sabah kahvaltısı yumurta zeytin peynir domates

(Başka bir şey yemedim kahvaltıyı 2 gibi yaptim)
İyi akşamlar canim
2d97851d-9c32-4bff-9fda-e9c67276c857.jpeg

Dutt Dutt Chocolita Chocolita

Tamam. Silmek için 1.olmam lazım yani. Bende çok kilo almışım demi. Ramazanda verileni hep geri aldım maalesef.

Grup yıldızı olmak gerekiyor canım. Bu arada geçmişte sormuşsun adım yarışına katılmak isteyen adım görüntüsüne Dutt Dutt u etiketliyor. Az çok demeden adımları atabilirsin

Kız vallaha meyve olan başka adı yok ki yazayım onun adı ya meyve tabi meyveee yasaklı yok bacimsu deli mi oldum hem 5 tane yasakliyi nasıl yiyem
Tamam aşko sonradan okudum 🙈 hayretler içinde ceza kesiyordum o sırada 😅 ne bileyim kız hiç bilmediğimiz meyveler. Ayrica önceden yapmadığım şey değildi o kadar tatlı tuzlu bir arada yemek. Sağlığımızı harcadık 🥺

Grup yıldızı olmak gerekiyor canım. Bu arada geçmişte sormuşsun adım yarışına katılmak isteyen adım görüntüsüne Dutt Dutt u etiketliyor. Az çok demeden adımları atabilirsin

Tamam aşko sonradan okudum 🙈 hayretler içinde ceza kesiyordum o sırada 😅 ne bileyim kız hiç bilmediğimiz meyveler. Ayrica önceden yapmadığım şey değildi o kadar tatlı tuzlu bir arada yemek. Sağlığımızı harcadık 🥺
Yok kiz ben artik harcamiyom sagligimi oyle dikkat etmeye calisiyorum spirituel çalışmalar da yapınca üstüne mis gibi oluyor

Kahvaltı
2 domates
1 dilim peynir
Latte
1 kaşık bal tereyağı

Ara öğün 2 kayısı

Akşam bamya yemeği
Yoğurtlu soğuk meze

Kpss surecindeyim spor yapamıyorum benim cezami erteleyebilme şansımız var mi yoksa mecburen yapacağım sınavıma 18 gün kaldı hic biseye vakit ayiramiyorum Chocolita Chocolita
Tamam canım sınav sonrasına kadar ertelendi 👍

nnurc nnurc sen izinden dönmüşsün canım devam etmek istediğini yazmışsın. Ama ben izinli yazısını kaldırmadigim için şu anda fark ediyorum, dün menü gelmemiş. Bugünde tartı gelmedi. Dönüş yapınca gruba alayım
Canım dün sabah tartı fotosu çekmiştim. Ama dün hastalandım gönderemedim😞 şimdi gönderiyorum tartı fotosu. Bu akşam menülerimi yazmaya da başlayacağım.
71.90 ile döndüm🙏🏻

Eklentiler

• IMG_8901.jpeg
    IMG_8901.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 1
X