Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi geceler kızlar menü yazmaya geldim
12.00 karpuz peynir 2 dilim tam buğday ekmeği
Ara 5 şekerpare 1 maden suyu
17.00 haşlanmış kırmızı mercimekli bisey yaptım yoğurtlu adı öyle mercimeği hastayım içine maydanoz soğan baharat attım yogurdum üzerine sarımsaklı yoğurt döktüm yedim
Ara 350 ml buzlu ev yapımı yesilcay ictim
Adım saydiramiyorum maalesef ilaç kullanıyorum saat takınca alerji yapıyor bu ara o yüzden adım sayım belli değil ama saat 5 den beri ayaktayım
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Son düzenleme:
Kahvaltı
2 domates
1 dilim peynir
Latte
1 kaşık bal tereyağı

Ara öğün 2 kayısı

Akşam bamya yemeği
Yoğurtlu soğuk meze

Kpss surecindeyim spor yapamıyorum benim cezami erteleyebilme şansımız var mi yoksa mecburen yapacağım sınavıma 18 gün kaldı hic biseye vakit ayiramiyorum Chocolita Chocolita
Allah zihin açıklığı versin. Menü güzelmiş.

Sabah
1 yumurtalı klasik kahvaltı peynir zeytin vs 2 dilim ekmek

Ara 1 yulaflı bar

Akşam
Peynirli domatesli tost

Bu ara sadece tost yiyorum hiç yemek yiyesim yok adım 7 bin küsur Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240625_234047.jpg
    20240625_234047.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 5
Sabah
1 yumurtalı klasik kahvaltı peynir zeytin vs 2 dilim ekmek

Ara 1 yulaflı bar

Akşam
Peynirli domatesli tost

Bu ara sadece tost yiyorum hiç yemek yiyesim yok adım 7 bin küsur Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Bende sabah tost yemezsem bişey içemiyorum. Su bile içemem yani. Doymuyorum tostsuz. Senin menü de güzelmiş. Afiyet olsun.

Kızlar beni de gruba koyun vereceğiniz büyün cezalara razıyım yarın sabah kilomu ölçer tartı fotoğrafı atarım

Tamamdır bekliyoruz 👍

Ben niye uyarı aldığımı anlamadım 🤦‍♀️

Bunlar eski uyarı yitecim

İyi geceler kızlar menü yazmaya geldim
12.00 karpuz peynir 2 dilim tam buğday ekmeği
Ara ☠️☠️☠️☠️☠️ 5 şekerpare ☠️☠️☠️☠️☠️ 1 maden suyu
17.00 haşlanmış kırmızı mercimekli bisey yaptım yoğurtlu adı öyle mercimeği hastayım içine maydanoz soğan baharat attım yogurdum üzerine sarımsaklı yoğurt döktüm yedim
Ara 350 ml buzlu ev yapımı yesilcay ictim
Adım saydiramiyorum maalesef ilaç kullanıyorum saat takınca alerji yapıyor bu ara o yüzden adım sayım belli değil ama saat 5 den beri ayaktayım
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
10.000 adım + isim yazma cezasi geldi
17.000 bekleniyor. Ya da 7.000 atıp kalan 10.000 yerine Leslie ya da 30 dk kardiyo egzersizi yapılabilir
Kurallar unutulmuss 🥺

X