Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Tarti göndermeyen 2 kişi var. Bu yüzden grup yıldızları belirlenemedi. 3 en geç 3.30 a kadar bekleyip diğer arkadaşlar arasından belirlenecek
82.55 tim maalesef regl oldum. 😔
82.85
+300 gram
Yüzdeliği +0,363 gram

Eklentiler

• 112a4252-be6d-4b19-824e-eaba2e075cd9.jpeg
    112a4252-be6d-4b19-824e-eaba2e075cd9.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 9
💥 Yıldız Savaslarinda Bu Hafta 💥

Ağır siklette Tank Girl yıldızı Chocolita Chocolita
Elektra Natchios yıldızı Chek Chek le karşı karşıya geldi ⚔️
Ve kazanaaannn Chocolita Chocolita ben oldum 🔥🔥😍 ikimizde ödemli döndük. Sadece ben biraz daha az ödemli döndüğümden almış oldum 🤏🙈 yine de kendimi tebrik ediyorum. Her şey kontrol altında 😌❤️

Eki Görüntüle 3443945

Bombala kızım :rolleyes: Tank Girl bu haftada zirvede 💥💣
Eki Görüntüle 3443950

Hafif sıklette Black Canary yıldızı E esmusumm
Süper Girl yıldızı @Alys la karşı karşıya geldi
@Alys aramızda bulunamadığı için mağlup sayıldığından (keşke tartı alabilme şansımız olsaydı) E esmusumm 1. Oldu 🔥🔥🔥 Tebrikler 😘

Eki Görüntüle 3443953

Vee tekrar ve tekrar Black Canary şovunu yapıyor 🔥Eki Görüntüle 3443951

1'incilerimiz
👑 Chocolita Chocolita
👑@esmusumm
🎁 Cezalariniz silindi (bugün dahil)
🎁 500 kalori ödül hakkı (kullanmamalıyız 🧘)
🎁 2 gün dokunulmazlık (menü egzersiz bildiriminden muaf)

2'incilerimiz
@Alys Chek Chek
300 kalori ödül hakkı 🥳

Tebrik ederim canlarım 🤗❣️

Tebrik ederim canlarrrrr 👏🏻👏🏻👏🏻💕
📌 İlk sayfa güncellendi. Katılan arkadaşlarla beraber gruplarda değişiklik oldu. İnceleyebilirsiniz
ellerine sağlık çokom 😘
Aylık sonuçlarda Chek Chek -2.35
Dutt Dutt -2.40
asliogretmen asliogretmen -0.80 kilo verdi. Tebrik ederim kızlar çok güzel sonuçlar 👏
Hasimato insülin direci vb. Kilo vermeyi yavaşlatan rahatsızlığı olan arkadaşlardan ay sonu vermesini beklediğimiz kilo 800 gram
asliogretmen asliogretmen de bu sınırlar içinde güzel ilerliyor. Azar azar ama istikrarlı 👍
🙏🏻 daha da güzel olacak yeni kendime geliyorum. 💕 çok teşekkür ederim

Haftalik sonuçta
Ben, Chek Chek E esmusumm Childdevelopment Childdevelopment teacher_as teacher_as

+ geldiğimiz için cezaya kaldık

3 gün 10.000 adım
3 gün kanıtlı 45 dk Leslie
3 gün kanıtlı 30 dk kardiyo

Birini seçip yapıyoruz hanımlar
Ben ve E esmusumm karşılaşma da 1. Olduğumuz için bu cezadan muafiz. Ama ben yine de yapmak istiyorum. Sana da tavsiye ederim esmusum
Eksik tartılar olduğu için henüz belirlenemese de, 1. Ve sonuncu olan grupla beraber cezalar 1 gün artıp 1 gün eksilebilir

Off sabahtan çektim ama şimdi cesaret edebiliyorum 2,5 kg almisim tatildeydik ve cok düzensiz beslendim :KK43:

Eski kilo: 62.2
Yeni: 64.7
Fark yüzde: +3,86
Tatilde oluyor. Kızma kendine ♥️ her zaman da tatil yapılmıyor. Artık düzene sokarsın. Sende istikrarlı ilerliyorsun çabuk toparlarsin
82.55 tim maalesef regl oldum. 😔
82.85
+300 gram
Yüzdeliği +0,363 gram
Regl de çok normal. Regl geçsin simdi yeni başlangıç yaptığın için hızlıca ödemden kurtulursun. Sonra devamı da gelir inşallah 🌷
Tek ricam tartı saatine dikkat edelim. Ben guncellemeleri akşam da yapsam 2 den önce tartılar atılmış olsun ki haksızlık olmasın. Çünkü sabah işe gidip o sabah şişligiyle tartı atanlar var. 2 bile geç aslında ama yurt dışında yaşayan arkadaslar için böyle bir esneklik oldu. Araya ne kadar zaman girerse o kadar çok hareket olacağı için tarti farklı olur

Haftalik sonuçta
Ben, Chek Chek E esmusumm Childdevelopment Childdevelopment teacher_as teacher_as

3 gün 10.000 adım

Ben ve E esmusumm karşılaşma da 1. Olduğumuz için bu cezadan muafiz. Ama ben yine de yapmak istiyorum. Sana da tavsiye ederim esmusum
Eksik tartılar olduğu için henüz belirlenemese de, 1. Ve sonuncu olan grupla beraber cezalar 1 gün artıp 1 gün eksilebilir
Tamam canım bende yapayım

💥 2 Temmuz Yıldız Savaşçıları 💥

Tank Girl yıldızı Pandora27 Pandora27
Elektra yıldızı Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise 'e karşı! ⚔️

Black Canary yıldızı Dutt Dutt
Süper Girl yıldızı baltasar baltasar 'a karşı! ⚔️

Hak eden kazansın! 💪🔥

Gelelim en sevdiğim bölüme 🤗
baltasar baltasar canım Grup yıldızı olduğun için 1 uyarın silindi 🎁 hiç uyarı kalmadı. Güzel bir temizlik yaptın 🔥

Haftalik sonuçta

3 gün 10.000 adım

Bu sporlari nasıl kanitlayacağiz yürüyüş dışında 😂

Bu hafta kazanan grup

Tank Girls 💣
IMG_20240625_155050.jpg

Grup üyelerinden bbeeyyzzaam bbeeyyzzaam 3 günlük egzersiz cezasından 1 gün silindi 🎁 2 gün bekliyorum

Kaybeden grup geçtiğimiz 2 haftanın lideri
Elektra Natchios 🗡️
Grup üyelerinin
asliogretmen asliogretmen Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise haftalık sonuçta kilo vermiş olsanız bile yüzde de sonuncu grup olduğunuz için 1 gün egzersiz cezaniz var. 24 saat içinde tamamlanmasi gerekiyor
Chek Chek 3 günlük cezaya +1 gün de grup cezası eklendi​

Bu sporlari nasıl kanitlayacağiz yürüyüş dışında 😂
Yürüyüş yapabilirsen sadece onu kanitlayacaksin canım hepsi birlikte değil. 3 gün hangisini kanitlama şansın varsa onu yaparsın.
Akıllı saatle ya da adım sayarla.
Saat yoksa Leslie başlarken ve biterken ekran görüntüsü de atabilirsin. Orada o YouTube ekran görüntüsüne güvenicez yapacak bir şey yok. En makbulu telefondaki adım sayar ya da akıllı saat tabi.
Yüzen arkadaşımız havuz alaninda yüzmeye başladığı saati ve bitirdiği saati çekerek kanitlamisti

Son düzenleme:
Yürüyüş yapabilirsen sadece onu kanitlayacaksin canım hepsi birlikte değil. 3 gün hangisini kanitlama şansın varsa onu yaparsın.
Akıllı saatle ya da adım sayarla.
Saat yoksa Leslie başlarken ve biterken ekran görüntüsü de atabilirsin. Orada o YouTube ekran görüntüsüne güvenicez yapacak bir şey yok. En makbulu telefondaki adım sayar ya da akıllı saat tabi.
Yüzen arkadaşımız havuz alaninda yüzmeye başladığı saati ve bitirdiği saati çekerek kanitlamisti
Tamamdie bende öyle yapayim teşekkür ederim 🥰

Haftalik sonuçta

3 gün 10.000 adım

Bu cezaları pazar gününden itibaren yapabilir miyim cumartesi sınavlarım var da

X