Biz Böyleydik Böyle Olduk

Allah gelinlikle resmini koymayı nasip etsin kuzummm

Size ömür boyu mutluluklar dilerim a.s.
inşallah bu sevginiz aşkınız sonsuza dek bitmez ve hem peri masallarındaki aşıklar gibi mutlu mesut yaşarsınız :nazar: :1hug:

Size ömür boyu mutluluklar dilerim a.s.
inşallah bu sevginiz aşkınız sonsuza dek bitmez ve hem peri masallarındaki aşıklar gibi mutlu mesut yaşarsınız :nazar: :1hug:

inşallah birtanemmm RABBİM benim burda her şekilde her anımı sizlerle paylaşmayı nsip etsin MUTLULUĞUMU EN ÇOK SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUMM

Size mutluluklar diliyoruma.s.
Rabbim tüm sevenleri ayırmasın :asigim:

teşekkür ederimm amiiiinnnnnn diyorumm ve kimseeee ayrılmasın diyorumm ama yürekten sevenler için

Möhtesem kiz resimler, Allah nazarlardan saklasin süper olmus pacim:)))

Süper olmuş canım harika resimler:nazar: :nazar: :nazar:
maşşallahhhh:nazar:

yeni resimlerede baktım şimdi :smiley-cool:
maşallah canım benim yaaa. nasıl güzel yakışıyorsunuz. :nazar::nazar::nazar:
Allah bozmasın :nazar:

hoşgeldin denizcimmm çok teşekkür ederim bitanemmm burakla senide böyle görmeyi nasip eder inşallah RABBİM

anam,anam ,anam yerim ben sizi yaaaaa...massallah demekten kendimi alamiyom valla........cok guzelsin be baciiim ,(benden sonra tabi)lülülülülülüAllahim yuzunun guzelligi gibi hayatinida hep guzel yapsin............zaman cabuk gecsinde sevdigin biran once kollarinda olsun,,,,,:Saruboceq::Saruboceq:askum penuuuuuumŞeniz

çok hoş ya allah bozmasın mutlulugunuz daim olsun canım.......

anam,anam ,anam yerim ben sizi yaaaaa...massallah demekten kendimi alamiyom valla........cok guzelsin be baciiim ,(benden sonra tabi)lülülülülülüAllahim yuzunun guzelligi gibi hayatinida hep guzel yapsin............zaman cabuk gecsinde sevdigin biran once kollarinda olsun,,,,,:Saruboceq::Saruboceq:askum penuuuuuumŞeniz

oooyyyyy yerum ağzinuuu daaaa :roflol: ne güze lşeyler yazmışssın tatlım çok teşekkür ederimmminn çok mutlu oluyorumm beni aşkımla yakıştırmalarınız beğenemnizz güzel sözler söyleyip dualar etmenizzz çok seviyorum ben sizi yaa kaydirigubbakcemile5 tabi aşkımdan sonraa:asigim:

Allah nazarlardan saklasın sizi maşallah :nazar: canım :teselli: annene çok benziyorsun. Fotoda gördüm baya benziyosunuz...

Maşallah:nazar::nazar::nazar:
Allah ayırmasın bebişim sizi a.s.

mutlulugunuz daım olsun a.s.

çok güzel olmuş fena duygulandım yaşlar olece süzülü verdi gözümden allah mutlulugunuzu daim etsin

canım benim ne kadar yakışıyorsunuz siz ya...
umarım hayallerinin evliliini yaşar ve çok mutlu olursun.

not: kız mervik bana bu resimleri yaptığın programı söyle ok.

kızlarrr çok teşekkür ediyorum size yaaaaaa...
ebrucum evet msnde gördüğün resimler bunlarr.. sel programın adını sana msn den söyledim şimdi bakıyorsun :)) janselii anneme ilk benzeten sensinnn herkes babama benzetir benii sağol bitanemmm

canım ALLAH mutluluğunuzu bozmasın
aşkınız hiç bitmesin inşallah...
hakkat bu resimler nasıl oluyo bende isterim programın adını :nazar:

X