Biz Böyleydik Böyle Olduk

Tatlım allah uzun ömürler versin ikinize bir yastıkla kocayın.
Sen ve senin gibi (bizde buna dahil::))) ) sevenler ömür boyu ayrılmaz inşallaahh.Aminnnn...
Mutluluklarr. Daha güzel günlerinize .a.s.

Koca sıpama kızgındım ama yumuşadımm bunu okuyunca eheheheh ama kulaklarını çekicem yineo

canım benim ne kadar güzelsiniz ya...
demişsin ya Allah gelinlik damatlıklı resimlerimizi de koymayı nasip etsin diye..
inşallah öyle olucak, beraber gelinlik modeli seçicez beraber napılcağını,nasıl kız istendiğini konuşucaz.
birlikte büyüdük resmen ya:)
Allah sizi hiç ayırmasın..hep mutlu olun..

AHHH CANIM DENİZİMM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMM; İNŞALLAH PAYLAŞICAZ BURDAN HERŞEYİİ SİZLERE YİNE DANIŞICAM BENN OLMAMIŞ DEDİKLERİNİZİ ALMİCAMM GELİCEKLERİ GÜNÜN AKŞAMINDAN HEYECAN YAPICAZ HEPBERABER İSTEME OLAYI OLUP BİTTİKTEN SONRA BEN GELİP BURAYA YAZICAM HERŞEYİ YİNEE :1rolleyes: VALLAHİ BERABER BÜYÜDÜK DOST OLDUK ARKADAŞ OLDUKK CAN OLDUKK:1hug:

allah mutluluğunu bozmasın tatlım çok yakışıyorsunuz:)

Allah bozmasın nazarlardan saklasın inşallah ömrünüzün sonuna kadar böyle devam edersiniz, düğününüzün ve bebişlerinizin fotoğraflarınıda görmek nasip olur bizlere inşallah.
ahhhh ahhh benim aşkımla bizde kendi halimize çok mutluyuz şu zamana kadar kendimiz için hiç kavga etmedik ne oluyosa 3. şahıslar yüzünden oluyo. şimdi sizi gördüm içim burkuldu yine başkaları için onu üzdüm......

Canim yaaa:1hug:
Ne güzel bir topic acmissin böyle.
Allah seni bu mutlulugundan dahda fazla mutlu etsin canim benim.
Insallah bu güzel beraberlik evlilikten sonra birde sana benzeyen (oyuncak bebek gibi ooyy) birde cocugunuz olur, sonra birdaha sonra birdaha, sonra birdaha -tatlicadiarzu-
Artik bi futbol takimi kurarsiniz-tatlicadiarzu-

Saka bir yana..
Rabbim her daim o güzel yüzünü güldürsün, Ufugunu basindan eksik etmesin canim.

Nice nice mutlu ve saglikli ve ask dolu yillara

yarın hemen gönlünü al canım inan değmiyoo sevdiğinin kalbini kırmayaa bak bugünde bitti birazdan sabah olucakk dönebilecekmiyiiz dünümüzee??

AYYY NE GÜZEL YAZMIŞSSIN KURBAN OLSUNLAR PARMAKLARINAAAA CANIM BENİMM YÜREĞİNİN GÜZELLİĞİ KLAVYENE DÖKÜLMÜŞ SAĞOLASIN ARKADAŞIMM:içelim: BU ARADA BABAM HALA GÜLÜYOR ANLADIN SEN ONU :roflol:

yarın hemen gönlünü al canım inan değmiyoo sevdiğinin kalbini kırmayaa bak bugünde bitti birazdan sabah olucakk dönebilecekmiyiiz dünümüzee??

çok haklısın, mesaj attım ona şimdi. o uzatmaz zaten canım benim bişey olmamış gibi davranır. bu konunla aklımı başıma getirdiğin için teşekkürler. Allah gönlüne göre versin.a.s.

çok haklısın, mesaj attım ona şimdi. o uzatmaz zaten canım benim bişey olmamış gibi davranır. bu konunla aklımı başıma getirdiğin için teşekkürler. Allah gönlüne göre versin.a.s.

SÜPERSİN CANIMM.. UYUYAMADIMM HAYATIMM ÖZÜR DİLERİM SENİ ÇOK SEVİYORUM DE.. AYRICA BEN AKLINI BAŞINA GETİRMEDİM ESTAĞFURULLAH SADECE SEN AŞKINI ÖZLEDİĞİNİ FARKETTİN OKADAR :asigim:

Ahahha harbimi:roflol:
Geceleri yatmiyoz, milletide yatirmiyoz, taaaaaaaa kmlerce uzaktan arkadasimizin babasini uyandiriyoruz iyi mi:roflol:

Ahahha harbimi:roflol:
Geceleri yatmiyoz, milletide yatirmiyoz, taaaaaaaa kmlerce uzaktan arkadasimizin babasini uyandiriyoruz iyi mi:roflol:

OLSUN GÜZELİM NEŞE KATTIN EVİMİZEEE CİDDİYİMM:roflol: BAK YİNE BAŞLADI KRİZİM :teytey:​

Bugüne kadar hep sevdiğimi ve sevildiğimi düşündüm ama yanılmışım. Gerçek sevgiyi şimdi en güzelşekilde tadıyorum. Sevgi dediğin tertemiz, lekesiz, bazen denizde ki dalga gibi hırçın ve güçlü bazen ise bir küçük çocuğun gülümsemesi kadar saf olması lazım. yeri geldiğinde kıskanacak sizi, gösterecek içindeki sevgiyi. hani derler ya "seven kıskanır" diye. öyle olması lazım aşk, aşırıya kaçmadan. Sevdiğinize ona "seni seviyorum" diye bırakmayın. ispat edin sevgi sözde değildir yürektedir. ve işte bu yüzden ben çok mutluyum.sevdiğim insanla geçirdiğim her saniye için allahıma şükürler olsun. Beni bu kadar mutlu eden bir insan çıkamadı karşıma, seni seviyorum derken gözleri gülüyor sesi titriyor. seni özlüyorum derken, içindeki masum ve kırılgan çocuk çıkıyor meydana. bana sarıldığı zaman güneşin bedenimi ısıttığı gibi, ısıtıyor ve sarıyor beni onun sevgisi. adını yüreğime yazdım, her canı acıdığında benim canım yanıyor. içimden en derinde bir ses onun morali bozuk diyor ve ben, onu arıyorum, aynışekilde onun da içine doğuyor. Bence aşk birbirini tamamlamaktır, beraberken geri kalan dünyayı unutmaktır, sevgilinin yanında mutlu ve huzurlu olmaktır en önemlisi sevgi ve aşk SAYGI demektir. sevmek sevilmek çok güzel, ufukla tanıştığım ilk günden beri ondan kopamıyorum, herşeyimizi paylaştık bugüne kadar ve bu bütün saydıklarım benim aşkımda mevcut hep hayalini kuruduğum insan
20 yaşımda karşıma çıktı . seviyorum ve seviliyorum çok şükür, Allah herkesin gönlüne göre versin. Her insan mutlu olmayı hak ediyor. SEVDİĞİNİZE "seni seviyorum" demekten korkmayın ancak yürekten söyleyin, söyleyin çünkü herşey için geç olabilir. Sevdiğiniz işin savaşın, onu kaybetmenin değil kazanmanın yollarını arayın. aşkım bu sözlerim sana: Herşey için teşekkür ederim. seni seviyorum, bana yaşattığın her saniye için sana teşekkür ederim. Sen benim biricik aşkımsın,EŞ RUHUMSUN,hayat arkadaşımsın, yaşam destek ünitemsin,yani kısacası
herşeyimsin, her anım seninle dolu seni seviyorum......:asigim::1hug:

SENİNLE DAHA NİCE YILLARA AŞKIM
BENİMLE HAYATI PAYLAŞTIĞIN İÇİN SANA TEŞEKKÜR EDERİM
İYİ VEYA KÖTÜ HER ZAMAN YANIMDASIN
SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM!!!:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimdin
Neydin bilmem
Ve bir gün
Geldin aniden
Sevdim düşünmeden
Ama bir şeydeN eminim halen
Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim
Bana da yaşattığın için sevgilim
Çok teşekkür ederim
Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim
Bana da yakıştığın için sevgilim
Çok teşekkür ederim

gelin damat olursunuz inş:lepi:
dügün fotograflarını koymak nasip olsun sana:Saruboceq:

ne kadar güzel bir konu olmus böyle ne güzel seyler yazmıssın merve

seninle muhabbetimiz olmadı ama seni ufugunu biliyorum inşallah gelinlikli fotolarını da görürüz.

velvedd inşallah benim canım dostumm...

aybuer işte bunu seviyorum burda yaa tanışmadık seninle ama beni ufuğumu billiyorsun yazılarımı okuyorsunn ve benim için dua ediyorsunn ben işte bunu seviyorum burdaa ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TATLIM

canim ne guzel yazmissin inan gozlerim doldu okurken,benimki bi kac gundur bi tavirlarda nedenini hala cozemedim 5 karis dolaniyo evde..........

resimlerinize bakarken ne dusundum biliyomusun ,kizma ama,,,,,,
keske benim esimde bana boyle baksa,seni cok sevdigi belli........ne mutlu sana,tabi onada ne mutlu senin gibi guzel ve alimli ve akilli bi hatunu baska nerde bulur....

Allah tamamina erdirsin,umarim en az o resimdeki kadar sevgi dolu olursunuz omur boyunca:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Tebrikler :lepi::hooray: topik cok anlamli olmus ...

Allah mutlulugunuzu daim etsin insallah .... :Saruboceq:

Öpüyorum canim a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…