Bitmek bilmeyen yalnızlık, mutsuzluk, umutsuzluk

Yani şimdi argo yazmayayım diyorum ama, manevi ihtiyaçlar için erkek s.ki lazım mı gerçekten sizce? Yazık. Şu düşüncede olan insanlar yüzünden kadınlar aciz bir duruma düşüyor. Erkek lazım diye diye dangalakları adam yerine koyup hayatlarını mahvediyorlar. Kadın cinayetlerini de buna bağlıyorum ben. Yazık.
Ya tabii ki lazım Allah Allah. Anlaşılmayacak bir şey yok.
Eğer lezbiyen değilsem tabii ki bir erkeği sevip onun tarafından sevilmek isticem. Ayrıca aciz duruma düştüğüm falan da yok. Sevilmek istemenin nesi acizlik? Hadi maneviyatı geçtim, olayı sadece cinselliğe getirelim, gene erkek lazım. Anne olmak diyorum. E onun için de erkek lazım.

Yani erkekler dediğiniz kadar gereksiz olsaydı var olmazlardı. Demek ki iki cinsinde birbirine ihtiyacı var.
Ay feminizm kasıcam diye ne abarttınız ya.
Kadınlar üstün cinsiyet falan değil bu arada.
Cinayet meselesi de erkek/kadın meselesi değil insan olmakla alakalı

Haklısın ama işte böyle işlerin gerçekten hiç garantisi yok. Yani kimse sana ilk buluşmada kesin seninle evleneceğim diyemez. Yani şöyle, seni önceden tanıyordur öyle olabilir veya ilk görüşte senden çok etkilenebilir ama bir hareketin ile kendinden soğutursun veya tam tersi o bir hareket yapar sen soğursun. O yüzden beklentiye girmeden tanımaya çalış derim.
evet beklentiye girmeden tanıyarak ilerletmek gerekiyor. Karşıma ilk çıkacak kişiyr karşı daha mantıksal olmaya çalışayım. Duygusal yaklaştıkça acı çektim çünkü

Biz manevi tatmin derken sevişmekten bahsetmedik ki. Sevmek, sevilmek, yuva kurmak, ait olmak bunları kast ettik. Lütfen konu çok sapmasın.
Hanımefendi, bir erkekle birlikte olup sadece canım cicim olmayı düşünmüyorsunuz herhalde. İşin esas boyutu cinsellik zaten. Size bu tür şeyleri ihtiyaçmış gibi hissettiren şey libidodur. Konu sapmıyor aksine konunun içinde kalıyoruz endişelenmeyin.
Eğer lezbiyen değilsem tabii ki bir erkeği sevip onun tarafından sevilmek isticem. Ayrıca aciz duruma düştüğüm falan da yok. Sevilmek istemenin nesi acizlik? Hadi maneviyatı geçtim, olayı sadece cinselliğe getirelim, gene erkek lazım. Anne olmak diyorum. E onun için de erkek lazım.

Yani erkekler dediğiniz kadar gereksiz olsaydı var olmazlardı. Demek ki iki cinsinde birbirine ihtiyacı var.
Erkeklerin sevgisini arayın durun siz o halde, belki bulursunuz .msalak olmayan birini. Feminist biri değilim bunu mu anladınız o kadar yazdığımdan?

Bezim iş yerinde boyu 1.50 olan kız upuzun anca bacağı kadar olduğu bir adamla evlendi.turda tanışmışlar.ben erkek olsam ne yapayım bacak kadar kızı, tahrik bile olamam derim mesela.anlamak güç değil imkansız bu işleri.Gupse Özay'la da Barış Arduç senelerdir sevgili.kadının çektiği film bile adamın kendisine yakışmadığı üzerine.bana kalsa herkes dengiyle olmalı, mesela benim hiçbir ilişkim bu tarz uçurum özelliklere sahip değildi.bir tek benim mi mantık sekmem kapanmıyor bu işlerde anlamadim valla.ben kısaya kısa, çirkine çirkin bana yakışmaz diyebiliyorum , millet neden demiyor ilginç.
Cidden ya hep böyle oluyor çok tuhaf geliyo bana :KK70: Ben de denklikten yanayım ama gönül işlerinde ne olacağı belli olmuyor demek ki

Hanımefendi, bir erkekle birlikte olup sadece canım cicim olmayı düşünmüyorsunuz herhalde. İşin esas boyutu cinsellik zaten. Size bu tür şeyleri ihtiyaçmış gibi hissettiren şey libidodur. Konu sapmıyor aksine konunun içinde kalıyoruz endişelenmeyin.

Erkeklerin sevgisini arayın durun siz o halde, belki bulursunuz .msalak olmayan birini. Feminist biri değilim bunu mu anladınız o kadar yazdığımdan?
Sizinle tartışmak yerine vaktimi daha keyfli şeyler için harcamak istiyorum. Sabit ve bana çok saçma gelen fikirlerinizle size erkeksiz günler dilerim🙋🏻‍♀️

Evet canım cicimle kalmayacak iş tabi ki cinsellik de yaşanacak ama benim yazımı tekrar okursanız benim asıl odak noktamın aradığım aşkı bulamamak yalnızlıktan dem vurmak olduğunu görürsünüz. Cinsellik duygusal tatminin sonucu olarak yaşayacağım bir şey. Sevmediğim biriyle yaşamak istemem. Benim için amaç değil sonuç sadece.

Zaten bizler de o dediğiniz şekilde birini istemiyoruz temel noktamız manevi ihtiyaç vs dediğimiz şey sevmek sevilmek.

Sizinle tartışmak yerine vaktimi daha keyfli şeyler için harcamak istiyorum. Sabit ve bana çok saçma gelen fikirlerinizle size erkeksiz günler dilerim🙋🏻‍♀️
Bende sizin gibi "irrrkekkk" diye diye ölüp biten, "anne olucam irrrkekkk lazımm" gibi deniz seviyesinin dahi altında bir zihniyetteki insanla muhatap olmayacağım artık. Bende size erkekli günler dilerim. Hatta çok erkekli olsun, arasından eleyip seçin ya da elemeyin hepsiyle olun.

Bende sizin gibi "irrrkekkk" diye diye ölüp biten, "anne olucam irrrkekkk lazımm" gibi deniz seviyesinin dahi altında bir zihniyetteki insanla muhatap olmayacağım artık. Bende size erkekli günler dilerim. Hatta çok erkekli olsun, arasından eleyip seçin ya da elemeyin hepsiyle olun.
Lütfen konumda seviyesiz muhabbetler yapmayın. Kimseyi en doğal ihtiyaçlarını, isteklerini ifade ettiği için bu tarz sözlerle küçültmeye hakkınız yok.

Çirkinleşmeyin.
Ben hiçbir mesajımda irrrrrkekk demedim. Ölüp bitiyorum da demedim.
Önce yazılanı iyi bi anlayın sonra bana kendinizce laf sokmaya çalışın.

Burada da iş dönüp dolaşıp kültüre geliyor bence. Din konusu yasak olduğu için hiç girmiyorum. Sizi alıntıladım ama yazacaklarım genel. Bizim kültürümüzden kaynaklı evlilik =değer verilmek olarak algılanıyor. Yani sanki bir adam eski sevgilileri ile gönül eğlendirmiş ve hiç aşık olmamış gibi düşünülüyor. Halbuki iş öyle değil. Benim İspanyol bir arkadaşım vardı ve kız arkadaşı ile yaşadı 9 sene. Çok seviyordu. Ayrıldılar ve sonra başka bir kadınla evlendi. Onunla da boşanma aşamasında şu an. Geçenlerde konuştuk evlilik benim içimin sadece imza atmak o kadar dedi. Türk kültürü maalesef sevmeye ve sevilmeye izin veren bir kültür değil bence. Dolayısı ile kadınlar evlenmek istiyor. O yüzden sorun bizim kültür. Yoksa evlenmeden de gayet manevi tatmin sağlanabilir. Sen yaptın mı dersen hayır derim. Evet biz eşimle gezdik, tozduk ve bazı şeyleri yaşadık ama biz birlikte yaşarız aman ne evliliği diyemedik.

Bezim iş yerinde boyu 1.50 olan kız upuzun anca bacağı kadar olduğu bir adamla evlendi.turda tanışmışlar.ben erkek olsam ne yapayım bacak kadar kızı, tahrik bile olamam derim mesela.anlamak güç değil imkansız bu işleri.Gupse Özay'la da Barış Arduç senelerdir sevgili.kadının çektiği film bile adamın kendisine yakışmadığı üzerine.bana kalsa herkes dengiyle olmalı, mesela benim hiçbir ilişkim bu tarz uçurum özelliklere sahip değildi.bir tek benim mi mantık sekmem kapanmıyor bu işlerde anlamadim valla.ben kısaya kısa, çirkine çirkin bana yakışmaz diyebiliyorum , millet neden demiyor ilginç.
Kaç kere söylicez sana acaba, seviyorlar. Bir insan bir insanı severken ay bu bana yakışmaz diye düşünmüyor. Belki adam ufak tefek hatun seviyor. Gupse özay da güzel bir kadın bence ayrıca. Güzellik göreceli çünkü.

Kaç kere söylicez sana acaba, seviyorlar. Bir insan bir insanı severken ay bu bana yakışmaz diye düşünmüyor. Belki adam ufak tefek hatun seviyor. Gupse özay da güzel bir kadın bence ayrıca. Güzellik göreceli çünkü.
Ya bir de söz konusu Barış Arduç olunca🙈Yani o adamın yanına ancak manken falan olması lazım ki sırıtmasın. E o tiplerde onun ilgisini çekmiyor demek ki. Adam zaten standartların üstünde.

Ya bir de söz konusu Barış Arduç olunca🙈Yani o adamın yanına ancak manken falan olması lazım ki sırıtmasın. E o tiplerde onun ilgisini çekmiyor demek ki. Adam zaten standartların üstünde.
Benim hiç tipim değil mesela adam. Hiç yakışıklı ya da çekici gelmiyor bana. Aşırı donuk bir adam.

Şans kısmet diye bir şey bence de var. Ama bu devran böyle gitmez diyip yapabileceğimiz, şansımızı arttıracak şeyler yok mudur ? Kesinlikle bu işler planla olmuyor, ne güzel siz aldatılmanın ardından doğru insanı bulmuşsunuz. Akışa bırakmaya ve rastgele yaşamaya çalışıyorum ama içimde bu mesele halledilmediği için kısa sürüyor akışta kalmam. Sonuçta bunu istiyorum ve yok, amaan olursa olur olmazsa olmaz da diyemiyorum :KK43:(Tabi ki fark vardır eşle ve arkadaşlarla yapılanlar arasında. Ama arkadaşlar da zamanla bir bir kayboluyor evleniyorlar çünkü :KK70: yine aynı noktaya geldik yani
Yeterince sosyal bir insansanız zaten ortalıkta görünüyorsunuz. Daha da fazla ne yapılabilir ki? Ya iş çevrenizden birini buluyorsunuz,ya aileniz öneriyor,ya okuldan kurstan denk geliyor. Bunlar zaten sizin elinizde var olanlar.

Çok mu hırpaladılar sizi, hiç sevmediler mi?

Burada da iş dönüp dolaşıp kültüre geliyor bence. Din konusu yasak olduğu için hiç girmiyorum. Sizi alıntıladım ama yazacaklarım genel. Bizim kültürümüzden kaynaklı evlilik =değer verilmek olarak algılanıyor. Yani sanki bir adam eski sevgilileri ile gönül eğlendirmiş ve hiç aşık olmamış gibi düşünülüyor. Halbuki iş öyle değil. Benim İspanyol bir arkadaşım vardı ve kız arkadaşı ile yaşadı 9 sene. Çok seviyordu. Ayrıldılar ve sonra başka bir kadınla evlendi. Onunla da boşanma aşamasında şu an. Geçenlerde konuştuk evlilik benim içimin sadece imza atmak o kadar dedi. Türk kültürü maalesef sevmeye ve sevilmeye izin veren bir kültür değil bence. Dolayısı ile kadınlar evlenmek istiyor. O yüzden sorun bizim kültür. Yoksa evlenmeden de gayet manevi tatmin sağlanabilir. Sen yaptın mı dersen hayır derim. Evet biz eşimle gezdik, tozduk ve bazı şeyleri yaşadık ama biz birlikte yaşarız aman ne evliliği diyemedik.
Yani ben kendi adıma söyleyim şu an yaşım itibariyle düzenimi kurmak istiyorum ve o yüzden evlilik odaklı yazdım. Ama öncesinde sevip sevilmek istiyorum. En azından 2 yıl önce sevgilim olsun diyordum ama şu an sevgilim olsun ve geleceğe bakalım diyorum. Tabi dinsel ve kültürel farklar vardır bunun temelinde.

Yeterince sosyal bir insansanız zaten ortalıkta görünüyorsunuz. Daha da fazla ne yapılabilir ki? Ya iş çevrenizden birini buluyorsunuz,ya aileniz öneriyor,ya okuldan kurstan denk geliyor. Bunlar zaten sizin elinizde var olanlar.
Ortalıkta biraz daha fazla görüneyim o halde:) İş çevresi hayal kırıklığı oldu maalesef. Ailemin önerilerini pek ciddiye almadım görücü usulüne sıcak bakmadığım için. Bakalım nereden çıkacak benimki :KK70:

X