Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

evet kesinlikle çemen faydalı göğüs büyütmede. okuduğum birçok yerde vardı çemen. neyse ben şimdilik elimdekilerle idare edeyim o zaman. daha sonra çemeni denerim belki.

yaa cemenın kendı tadı guzel ben ekmekle falan yedıgım oldu ama kokusu hemen cıkıo ıste yagıda oyle olursa ne olacak onu bılmıom hele hele avokadoyla muthıs ıkılı olacak ya daha da cekılmez bı koku olursa-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

kokusuna biz katlanırız da etrafımızdakiler rahatsız olursa diye çekiniyorum ben. düşünsene her daim baharat kokuyorsun. ben çok terlemem ama yine de kaygılandım şimdiden.

kokusuna biz katlanırız da etrafımızdakiler rahatsız olursa diye çekiniyorum ben. düşünsene her daim baharat kokuyorsun. ben çok terlemem ama yine de kaygılandım şimdiden.

evdekılerı gectım de bı toplumda falan hos olmaz evet yaa artık hıc terlememeye bakacaz ayy onumuzde yaz yaa sıcaklar da gelıokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nur ummm, çemen tohumunu çay şeklinde içenler de varmış. sen öyle denedin mi hiç?

Yok canım denemedim hiç şimdilik düşünmüyorumda rezeneyi içeyimde bi

Çemenin kokusu için yatarken sürsek sabaha kadar belki gider sabahta yeni kıyafetler giyersek fazla kokmayız gibime geliyo deneyip görücez

kıslar ben çemen ununu yine bu sitede duydum hatta bi arkadaşımız tunuz baklası unu olrak yazmıştı onu nette araştırdım tunus bakalası çemen unu aynı şeymiş genlede çemen unu olarak geçermiş ve zeytinyağıyıyla karıştırıp göğüslere sürün maske yapın yazıyodu yanış hatırlamıyosam dur bi araştırıp yazayım hemen..
hatta şifalı bitkiler kitabında da yazıyormuş bi dr.da tvde sölemişa.s

Çemenin ögütülmüşü ewet unu ben yedeim ama yiyemedim tadı çok kötü ama göğüse macun şeklinde yapılabilir yapan warsa paylaşsın kızlar canım sende araştırısan sewinirim tşklera.s.

--------------------------------------------------------------------------------

Bugun prof.ün biri tvde mucize karısımı verdı arkadaslar..

Çemeni saf zeytın yagıyla karısırıp içine karabıber ılave edıp hergun goguslerınıze sürüosunuz..boy uzatmak ıcınde aynı karısımı eklemlerınıze suruosunuz..12-22 yas aralıgı ıcın soledı ama denemekte yarar var...kımbılır 1 beden buyuse fena olmaz nedersınız..?

kıslar buldum bu işte bu sitede yazan alternatif tıp başlığı altında bi bakın nurum bak sende delikafadulden

--------------------------------------------------------------------------------

Tunus baklası;
*göğüslerin gelişmesini sağlamak
*göğüslerin dikliğini ve dolgunlugunu muhafaza etmek
*gögüsler dogum,emzirme,yaşlanma gibi sebeblerden dolayı sarkmış, pörsümüş ise yeniden toparlanmasını sağlamaktadır.Ben daha göğüslerim için birkaç kere denemiştim çok uzun süre yapmasamda etkisi olduğunu farkettim göğüslerim daha dik ve sıkı olmuştu faydası olduğunu düşünüyorum umarım ihtiyacı olanlarda faydalanır
Hazırlanışı;2 yemek kaşığı tunus baklası unu 1 çay bardağı su ile karıstırılır.Orta ateşte yarım saat kadar pişirilir sonra soğutulur ve soğuk halde memeler üzerine ve bilhassa meme kasları üzerine(kenar çevreler)sıvanır.Yarım saat sonra soğuk suya batırılmış süngerle bu hamur iyice silinir.Bu işleme her ay 6-8 gün aralıklarla devam edilmelidir.Bu arada bilmeyenler için tunus baklasını aktarlardan satın alabilirsiniz.

bunuda bu sitede okudum bi bakın nette tunus baklasının çemen unuyla aynı şey olduğu yazıyooo delikafadulden

yaa az kalmıs o zaman bana yas acısından deneyebılırım valla her yolu denemeye karar verdım acıkcası hihoyyytsırnaşık şey

Çemenin ögütülmüşü ewet unu ben yedeim ama yiyemedim tadı çok kötü ama göğüse macun şeklinde yapılabilir yapan warsa paylaşsın kızlar canım sende araştırısan sewinirim tşklera.s.

canım benim bendede var çemen unu ama kokarım diye yemeye cesaret edememiştim yarın hemen başlıcam şu maske tarzı macun tarzı tariflere hadi inşaallah faydasını görürüz ben az önce çilek masajı yaptım yağı değil ama bildiğimiz çilekle dünde 2 dk çilek yağyla yapmıştım yarın benim için asıl başlangıç aktardan küç alıcam bide ben daha önce küç yemiştim dolgunlaşmıştı baya bi..
yarından tezi yok başlıyorum herşeye nasip olursa bi terslik çıkmazsa tabii kaydirigubbakcemile3

Canım saol paylaşım için bende sonun yetişmiştim dr ö çoşkun söylemişti çok saol denemekte fayda war bende deneyebilirim teşekkürlera.s.

yaa az kalmıs o zaman bana yas acısından deneyebılırım valla her yolu denemeye karar verdım acıkcası hihoyyytsırnaşık şey

canım yaa al bendende o kadar en azından bebek düşünene kadar denicem hamile olunca zaten büyüyomuş sonra küçülürse sarkarsa belki o zaman silikon düşünürüm delikafadulden

canım yaa al bendende o kadar en azından bebek düşünene kadar denicem hamile olunca zaten büyüyomuş sonra küçülürse sarkarsa belki o zaman silikon düşünürüm delikafadulden

yaa buyuse bı sarsın o sorun degıl cnm yaa ayrıca buyutucu yaglar hem buyutuyo hemde toparlıo yanı sekılde verıo benım oyle oldu valla :sm_cool:

Canım saol paylaşım için bende sonun yetişmiştim dr ö çoşkun söylemişti çok saol denemekte fayda war bende deneyebilirim teşekkürlera.s.

canım ya ö coşkun kimdi oda çemenle ilgilimi sölemişti bi netten onun ismiyle aratayım bakayım ..
ne yapıp ne yapıp sağlıklı bi şekilde büyütelim şu göğüsleri:1hug:

yaa buyuse bı sarsın o sorun degıl cnm yaa ayrıca buyutucu yaglar hem buyutuyo hemde toparlıo yanı sekılde verıo benım oyle oldu valla :sm_cool:

senin hangi yağdı kullandığın büyüttü ve şekil verdi yani e süper kaydirigubbakcemile5
benimki armut şeklinde çünkü:çok üzgünüm:

senin hangi yağdı kullandığın büyüttü ve şekil verdi yani e süper kaydirigubbakcemile5
benimki armut şeklinde çünkü:çok üzgünüm:

valla buyutme oldu ama cok degıl ama sekıl baya bı yuvarlak duruyo egılınce benımde ole ucgen ama normal durunca yuvarlak baya
bonvıva cnm kullandım:1hug:

canım ya ö coşkun kimdi oda çemenle ilgilimi sölemişti bi netten onun ismiyle aratayım bakayım ..
ne yapıp ne yapıp sağlıklı bi şekilde büyütelim şu göğüsleri:1hug:

canım buldum tamam ömer coşkunun sitesine bakıyorum şu an farklı bişi okursam yazarım bu gece resmen uyku tutmadı bende kendimi araştırmaya adadım
:roflol:

Canlarım artık çemeninde işe yaradığını biliyoruz ama kullanmak lazım ben çemenin yağını kullanıcam çemenin macunu yapanlar olursa ki war herhalde yorumlarını bekliyoruma.s.

yaa kızlar cemen yagı yok malasef yaaa onun yerıne bende nar cekırdegı yagı aldımdelikafadulden avokado yagılya bunu karıstıryım dıyorum bakalım nar cekırdegı yagı umarım ıse yarar yaa cemen otu fılızı falanda yok malesef yaa off her ıstedıgımızı bulamıycaz galıba yaa yada cok aramamız gerek galıba yaa:1no2:

bakın nar cekırdegı yagının ozellıklerını yazıyorum yuksek C vıtamını kaynagıdır önemlı bır antıoksıdandır vucuttakı atık maddelerın dısa atılımında etkılıdır bayanlarda östrojen takvıyesı saglar dıyo umarım fayda ederhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…