Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

valla cnm orasını bende tam anlamadım ama ıkı turlu varmıs ıste bırı bıraz daha duru bırı daha saf halı

seyreltilmiş hali vardır, orasını anladım ama saçlarla göğüsteki tüyler aynı tepkiyi gösterirse ne olacak? hoş badem yağı için de saçlara faydası var derler, ama vücutta da kullanılıyor. belki saçın yapısı daha farklıdır ve göğüsteki tüyleri etkilemez

yanı ama yınede ben cesaret edemem gıbı yaa bakalım nurum kullansında bı ona gore bakarız bızde yaa ama aktarda yalan konusacak degıl demı bılmeden hihoyyyt

yalan konuşmaz ama kendisi kullanıp da zararını görmedim diyen biri çıkmadıça kullanamam ben. sonuçta bilindik bir yağ da değil. aktarların hepsi uzman değil ki, sonuçta onlar ticaret yapıyor, malını satmak için ikna edici şeyler söylemesi mümkün

evet cnm bende aynen kullanan bırı olmadan cesaret edemem ama onun oncesınde karar verdıdıgm yagları bı kullanıyım dıyorum ondan sonra sonuc olmazsa yanı dıyorum bıde yılan yagı adı bıle ıtıcı geldı acıkcası cnm yaasırnaşık şey

haklısın, ismi ürkütüyor biraz hep dediğimiz gibi yağın çeşidinden çok masajla uygulanışı önemli ve de yanında alınan gıdalara dikkat etmek gerek. diğer konu başlığında yazmıştım, tek başına yürümüyor ama bizim yaptığımız şeyler doğru en azından. önemli olan bütünlük sağlanması

kızlar şimdi yılan yağını araştırıyorum ylang yağı yazıyo ama acaba yılan yağımı dolgunlaştırıyo diyorlar saçları belki memişlere sürünce dolgunlaştırır

Ylang Ylang Yağı
Hazırlanış Biçimi : Güney Asya’da yetişen ylang ylang ağacından elde edilmektedir.

İçindekiler : A, C, B1, B2 vitaminleriyle, protein ve mineraller içermektedir

Faydaları : Tropikal Asya’da yüksek tansiyon, ishal, uykusuzluk gibi rahatsızlıklar için kullanılmıştır. Antidepresan olan Ylang Ylang Yağı kas gevşetici, hücre yenileyici özelliklerine sahiptir. Akciğer, kalp, kalın ve ince bağırsakların fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Kuru ciltleri nemlendirmekle beraber cilt çatlakları için kullanılmaktadır

Kullanım Şekli : Haricen; cilde masaj uygulanır.

Uyarı : Hamilelerin kullanımı sakıncalıdır.

acaba bu yılan yağımı araştırıyorum kızlar

yılang yağı göğüs büyütücü yağ karışımlarının içinde kullanılıyor. ama bu yılan yağı(snake oil) bildiğimiz yılandan elde edilen hayvansal kökenli bir yağ. arada büyük fark var bence. aktar yılang mı demek istedi acaba?

ya kızlar benim aldığım yılan yağı snake oıl saç için diyorlar dolgunluk dökülmesini önlüyor diyorlar ama napsam ya kullansammı kıllanma olurmu ne dersiniz yardım edinnnnsenağlama

merhaba arkadaşlar hihoyyytgerçekten yılan yağı işe yarıyomu

bence kullanma canım, kıllanma yapabilir. hatta git aktara yanlış vermişsin diyerek değiştir

canım aldığım aktar karşıda uzak yani sorma şansımda yok bir kerede kullandım ayyy ne yapsam yaaa ama aktardaki kadın dedi tek başına kullanıyolar diye ya offf ne yapıcam benn hafta da 1 kezmi kullansam acaba bilmiyorum yaaa:bbo:

bence aktar ne diyosa onu yap şekerim

yani içine bu kadar şüphe düştükten sonra kullanmak pek mantıklı gelmiyor, korkuyla sürerken yararını görmen de zor. yine de sen bilirsin tabii ki ama benim nacizane tavsiyem kullanmaman olur.

Son düzenleme:
yani içine bu kadar şüphe düştükten sonra kullanmak pek mantıklı gelmiyor, korkuyla sürerken yararını görmen de zor. yine de sen bilirsin tabii ki ama benim nacizane tavsiyem kullanmaman olur.

kararsızım canım ya ne yapıcamı bilmiyorum haklsın sende

canım senın dedıgın yılan mı ylang ylang yagımı anlamadım ben sımdı kafam karıstı?benneyaptımki

yılan yağı canım benim aldıım ylang değil benneyaptımki

yaa dıozkı cnm yaa acaba kadın ylang ylang yagıylamı karıstırdıkı cunku benım kullandıgım buyutucude de var da ylang ylang yagı cok alakasız geldı cnm yaa yılan yagı bence kullanma bı dursun ıyıce arastıralım bı kıllanmaya ıyı gelen bısı nasıl gogus buyutur anlam veremedım yanı bıde hıc bahsetmıo yanı ole bıze etklı olacak yararından yanı ostorojen falan gıbı:1shok:

ya kızlar saçmalamayın sakın yılan yağını süriyim demeyin memişlerinizeyasakkelimebence kesinlikle aktarın hatası yılan yağı saça sürülür besler,gürleştirir,dökülen saçların yerine yeni saç telleri cıkarır.araştırın bütün sitelerde bu böyle yazarhihoyyytaman haa memişler gelişsin derken kıllar gelişmesin sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…