Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

bende sacı beslemekte kullanıldıgını biliyorum. kıllanma olursa ne yapacaksınız

kızlar kullanmıyacam yılan yağını kendimi risk e sokamam aktar heralde yanlış söyledi yılan yağı hakkında hiçbir şey bilmiyordum kadın yılan yağı diyince ne yılan yağımı dedim we aldım kk :enbuyukkk:reklamını görünce şaşırdımdelikafaduldenbikere kullandım ama bidaha kullanmıycam canlarım çilek yağını kullanıyorum çemen yağıda alıcam şimdilik bunlar şekerler gelişmeleri yazarım:1hug:a.s.

eger ıade etme sansın varsa et bence yerıne cemen yagını al cnm ya bos yere para vermıs oldun

eger ıade etme sansın varsa et bence yerıne cemen yagını al cnm ya bos yere para vermıs oldun

canım açtım ya geri almazlar hem erkek kardeşime weririm onunda saç sorunu war bari o kullansın inş yararı olur a.s.

canım açtım ya geri almazlar hem erkek kardeşime weririm onunda saç sorunu war bari o kullansın inş yararı olur a.s.

ıyı barı ıse yaramıs olsun cnm yaa aslında bızım zaafımızdan yaralanıo herkes bu konuda hassasız kım ne dese medet umar olduk demı bu yuzden boyle oluyo senağlamasenağlama

ıyı barı ıse yaramıs olsun cnm yaa aslında bızım zaafımızdan yaralanıo herkes bu konuda hassasız kım ne dese medet umar olduk demı bu yuzden boyle oluyo senağlamasenağlama

ewet canım ya herkez alıyo falan dedi bende atladım neyse

tv de ömer coşkun çemenle ilgili konuşuyodu sonun yetiştim çemeni göğüslerinize sürün diyodu kötü kokuyo ama olsun falan diyolardı macun olarakmı yağ olarakmı duyamadım yaa onu araştırıyorum şimdi kesin çemen yağı almam lazım bir ay kullanın dedi ama işte tam duyamadım bi arkadaş macun olarak yapıyodu acaba omu bilen warsa paylaşsın lütfen sewgiler canım öptümkaydirigubbakcemile3

cnmbende karar verdım ıkılı ıkılı karsım yapıp kullanacam avokado almıstım yanına cemen alacam karar verdım sende cılek yagıyla karıstıracaksın sanırım nasıl bı koku cıkacak merak ettım valla macun yenıodur bence cnm yaa surulmez sankı-tatlicadiarzu-

canım çemenin kokusu kötü ewet çilek çok hoş kokuyo karıştırıcam çilekle sende awakadoyla karıştır o nasıl kokuyo bu gün çilek we bebe yağıyla yaptım badem we bugday yani yarın tek çilek yaparım kafama göre işte ama acil çemen almam lazım bulunmuyoda her aktarda hafta sonun kadar da çıkamıycam ewden kısmet ne zaman alırsam işte hayırlısı olsun bakalım

bide cemeni boy uzatmak içinde söylüyor dr ö çoşkun eklemlere sürülüyomuş anlamadım neyseCADIARZU

ben de çemen almak istiyorum arkadaşlar. birkaç gündür yabancı sitelerde dolaşıyorum ve içeriklerinde en çok geçen bitkiler rezene ve çemen. yalnız şu var ki ben hayatımda hiç çemen tatmadım. bugün aktara sordum, onlarda yokmuş. Suna Dumankayanın tarifinde de vardı, çemen filizi. Ben yağını değil de çemenin kendisini kulanmayı düşünüyorum, tabii bulursam

Canım ben kara üzüm çekirdeği we çemen i beraber aldım ilk başladığımda yiyemedim yoğurda kattım bala kattım çok kötü tadsı war we geri werdim yiyemedim ben yağını alıcam dıştan destek olur hiç olmassa bence sende yağını al canım a.s.

çemen dediğin çemen tozu mu? tadı da kokusu gibi kötü demek :-( yalnız benim okuduğum birçok site dışarıdan kullanacağınız ürünlerden çok vücut içine alınan önemlidir diyor. çemen yağı değil de kendisini alayım diye düşünmüştüm ama kararsız kaldım şimdi

çemen tozu kullandım canım malesef tadı çok kötü istersen aktarda tadına bak bi neyle yiyebilirsin karar werirsin ben yiyemedim yağını kullanıcam dıştan etki olur diyorum.

valla cnm acıkcası oyle yenecek tarzda bısı oldugunu sanmıyorum pastırmada bıle az bısey cemen var ama nasıl koku yapıo vucuttan hemen gıtmıo tozu falan ne bılıyım ben yagını kullanmayı dusunuom ama nasıl olacak dusunuyorum acıkcası

çemen tozu dışında çemen tohumu da varmış. o daha yenilir birşey diyorlar. aslında çemen filizi kullanmak lazım, onu da çemen tohumunu toprağa ekerek elde ederiz aslında. belki tadı daha iyi olur

çemen tozu dışında çemen tohumu da varmış. o daha yenilir birşey diyorlar. aslında çemen filizi kullanmak lazım, onu da çemen tohumunu toprağa ekerek elde ederiz aslında. belki tadı daha iyi olur

yaa zaten cay karısımları varya ıste anason dere otu ıste rezene bunların ıcınde cemen tohumu da var 8 bıtkı ben bunu da denemeyı dusunyorum umarım koku yapmaz cnm yaa

canım çemen filizini bulucanı sanmıyorum ama çemen tohumunu bulursun heralde tozunuda tohumundanmı yapıyolar aktara sor canım onlar daha iyi bilirler

canım çemen filizini bulucanı sanmıyorum ama çemen tohumunu bulursun heralde tozunuda tohumundanmı yapıyolar aktara sor canım onlar daha iyi bilirler

ama sonucta cemen ıyı gelıo yanı demı yagıda tozu da cemen olsunda her turlu bızım ısımıze yarar ıns bıde guzel koksa ahh ahh:1no2:

evet kesinlikle çemen faydalı göğüs büyütmede. okuduğum birçok yerde vardı çemen. neyse ben şimdilik elimdekilerle idare edeyim o zaman. daha sonra çemeni denerim belki.

Ewet çok yararlı olucak bende kokusu içinse bişeyler yapıcaz ya yatarken sürücez ya parfüm sıkıcaz ya güzel kokulu yağlarla karıştırıcaz bi alsak bakıcaz caresine hihoyyyt bi şekilde çözüm buluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…