Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

nurcumm sende gelişme var mıı ??

Canım ben masaj yapmıyorum artık biraz kilo aldım ondan dolayı biraz büyüdüler yapsam iyi olur aslında yağlar duruyo aslında başlıyayım ya kan dolaşımı olur hareket olur belki başlarım canım sen yapıyomusun

nurcumm sende gelişme var mıı ??

Canım kusura bakma yazdım senin yazına karşın ama takip edemedm giremedm kusura bakma yardım ederim tabi bu topikdeki nerdeyse bütün şeyleri yaptım inanarak uzun olucak okursun ama ilk önce kara üzüm çekirdeğiyle başladım üzüm çekirdeği tozu aktardan taze çekilmiş al sabah akşam bir tatlı kaşığı suyla iç sonra çörek otu yağı al sabah akşam yağla masaj yapıcaksın canımmasajı şöyle yapıcaksın iki elinle aşşagıdan yukarı we dıştan içe dogru elinle dönüşümlü olarak masaj yapıcaksın yukardan aşşağı yapma sakın ben 5-6 cm büyüttüm benim üst bedenm çok zayıf bide iki göğsümün ortası biraz içe çökük gibi ama ele geliyo birazda kilo aldım iyi yani şimdi sen yazdıklarımı uygula inş anlaşılır yazmışımdr sen soru sorabilirsin cnm yardımcı olurum tmm msj at okurum tmm öptüm :KK54:

Canım özel msj gönderemedm sorun war sende galiba burdan okursun cicimm

kızlar yaa bin tane yag var. okudukça kafam karıştı.. en etkili bir kaç yag söyleseniz ben iice allak pullak olmadan. önceden kilom tamken 85 90 takardım. istemeden 10 kilo verdim . sanki 10u da ordan gitti. 75 80 e düştüm:92::92::92:

kızlar masajla nasıl kılo alıyosunuz??bende yapıyorum ve korktum sızın yazılarınızı okuyunca
Nasıl yapıyosun masajı
göğüse yapılan masajla kilo alınmazki canım
kızlar yaa bin tane yag var. okudukça kafam karıştı.. en etkili bir kaç yag söyleseniz ben iice allak pullak olmadan. önceden kilom tamken 85 90 takardım. istemeden 10 kilo verdim . sanki 10u da ordan gitti. 75 80 e düştüm:92::92::92:

Çok yağ war ewet önereceğim mersin yağı we çörekotu yağ bu ikisiyle yapabilirsin canım
kiloda etken canım bende kilo aldım ama azcık büyüdüler en çok popoma gidiyo kilolar:84:

Nasıl yapıyosun masajı
göğüse yapılan masajla kilo alınmazki canım

Çok yağ war ewet önereceğim mersin yağı we çörekotu yağ bu ikisiyle yapabilirsin canım
kiloda etken canım bende kilo aldım ama azcık büyüdüler en çok popoma gidiyo kilolar:84:

çok tşk ederim canım... gögüs konusunda imrenilen bir insanken su geldigim duruma inanamıyorum:KK3:

mersin yagina basladim. sabah aksam ilk once buzla masaj yapiyorum sonra yagla masaja devam ediyorum. sabah aksam bide kara uzum cekirdegi tozu yiyorum. bikac gun oldu. bakalim ne olucak

Kızlar düzenli olarak çemen ununu sürüyorum,masaj yapıyorum ve hurma yiyorum.Arada bi de nar yemeye çalışıyorum.Dolgunlaşmaya başladı gögüslerim.Düzenli yapcam inşallah.Yazarım sonuçları.

arkadaşlar yılan yağı göğüslerde asla uygulanmaz bitkisel bir karışım saç bakımında ve saç gürleşmesinde kullanılır.. sakın göğüs bölgesine uygulamayın bunun yerine bitkisel karışımlı göğüs maskeleri var 'limon, papatya, ısırgan, bitki yağları, yeşil kil ve beyaz kil' bunları içeren hazır maske var botabella diye sakın direk yağ uygulaması yapmayın göğüslere!!!

ben forumdaki göğüs büyütme konluu nerdeyse bütün yağları çayları yöntemleri okudum not aldım en son yaklaşık 3 hafta önce aktardan gidip hepsini aldım ve işe yaradı göğüs uçtan (kup ölçüsü dedikleri)ölçüm 80 di şimdi 82.Dolgunlaşma var önce alanı genişledi yani. Ben şunları kullanııyorum;
Çörekotu yağı-mersin yağı-rezene yağı ile akşamları 5 er dk masaj
Küç(kara üzüm çekirdeği) herkeste işe yaramamış ama genel olarak faydalı bişey sonuçta
Günde 2 hurma yedim forumda faydasını gören çokmuş suna dumankaya da önermiş
Hepinize kolay gelsin

kızlar masaj yapmak etkılı ve kalıcı buyume saglıyo gercekden sıslık degıl gercek buyume elde edıyosunuz ben bır sene yaptım masajı ve cook olmasada eskısıne gore bıraz buyume elde ettım ancak kollarım kalınlasdı buna cok dıkkat etmenızı tavsıye edıyorum:KK5:

benim de masaj yaparken kollarım çok ağrıyo ya gögüs büyütelim derken erkek gibi kaslı olmayalım da. napsak da kol kasları gelişmeden masaj yapsak acaba???

benim de masaj yaparken kollarım çok ağrıyo ya gögüs büyütelim derken erkek gibi kaslı olmayalım da. napsak da kol kasları gelişmeden masaj yapsak acaba???

bu pek mumkun degıl galıba canım bende gozle gorulur sekılde kalınlasma oldu kollarımın ust kısmında agrı oluyo evet sonrada kas yapıyosun ıstee:KK5:

nasıl bi tur masaj yapıosunuz kızlar nasıl kas yaptınız anlatırmısnız
valla bunun ıcın ozel bısey yapmadım canım normal yukardan asagı sagdan sola yagı falan yedırdım o kadar yanı nasıl olduysa oldu kas yaptım ama sınır bozucu gercekden:KK5:

Kızlar masaj yaparken kesinlikle yukardan aşşağı doğru yapmayın sarkma yapıyor tmm

Dıştan içe aşşağıdan yukarı doğru iki elinizle dönüşümlü olarak yapın we elinizi göğsünüze koyup saat yönüne ovalar gibi masaj yapın (sağ el sol göğüs sol el sağ göğüs )

Yukardan aşşağı yağarsanız sarkma olabilir dikleştiriyoruz sonuçta okişş sevgiler :KK16:

valla bunun ıcın ozel bısey yapmadım canım normal yukardan asagı sagdan sola yagı falan yedırdım o kadar yanı nasıl olduysa oldu kas yaptım ama sınır bozucu gercekden:KK5:

canım peki masaj yaparken özellikle kullandığın bi yağ ya da krem varmı???. ben çörekotu,mersin ve rezene yağını karıştırıyorum da

X