Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

bende çok dertliyim bu memişlerden ama inanarak büyüteceğim inş. savulun uleynn merve göğüs büyütmeye geldi :) :)

nur umm sen çörek otu yağı da kullanmaya başlamıştın galiba? kullanıyor musun? onun bir farkını gördün mü?

nur umm sen çörek otu yağı da kullanmaya başlamıştın galiba? kullanıyor musun? onun bir farkını gördün mü?

Canım kullanıyorum ewet 5 gün oldu sabahları kalkınca göğüslerim gergin kalkıyorum sanki bişeyler oluyor elleyince agırıyor bakalım ne olucak

Yilan yagi kullanmisdin onda sonuc neydi nur ummm??Ve sence hangi yag etkili??

Yılan değil canım yılanğ yılanğ yağı arada kullanıyrum düzenli kullanmadım onu ama en çok mersin yağını kullandım we faydasını gördüm onu tawsiye ederim canım

ben mersin yağı aldım ama daha kullanmadım yağ bana bakıyo ben yağa bakıyorum masamın üstünde yani bakalım kullanayım işe yararsa hemen yazarım

ben mersin yağı aldım ama daha kullanmadım yağ bana bakıyo ben yağa bakıyorum masamın üstünde yani bakalım kullanayım işe yararsa hemen yazarım
Öyle bakmakla büyümüyor canım içraat'da lazım hemen işe koyul masajını yapmaya başla şekerim düzenli yap ki işe yarasın tm tatlımopuyorumnanaktan
Peki ne kadar büyüdü?? Ve simdi kullandigin hala Mersin Yagi mi??

Canım son zamanlarda yaptıklarımla 3 cm büyüdü şerbetciotlu kremi yaptım ama düzenli yapmadım halada ara ara yapıyorum
yağlara gelince mersin yağıyla yapıyorum ewet çilekle karıştıryorum son aldığım yağda çörekotu yağı şimdi mersinle çörekotu yağıyla yapıyorum canım dolgunluk war bakalım ne olacak arada kaşınıyoopuyorumnanaktan

Nur umm;
Sen hem çörek otu yağı hem de şerbetçi otunu kullanıyorsun ya?Çörek otu yağına başlayınca şerbetçi otunu bıraktın mı?
Önce yağla masaj yapıp sonra kremi sürsek nasıl olur ki?Sen öyle denedin mi hiç?

Mücize topiğine yazdım canıma.s.

bende mersin yağı ve şerbetçi otu aldm bu akşamdan itibaren başlıyorum memiş büyütme maratonuna :):)

offfffffff napıcaz biz kızlar yha hiçbiri etkili bi sonuş olmuyooo ( ama ben en çok çörek otu yağını duydum yha onu bi denicem olumlu sonuç alırsam sizlerle paylaşırım :)

nur umm hala çörek otu yağını kullanıyomusun we kaç gün oldu toplam, fark görebildinmi? lütfen CEWAPLAAAAAA :) acaba onu kullanmayı bırakınca bi küçülme olurmu??????? (CEVAPLAMAYI UNUTMA) :)

offfffffff napıcaz biz kızlar yha hiçbiri etkili bi sonuş olmuyooo ( ama ben en çok çörek otu yağını duydum yha onu bi denicem olumlu sonuç alırsam sizlerle paylaşırım :)

Etmiyo deme canım eden çok war ben 5 cm büyüttüm yaparsan sende görürsün büyüklerini umutsuz olma sakın tamammı canım çörek otu yağıyla başla düzenli yap büyüsünler opuyorumnanaktan

nur umm hala çörek otu yağını kullanıyomusun we kaç gün oldu toplam, fark görebildinmi? lütfen CEWAPLAAAAAA :) acaba onu kullanmayı bırakınca bi küçülme olurmu??????? (CEVAPLAMAYI UNUTMA) :)

Tatlışşş kullanıyorum mersinle çörek otu yağını 2 hafta oldu dolgunluk war reglim yakın ölçmedim ama işe yarıyor eminim baya kullanmak lazım birden bırakmamak lazım canım küçülme olmasın yawaş yawaş her gece yapıyosak bir gün ara wer kiki günde bir böyle böyle yawaşca bırakırsak küçülme olmazzz tatam mı canımlülülülülülü

kızlar sakın yılan yağı kullanmayın onu saç çoğaltmak için sürüolar genelde saç dökülmesine çözüm die satılıo bide tüylenme yapabilr

kızlar ben serbetçi otunu hergün kaynatıp içiyorm her akşamda mersin yağıyla masaj yapyorm :) aslında serbetci otunu hem içip hemde dibinde kalan o suyunu kompres yoluyla göğüslere kompres yoluylada yediriyorum aklıma geldikçe bayağı bi dolgunlaştı kızlar sütyen takmıyorm dışarı çıkmadıkça reglime az kaldı fakat hiç bu kadar dolgunlaşmazdı ben umutluyum darısı sizin başınıza dolgunlaşmayıda tarif edeyim size önceden sütyenini 3. kopçaya takardm anca olurdu şimdi ilkine takıyorm ve dolu dolu hatta taşıyo bile :):)olumunekankayizsmile:kedi:zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…