Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

üşenmedim bütün yazılanları okudum. sonuca varan biri var mı diye meraktan. konu açılalı aylar olmuş ama bir kişi çıkıpta ben şunu kullandım ve gerçekten iyi geldi demiyo. hep tavsiye hep tavsiye... boşuna okudum hepsini ya yok herhalde bu gögüsleri büyütmenin yolu.
en çok ta melmell in sonucunu merak ediyorum ama bidaha uğramamış buralara

kız allahın manyağı bizmkiler 80 olsa allahtan başka ne isteriz

Canım sonuç alan war ben farklı yağlarla masaj yaptım we aynı zamanda küç kullandım 4 cm lik büyüme oldu
Ben masajın büyümede etkisi olduğunu düşünüyorum ilk başladığımda sabah aksam yapıyoadum düzenli olarak kullandım hep yılmadan sonraları günde bir defaya düşürdüm şimdi masaj yapmıyorum ama küçülmede olmadı yine yağlarım war başlıycam masaja
burda konuştuğumuz hangi yağı kullanmamız olay bu sende düzenli mmasaj yaparsan canım büyürler sewgileropuyorumnanaktan

hangi yağları kullandın ben çilek ve kayısı alıcam

Canım ilk önce mersin yağı we lawanta yagıyla başladım mersini bir tane lawantadanda 3 tane falan kullandım sonra çilek we bugday badem karışımlı bebe yağı son aldığımda çemen yağıydı onu kokusundan dolayı fazla kullanmadım ama bu aralar başlıycam inş

ben aerofit masaj kemeriyle birlikte yağ kullanıyorum. bonviva göğüs büyütücü yağ. sabah akşam kullanmam gerekiyo ama kemerin sesinden dolayı yalnızca geceleri kullanabiliyourm malesef( yağı çok önceden almıştım, dibinde az kaldı, bitince mersin, lavanta aktardan aldığım bi yağı kullanıcam. önerdiğiniz bi karışım var mı?
kullanmaya başlayalı 10 gün falan oldu galiba.

kıızzzlllaaarrrr müthiş bir gelişmem var..dün sabah ölçtüğümde göğsüm 78 cm di..gece bir baktım 81.şuan 80 heyoooo :)))))) masaj yaptım günde 1 kere 2 tane hurma yedim 3 gün.Dün de ilk defa günde 2 kere masaj 2 hurma ve 2 fincan karışık bitki çayı(civanperçemi,huş,peygamber çiçeği,nergis vs) ve içine bi başak adaçyı katarak içtim.akşam baktığımda 3 cm lik büyüme vardı.şuan 2 cm rabbım şükürler olsunnn..olmayana da verr..amiinnn

canım ben de yağ kullanmaya başlicamm. ama nasıl bu yağlar ya bi sayfada arkadaş yazmış 10 damla falan .. nasıl oluyo kızz kaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktan

ben demın badem yağı vardı evde onla yaptım :))

diğerleri yok evde ays utandım :S

ya kızlar bişi sorucam buz masajıda yapıyoruz ya onun büyütmeye katkısı var mı yoksa sarkmasını falan önlemek için mi yapıyoruz??

canım ben de yağ kullanmaya başlicamm. ama nasıl bu yağlar ya bi sayfada arkadaş yazmış 10 damla falan .. nasıl oluyo kızz kaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktan

Canım ya ben kafama göre sürüyorum yağı az geirse birazdaha sürersin masaj yaparak yağı yediriyorum 10 damla derkem damlalığı olmuyo bazı yağın başında ben elimle sürüyorum kafama göre sende öyle yap yapda nasıl olursa olsun düzenli yap canımopuyorumnanaktan

ya kızlar bişi sorucam buz masajıda yapıyoruz ya onun büyütmeye katkısı var mı yoksa sarkmasını falan önlemek için mi yapıyoruz??

Canım inan bana faydası war hareket memişleri harekete geçiriyo masaj yap derim ben sana yerimseniben

MAŞALLAH dewam canım inş bizimkilerde büyürler

kızlar badem yağıyla kayısı yağı aldım ben de masajlıyorum artık
ama düzen nasıl olcak kızlar yaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…