Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

Canım ya ben kafama göre sürüyorum yağı az geirse birazdaha sürersin masaj yaparak yağı yediriyorum 10 damla derkem damlalığı olmuyo bazı yağın başında ben elimle sürüyorum kafama göre sende öyle yap yapda nasıl olursa olsun düzenli yap canımopuyorumnanaktan

canım aldım ben yağlarımı :jeyyar:
badem ve kayısı yağı aldım ay kayısı yağı çok hoş kokuyo kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
tamam takılcam kafama göre damla falan ama düzen nasıl olcak kız :uhm::uhm:
yeterki büyüsünler :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

badem yağı benim gibi kılsız bi insanda bile bi tane kıl çıkardı ince.. bende kullanmayı bıraktım..çilek ve kayısı ve greyfurtu karıştırıp kullanıcam

canım aldım ben yağlarımı :jeyyar:
badem ve kayısı yağı aldım ay kayısı yağı çok hoş kokuyo kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
tamam takılcam kafama göre damla falan ama düzen nasıl olcak kız :uhm::uhm:
yeterki büyüsünler :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım sabah akşam yapıyodum ben masajı sabah dediğim öglen gibiydi gecede yatarken yapıp yatıyodum düzen çok önemli hee

sabah akşam çok yorulur memeler şekerim kist mist çıkar Allah korusun.. ben sadece akşam bakım yapıyorum

sabah akşam yaptım ama okadar çok dakika yapmadım yağı emdi kafama göre yaptım bişey olmaz aşırıya kaçmassanız

çilek deneyeyim bakalım =)

hoş benim doğum kontrol ilaçlarım etkili oluor , ama kullanmadığım aylar fosssssss........

çilek deneyeyim bakalım =)

hoş benim doğum kontrol ilaçlarım etkili oluor , ama kullanmadığım aylar fosssssss........

Çilek çok güzel kokuyo dene canım ewet doğum kontrol hapları şşiriyo bırakıncada dediğin gibi

Kızlar şimdide mersin yağı aldım yine düzenli yapabilirsem yapıcam bol bol kullanıcam yağı haftada 2-3 kere yapsam iyi inşallahopuyorumnanaktan

Kızlar ben de bugün aktardan aldım çilek yağı.
Ama üzerinde "Çilek Aroması" yazıyor.
Kafama takıldı da birşey farkeder mi acaba?

Ewet çok hoş mersin yağının ağır baya onunla karıştırıyorum çok güzel kokuyo

nurummmmmmm sen bu işte baya tecrübelisin.ne kadar bi gelişme oldu ve kaç ayda? ve neler yaptın tam olarak?

Canım baya oldu 1 sene bunun 3-4 ayı sabah akşam düzenli olarak küç kullandım sonra yawaş yawaş bırakarak kullandım yağlarla düzenli masaj yaptım buda 3-4 aydır sonraları arada haftada 2 kez kafama göre yaptım 4-5 cm büyüdüler canım benş yaşdan dolayı biraz yawaş büyüdüler şimdide yapıyrum masaj şerbetci otu yapıyrum baya dolgunlaştı

kısacası düzenli istekli yapmak çok önemli büyüyecklerine inanmak pozitif düşüneceksin hep tamammı tatlım sewgileropuyorumnanaktan

nur umm sen tecrübelisin en çok hangi yağlar işe yaradı söyleyeilir misin?

İlk yaptıgımda mersin yağıyla başladım lawanta yagı sonra değişik değişik kullandım şimdi yine mersin aldım çilek çemen yağı yılanğ yılanğ yağı bunlara ara ara kullanıyorum yağlarında faydası war ama önemli olan masaj canım masaj kan dolaşımı sağlıyo harekete geçiriyo memeişlerii düzenli isteyerek inanarak yapmakda önemli tmm tatlımopuyorumnanaktan

X