Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bitkisel yağlarla memişleri büyütmek

keten tohumu yağına başladım ama sürdüğümde hiç hoş bi his bırakmıyo.bundan önce 1 şişe lavanta yağı kullanmıştım.lavanta uçucu bir yağ olduğu için masajdan sonra herhangi bir kalıntısı olmuyo ama keten tohumu öyle değilmiş,uçucu bir yağ olmadığından sadece banyoya girmeden önce kullanıyorum.

Canım banyodan sonra weya yatarken kullan sütyen takma ayrı bir camaşır kullanki ona kokusu geçebilir sabah değişirsin beklemesi iyi olur yağın canım sewgilera.s.

ya gerçekten bu bitkileri yağları kullanıp sonuç alan var mı?? ona göre başlıcam..lütfen biri kesin bişi söylesin artık.
doktora gittim,normal diyo..hormonlar da normal..küçükken babannem "tas koy tas kadar olsun " diyodu..dinlemedim ahhh ahhhhh :roflol: maaşa bi geçiym ilk işim slikon :)

ya gerçekten bu bitkileri yağları kullanıp sonuç alan var mı?? ona göre başlıcam..lütfen biri kesin bişi söylesin artık.
doktora gittim,normal diyo..hormonlar da normal..küçükken babannem "tas koy tas kadar olsun " diyodu..dinlemedim ahhh ahhhhh :roflol: maaşa bi geçiym ilk işim slikon :)

Canım masaj çok işe yarıyor bitkisel yağlarla yapınca masajı tabiki yararlı oluyor bence başla düzenli yap denemekte fayda war sewgilera.s.

Canım banyodan sonra weya yatarken kullan sütyen takma ayrı bir camaşır kullanki ona kokusu geçebilir sabah değişirsin beklemesi iyi olur yağın canım sewgilera.s.

canım tavsiyen için saol.ben tek başıma yaşıyorum ,evde benden başka kimse yok.o yüzden evdeyken zaten hiç sütyen takmıyorum hatta bırak sütyen takmayı hep bol ve sıkmayan tşörtler giyiyorum ,rahat edip büyüsünler diye.yağı banyodan 1 saat önce sürüyorum ve sürdürten sonra üzerime hiç bir şey giymiyorum .zaten sonra banyoya girince de kokusu falan kalmıyo.opuyorumnanaktan

canım sen hangi bölüme gitmiştin ya doktora ?
bende gideyim diorumda içim rahat etsin hem hemde ağzımın payını alıp geleyim ordanda :roflol::roflol:

bahsettigim gibi alizade gogus yagını kullanıyorum 20 gunde etkisini gosteriri dediler tam olalrak kacıncı gunde oldugumu hatırlamıyorum ama sanırım 5 günü buldum...sizlerede yardımcı olmak için gögüslerimde şimdiden farkın şimdiden oluştuğunu soylemek istiyorum..büyüme sancısı gibi bir agrı yapıyor üzerine yatamıyorum klasik büyürken yada hastayken yaşanılan gibi(hastaykende gogusler büyüyor)..şimdilik etkisi bu bayanlar..ben etkili olgunu düşünüyor ve bu şişe bittikten sonra ikinciyle devam edecegimi belirtmek istiyorum..umarım yardımcı olabilmişimdir..yazmaya devam edicem etkilileri artııkça:)

melmelcim bende formu okuyorum okuyorum yahu bi benmi kullanıyorum bu yağı diyorum.2 hafta oldu benimde dediğin gibi ağrılarım oldu yeni çıkıyolarmış gibi.bide masajı nasıl yapıyosun onunla üzerinde hiç bir bilgi yok.opuyorumnanaktan

Kızlar çemen yağını okadar aradım okadar aradımki sonra buldum ama 3-4 defa kullandım hem kokuyodu hemde ara werdim masaj yapmaya sizdemi ara werdinizopuyorumnanaktan

Yılan yağı ewet kızlar kullandım kokusu güzel kötü değil 10 damla bi memişime sürdüm ötekinede aynı hemen emdi masajla beraber bide çilek yagıda sürdüm ikisini birlikte yani bakalım ne olacak

cancan çilek yağını ayrı mı sürdün o seyreltilmezse tahriş yaparmış yakıcı yağ olduğundan dolayı yapmadı mı? crnnn bna dediki yağlarla karıştırıp seyrelt öyle yapcam sipariş verdim babama yağları :) ne için dedi güzelleştiriyo dedim ama yalan değil memişlerim güzel olcak.. işşşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaallaaaaaaaaaaaahhhh zemuszemuszemuszemus

cancan çilek yağını ayrı mı sürdün o seyreltilmezse tahriş yaparmış yakıcı yağ olduğundan dolayı yapmadı mı? crnnn bna dediki yağlarla karıştırıp seyrelt öyle yapcam sipariş verdim babama yağları :) ne için dedi güzelleştiriyo dedim ama yalan değil memişlerim güzel olcak.. işşşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaallaaaaaaaaaaaahhhh zemuszemuszemuszemus

Canım cilek yağını tek başınada kullandım ama öyle yakmadı seyreltmedimde çok da güzel kokuyo

tabiki güzelleştiriyo yoğlar memişimiz güzel olursa yüzümüzde yansır masaja dewam kızlaropuyorumnanaktan

kızlar bu yağlar tüylendirmio mu? bakkala giderken ewdeki bulgurdan olmayalım -tatlicadiarzu- ( ay öle bi söz wardı da doru mu dedim bilmiorm:KK70:)

kızlar bu yağlar tüylendirmio mu? bakkala giderken ewdeki bulgurdan olmayalım -tatlicadiarzu- ( ay öle bi söz wardı da doru mu dedim bilmiorm:KK70:)

Bende kıllanma olmadı canım olucağınıda sanmıyorum yağlardan dolayı yani sewgiler canımopuyorumnanaktan

Canım cilek yağını tek başınada kullandım ama öyle yakmadı seyreltmedimde çok da güzel kokuyo

tabiki güzelleştiriyo yoğlar memişimiz güzel olursa yüzümüzde yansır masaja dewam kızlaropuyorumnanaktan

ayy yok wala kız ben tek kullanmam..bende şans yok kesin tahriş olur. zaten bende şans olsa aanamdan erkek doğardım..gerçi o zaman da penis küçk olur du uğraş dur onu büyütcem die :KK70::KK70::KK70:a.s.

ayy yok wala kız ben tek kullanmam..bende şans yok kesin tahriş olur. zaten bende şans olsa aanamdan erkek doğardım..gerçi o zaman da penis küçk olur du uğraş dur onu büyütcem die :KK70::KK70::KK70:a.s.

ne deyim sana kız güldürdün beni ölme emi :roflol: :roflol:

Komedisin hee deli kaydirigubbakcemile3

Komedisin hee deli kaydirigubbakcemile3

öleyim de bakma anam yaram büyük..şööle nişanlıma göğsümü(yok :KK43: ) gere gere pitbulldan i know you want me şarkısını söleyebilsemm ama nerdeee..herif bu memelere istemiodur beni be. :1shok:yasakkelime

aaaa olur mu öyle şey istemese nişanlın olurmuydu birz uğraşırsan büyütürsün üstelik yasakkelime

ay yok nerde bnde o irade bi gün yapsam ertesi gün unutuyom uraşmaya da tahamm
lm yok zati.

yazıları okumaktan gözüm bozuldu xD bn eczaneye sordum et etlısı masaj dedıde bu yağlarla baska masaj teknıklerı yapan warmı ?

X