Bitiyor muyuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşiniz coin almış haberiniz yok telefonuna bakmak mi büyük olay? Telefon karistirmaktan bu kadar uzaksaniz yanında açın, her detayı öğrenmek istiyorum deyin, ne var ne yok gördüğünüzü sorun..
Eşimin coin almış olmasını benim bilmemem çok büyük olay.Hak veriyorum ama demek istediğim sadece şu benim karakterimde mizacımda böyle bir şey yok.Mecburum çünkü adam tek kelime etmiyor,kendim öğreneceğim.Ama bunu yapmak zorunda kaldığım için ondan bir kat daha soğuyacağım.Özü bu.

Bence kendisine artık hiçbir şey sormadan telefonunu karıştırmak lazım. Tüm banka uygulamalarını, e devletten borçlarını, instagram dm kutusunu, telegramdaki arşivlenmiş ya da aktif sohbetleri, hatta belki whatsapp engellenenler listesini. Hatta whatsapp durum gizlilik ayarlarını. (Kime özel paylaşıyor kimden özellikle gizliyor gibi)
Zor bişey bu dediğim ama yapmak gerek.
Simülasyon gibi.Hani sanki başkası yaşıyor bunları gibi.Tüm bunlar için bile kırgınlığımın geçmesi zaman alacak.

Kendime,evime,kocama yabancılaştığım bir andan merhaba.
Sorunum eşim.En öz haliyle anlatmaya çalışacağım ama uzun olacak gibi :)
4 senedir evliyiz,çocuğumuz yok.Mutluyduk.Mizacen kaygısız rahat ama çok derin bir mesele ise de içinde yaşayan biridir.Ben ona nazaran çok daha dışa dönüğüm.

Sorunlarımıza gelince; aylardır azalan ve şu an yok denecek boyutta ilgisizlik.Muhabbet sıfır.İletişim,diyalog yok.Aylardır içimi kemiriyor bu konu.Neden diyorum yoruldum,iş güç, stres. (Şahsen bende geçerliliği yok hiçbirinin)Banka hesaplarını artık bilmiyorum,ne alıyor kime ne veriyor bilmiyorum.

Coinle ve borsa ile uğraşmaya daha doğrusu ilgilenmeye başlamış haberim yok. Ne kadar para var coinde dedim istediğim meblaya ulaşana kadar sana söylemeyeceğim dedi. Büyük sarsıldım bu cümle ile. Ertesi gün yine "ben açtım konuyu" ve şu kadar var dedi.
Kamp hastası,kitap ve film kurdu,sosyallik delisi adam gitti kucağında çekirdek elinde çay YouTube ve Netflix'de saatlerini geçiren bir adam geldi.

Bu arada klişe sorudur KK'da peşinen söyleyim yine,böyle değildi.2 3 aydır böyle.

Dün profilimde bahsettim biraz çift terapisi öneren oldu, düşünüyorum aklıma yatıyor aslında.Ama bir yanımda eşimin çabasızlığına o kadar kırgın ki ondan adım bekliyor.Çabalayan kişi için (herkes)koşarım ama içimden gelmeyecek kadar da haklı bir yılgınlık içindeyim.Dün büyük bir tartışma yaşadık.Ve ben ona "dönüştüreceğin kadının mimarı sensin" dedim ve odadan çıktım.5 dk sonra girdiğimde uyumuştu. Herkesin sorunlarla başetme yöntemi aynı değildir, belki bu yüzden uyuyor kaçıyordur diyorum fakat bu cümle üzerine kim horlar yahu! O kadar da değil...

Birlikte bir şey yapmıyoruz,eve gel yemek çay yatış. Cinselliğe gelince ameliyat oldum Ağustos başında.Birkaç hafta yasak koydu doktor.Sonra iş gereği şehir dışına çıktı geldi ben regl oldum zaten.Yeni bitti döngüm.Ve bu konuda da bir özlem hissetmiyorum,adım yok.

Her insan gibi gururum vardır fakat fuzuli konularda gurur deyip kaçmam.Ama bu çabasızlığın üzerine ne yaklaşmak ne terapi üzerine yoğunlaşmak zerre içimden gelmiyor.En azından bi sarılır dedim dün gece yatınca yok.
Aile,arkadaş oturmalarında gayet güler yüzlü.Yalnızken ise sarılma öpme şakalaşma bu.Son haftalarda sen gece üşüyorsun ben terliyorum cam açmam lazım diye salonda yattı çoğunlukla.

2 gün önce atıştık yine seni ihmal mi ediyorum dedi evet dedim cevap bile vermedi 2 dk sonra uyudu.Ki bu adam diş ağrım başımı yastığa koyunca artıyor,dişim zonkluyor oturur pozisyonda iyiyim diye e oturarak uyuruz napalım deyip sarılıp oturarak sabahı eden,işe geç kalacağım uyudum kaldım telefonum sessizde diye işten eve gelip beni uyandırıp işe yetiştiren,babamı özledim diye sinir krizi geçirdiğim esnada hasta haliyle buz gibi balkonda benimle nefes egzersizi yapan adamdı.

Ben ne düşüneceğimi bilmiyorum artık.Sağlıklı da düşünemiyorum zaten.Emin olduğum tek şey içim acıyor.Ve tanımlayabildiğim tek duygu hayal kırıklığı. Gerisi sizde kızlar,hoş ne istediğimi de bilmiyorum ya...

Adam parayı coinde yemiş. Müge Anlı'ya çıkmıştı böyle biri, adam en sonunda asmış kendini. Psikolojik bunalım kötü birşey. Allah sonunu benzetmesin.

Adam parayı coinde yemiş. Müge Anlı'ya çıkmıştı böyle biri, adam en sonunda asmış kendini. Psikolojik bunalım kötü birşey. Allah sonunu benzetmesin.
Profil foton zaten eüzübesmele çektiriyo bi dur yav asmış masmış. o_O Allah korusun😞😞

O kadar kişi yazmış bir tek Merve’ye katılır oldum…
Konunun içinde telefon, tanışma siteleri eve geç gelme dışarda sürtme gibi emareler yokken aldatma başkası var diyen olmuş pes.

Arkadaşım herkesin dönem dönem buhran dönemi oluyor, iç sıkıntısını yaşayıp anlatamayan oluyor… Neden hemen kötüyü düşünüyoruz?

Örnek: Üç gün önce eşim eve geliyor surat beş karış annem ben şok…
Anneme dert oldu tabii bir şey mi yaptım yanlışlıkla diye ben kendimde bir şeyler arıyorum adam telefondan başını kaldırmıyor sohbet yok muhabbet yok suratı asık evde sanki tek başına oturuyor, annem biz konuşalım diye odasına geçti ben soru bile sormadım oturdum tv izledim baktım kalktı gitti uyudu. İyi geceler bile demeden…
Ertesi gün yine aynı… Sonraki gün sabah kahvaltıya kaldırmak için yanına yattım uyan dedim baktım sarıldı koklaştık ettik…
Annemi bir arkadaşına bıraktık sonrası kahve içmeye gittik oturdu anlattı, işler ortaklıklar borçlar vs…

Kendimiz nefes almak istemiyor muyuz bazen? E adamlar da nefes alsın…
Belki anlatacak sürekli olan bir şey değil ki bu…

Gel konuşalım dersin terapi teklif edersin…
Konunun aldatma parayla alakalı olduğunu asla düşünmüyorum, seni sakin kalmaya davet ediyorum…

Offf acces off 😞 bakacağım telefonuna birazdan. Para pulla alakalı kesin artık.Ama ne boyutta korkuyorum.

Korkmayın size güvenmeli. Eşimde zamanında böyle kayıplar yaşadı. Ama bu coin işini öğrenince misliyle kazandı. Lakin kayıp yaşadığı dönemdeki kocamın bedeni var ruhu yoktu. Evi eşkiyalar bassa beni alsa adam adeta duymayacaktı. Öyle bir telefon sapıklığı 😑

Konunun içinde telefon, tanışma siteleri eve geç gelme dışarda sürtme gibi emareler yokken aldatma başkası var diyen olmuş pes.

Arkadaşım herkesin dönem dönem buhran dönemi oluyor, iç sıkıntısını yaşayıp anlatamayan oluyor… Neden hemen kötüyü düşünüyoruz?

Anneme dert oldu tabii bir şey mi yaptım yanlışlıkla diye ben kendimde bir şeyler arıyorum adam telefondan başını kaldırmıyor sohbet yok muhabbet yok suratı asık evde sanki tek başına oturuyor, annem biz konuşalım diye odasına geçti ben soru bile sormadım oturdum tv izledim baktım kalktı gitti uyudu. İyi geceler bile demeden…
Ertesi gün yine aynı… Sonraki gün sabah kahvaltıya kaldırmak için yanına yattım uyan dedim baktım sarıldı koklaştık ettik…
Annemi bir arkadaşına bıraktık sonrası kahve içmeye gittik oturdu anlattı, işler ortaklıklar borçlar vs…

Konunun aldatma parayla alakalı olduğunu asla düşünmüyorum, seni sakin kalmaya davet ediyorum…
İyi de 2 aydır böyleymiş 3 günlük mevzu değil ki

Sakinim panpa. Gayet serinim şu an.Ama coinle çok haşır neşir olmaya başladığı için korkmuyor da değilim. Aldatma kısmına ben de çok ihtimal vermiyorum.Para pulla alakalı gibi geliyor. Ve bu sorunlar 3 4 günlük değil,2 3 aylık sorunlar.Ve gittikçe de büyüyor.Korkutan bu.

İyi de 2 aydır böyleymiş 3 günlük mevzu değil ki
Acces karı koca geçirdikleri bir süreçte olmuş adamın zihninde ne yaşadığını bilmiyoruz ki…
Küçük kaynımın da bu kadar süren bir dönemi oldu ama altından para aldatma çıkmadı mesela…

Ha şöyle bir şey var paraya yine bir ihtimal veririm ama aldatma hiç sanmıyorum

Profil foton zaten eüzübesmele çektiriyo bi dur yav asmış masmış. o_O Allah korusun😞😞

Yorum yazdım yine bak, tecrübe konuşuyor. Eşim benden korktuğu için, ona kızacam, bağıracam mevzuyu büyütecem diye g*tü tutuşmuştu. Ama ben iyi yaklaştım. Kazanırız yine dedim. Cesaretlendi. Sonuç kazandı.

Sakinim panpa. Gayet serinim şu an.Ama coinle çok haşır neşir olmaya başladığı için korkmuyor da değilim. Aldatma kısmına ben de çok ihtimal vermiyorum.Para pulla alakalı gibi geliyor. Ve bu sorunlar 3 4 günlük değil,2 3 aylık sorunlar.Ve gittikçe de büyüyor.Korkutan bu.

Terapiyi teklif et geciktirmeden beybi artık şu şartı koş…

Yine para bir ihtimal ama aldatma hiç sanmıyorum hiç.

Korkmayın size güvenmeli. Eşimde zamanında böyle kayıplar yaşadı. Ama bu coin işini öğrenince misliyle kazandı. Lakin kayıp yaşadığı dönemdeki kocamın bedeni var ruhu yoktu. Evi eşkiyalar bassa beni alsa adam adeta duymayacaktı. Öyle bir telefon sapıklığı 😑
Berbat durumda. Eve geldi duş aldı ve uyudu. Yemek yemedi bile. Tek bir cümle kurmadık ilk defa.

Terapiyi teklif et geciktirmeden beybi artık şu şartı koş…

Yine para bir ihtimal ama aldatma hiç sanmıyorum hiç.
Aldatmayı ben de sanmıyorum yavru ama adam lokma koymadı ağzına tek bir kelime konuşmadık duş yatış modunda uyuyor geldiğinden beri. Adam yemek yemiyor ben terapi desem tesiri olur mu sence?

Aldatmayı ben de sanmıyorum yavru ama adam lokma koymadı ağzına tek bir kelime konuşmadık duş yatış modunda uyuyor geldiğinden beri. Adam yemek yemiyor ben terapi desem tesiri olur mu sence?
Böyle devam etmeyeceğini söylemen gerekiyor artık…
Uyurken şu para olayları oluyor mu anlıyorsan bak istersen…

Eşine sormadan aile bütçesinden gizlice coin almak da aldatmak kadar kötü. Para kaybetmiş de depresyona girmiş diye üzülmem şahsen ben. Bir zahmet üzülsün, sadece 20.000 için değil sizden gizli işler çevirdiği için de üzülsün. Birkaç ay önce tüp bebek tedavisi düşünüyorduk diyorsunuz, zaten maddi manevi zorlu bir sürece girecekmişsiniz. Adam hem suçlu hem de güçlü bir de yatakları ayırmış. Tek başına karar almış, uygulamış, sonucuna da tek başına katlansın. Yerinizde olsam hiç sormam, bırakın nasıl bozduysa öyle toparlasın.

Eşine sormadan aile bütçesinden gizlice coin almak da aldatmak kadar kötü. Para kaybetmiş de depresyona girmiş diye üzülmem şahsen ben. Bir zahmet üzülsün, sadece 20.000 için değil sizden gizli işler çevirdiği için de üzülsün. Birkaç ay önce tüp bebek tedavisi düşünüyorduk diyorsunuz, zaten maddi manevi zorlu bir sürece girecekmişsiniz. Adam hem suçlu hem de güçlü bir de yatakları ayırmış. Tek başına karar almış, uygulamış, sonucuna da tek başına katlansın. Yerinizde olsam hiç sormam, bırakın nasıl bozduysa öyle toparlasın.
Dur sen de bi yangına körükle gitme hele bi biblim baksın etsin haber verecek

Son haftalarda sen gece üşüyorsun ben terliyorum cam açmam lazım diye salonda yattı çoğunlukla.

Ya sizi asla üzmek istemem, kendini çok güzel ifade eden donanımlı bir kadın olduğunuz çok belli bence her şeyin en güzelini hakediyorsunuzdur. Ama sizden bir anda uzaklaşması ve böyle davranmasının üzerine düşün biraz. Bir yanlışa düşüp kendini suçlu hissedip vicdan azabı çektiğinden böyle davranıyor olabilir mi… umarım öyle bir şey yoktur. Konu maddiyatsa aşılır çünkü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X