Bitiyor muyuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yapacağım

Çook iyi anlıyorum sizi. Eşim bu nedenle maddi kayıp yaşamadı ama yine de ilk etapta benimle paylaşmak yerine içine kapanması ve düzelticem deyip saçma hamleler yapması benim de güvenimi kırdı ve ben hala bu konuda hiç güvenemiyorum. Bana göre evlilik iyisiyle kötüsüyle her durumun şeffaf olması gerektiği bir müessese. Umarım kısa sürede toparlanır. Ben de toparlanacağımızı düşünemiyorum bu sınavdan sonra bakalım..

yorulmuş olabılır anksiyete krızlerınızden.

Bazen benım cevremde yoruluyor

Size de kendime de ferahlık diliyorum

Bibli çok üzüldüm…
Bence maddi açıdan sorunları var. Aldatma vs yazılmış ama başka biri olsa evde durmaz ki çıkar buluşur konuşur…
Tv netflix bagımlısı oldu diyorsun bence para kaybetti psikolojisi bozuldu sana söylemeye çekiniyor.

Telefona bakma konusunda fikrin ne peki?
Bence bakma, al karşına net bir şekilde dönüşü olmayan bir yola girebileceğinizi söyle. Sana karşı açık ve dürüstçe davranmazsa seni kaybedebileceğini anlat. Zaten seni gerçekten kaybetmek istemiyorsa olumlu yönde bir adım atacaktır ama kararlı olmalısın bu konuda. Böyle belirsizlik içinde yaşamaktansa kesin kararlar almak herzaman için daha iyidir. İnşallah çözüme kavuşacak cinsten bir şeyler vardır ortada kuzum

Uyuyor yine yemek bile yemedi. Yarın konuşacağım.

+1 ama sakın üzüldüğünü belli etme ciddi ciddi konuş bence sana değer veriyorsa her halükarda dökülür Oda merak etme

Ne garip değil mi? Karşınıza geçip sizinle konuşmak varken siz burada 3.şahıslarla onunla alakalı durumu anlamaya çalışıyorsunuz…
Bu duygunun insandaki sancısını çok ii biliyorum…
Akmasın diye çabaladığım gözyaşım aktı bu yorumla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…