Bitiyor muyuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Var. Araba alma düşüncemiz var,arabamızı satıp ev aldık. Bebek için birikim ve ruhsal&fiziksel sağlık hazırlığı var.Vardı yani.Şu an ot gibiyiz.Sessizlik hakim.

Bebek?? Evle yazlıkla aynı cümlede olması büyük hata. İletişimin koptuğu bi evlilikte bu sorun çözülmeden bebek hedefi ne kadar mantıklı sizce ?

Bebek?? Evle yazlıkla aynı cümlede olması büyük hata. İletişimin koptuğu bi evlilikte bu sorun çözülmeden bebek hedefi ne kadar mantıklı sizce ?
Kesinlikle...Yok ben şu an bebek falan asla. Hatta bunu düşündüm bugün yolda. Hayat çok garip;bir ay önce tüp bebek için plan yaparken bugün asla diyorum ben. Kendi önümü göremediğim yola bir masumu ortak edemem dedim kendi kendime. Çok ilginç gerçekten.

Yani duygular sonradan değişebilen bişey bence. Sizin yerinizde olsam açık açık sorardım değişen ne diye. Belki düşünülenden çok başka bir şeydir mesele.
Sordum sordum o kadar sordum ki. Her soruşumda kendime kızdım kıza kıza yine sordum. Elini tuttum sarıldım susalım beraber dedim hadi yürüyüş yapalım dedim. Ya detaya inince o kadar kırgınlığım var ki. Yeni bir piknik seti aldım,aşkım canım Deli dehşet mangal çekiyor ama seninle dedim. Tamam gidelim cart curt yaz bitti. Ve kv otururken hep birlikte mangal mı yaksak dedi ben şok. Benim işim var dedim. Bildiğim bi planın yoktu dedi. Yoksa da var dedim. Bozuldu sustu. Bunlar falan bu adamın düşüncesizlik edeceği şeyler değildi ya.

Tabi ki kocaya yüzde yüz güven olmaz ama aldatılma hareketleri daha farklı olur diye düşünüyorum. Gereksiz ilgi artışı ya da dışarıda daha fazla zaman geçirme gibi. Sürekli tedirgin bir hal gibi.
Yok suskunluk var sadece. Durgunluk bol düşünceli hal. Sanki borç çıkacak gibi gibi

Akışına mı bıraksan. O umursamazsa sende umursama mesela. Mangal olmaz belki ama yakın arkadaşlarınla çık bi piknik, ne biliyim açık havada bir kahvaltı. Yani görsün ki hayat ondan ibaret değil, çünkü fazla ilgi alaka da kendini vazgeçilmez sandırıyor karşı tarafa kendini. Bence onsuz da mutlu olabileceğini göster. En sevdiğim şeydir kısas

Aldatılma daha kötü ama büyük bir borcunda toplarması her açıdan zor olur. Umarım yanılıyoruzdur.

Sadece 2-3 aylık bir değişim için çok büyük tepkiler değil mi bu ? Kavga gürültü yerine gerçekten bir yardim alın.

Yapıyorum. Çok da güzel yaparım bunu.Hem de hissederek keyif alarak. Ona belli etmem bile. Çok merak ediyorum neden böyle olduğunu. Aldatılıyor muyum,borç mu var neyiz noluyor nereye evriliyoruz bunu ilk fırsatta öğrenmem lazım.

Düşmeyin üzerine. Noldu noldu neyin var demeyin. Zaten demişsiniz, tamam artık.
Çaktırmadan izleyin bundan sonra. Ya borcu var ya da bi sebepten soğumuş. Bazen aynı ilişkiyi 2 insan o kadar farklı algılıyor ki. Sen iyiyiz hoşuz sanıyorsun ama karşındaki ben cehennemdeydim diyebiliyor.

Sadece 2-3 aylık bir değişim için çok büyük tepkiler değil mi bu ? Kavga gürültü yerine gerçekten bir yardim alın.
Kime göre?
Size.

Bu adamın 3 ay önceki haliyle şu an ki halini ben biliyorum,tanıyorum ve sorun var diyorum. Burda da farklı farklı ihtimaller üzerinde duruldu,hepsi makul ve maalesef olabilitesi olan şeyler. Ama merak etmeyin fazla tepki vermiyorum.

Eee o zaman neden soruyorsunuz ?

O zaman tek çözüm telefona bakmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…