Nikah Bişey sormak istiyorum nikah yapıp düğünden önce ayrılan var mı ?ben şuan bu durumdayım psikolojik olarak iyi değilim siz bu süreci nasıl atlattınız?

Öyle tabiki ama düşürdüğü duruma bak kız halimde dul duruma düştüm milletin gözünde:) yanlış anlamayın dul olmak kötü bişey değil tabikide benım annem babamda ayrı sonuçta. Ama benim durum farklı :KK43: ne kadar anlatsamda millete bişey olmadığını o gözle görecekler :KK43:

Bir avukatla görüşün , fiili evlilik hayatı yaşanmadığı ve nikah sonrası aranızdaki sorunlar göz önünde bulundurularak "evliliğin iptali" davası açma imkanınız var mı öğrenin. Davanız kabul edilirse boşanma olarak kayıtlara geçmez.

Bişey sormak istiyorum nikah yapıp düğün olmadan önce ayrılan var mı ? Eğer böyle bişey yaşadıysanız nasıl atlattınız ?psikolojik olarak
Ayni kurumda çalıştığım öğretmen arkdsm aynı durumda oldu. Hatta gelinlik provası zamanindydi. Ailesi ve eşinin umursama davranışları cok kötü hale düşürmek istedikleri kızı. O da etkilendi suçu kendinde aradı, aile terapistine gitmeyi önerdi ama olmadı. Şimdi çok asik olduğu biriyke evli ve tatlı bir oglusu var.
Kendinizi sakın bırakmayın, önce ilerde pişman olmamak adına aile terapistne gitmeyi önerin sizde duruma göre. Hakkınızda hayırlısı olsun hiç dul falan tarzinda söylemler getirmeyin aklınıza. İnsanlar ya evlidir ya bekardir bence

Çevremdekiler nikahlandığımı biliyor nişan attım diyemem ama sanki nişan atmış gibiyim sadece ilerde şuan değil çok ilerde karşıma biri çıkarsa ona bunu anlatmak zorunda kalacam o beni üzüyor :KK43: inanacak mı inanmıcak mı o da kesin bişey değil ozman daha çok yıpranacağım :KK43:(
Bence siz fazla takıyorsunuz. Kendı cevremde yok ama annemın cocukluk arkadaşlarından da 20li yaslarda nikahtan ayrılanlar(boyle dıyorlardı) vardı. Bır de dusunun cook eskıden yani. Hıc sızın dusundugunuz gıbı seylerle karsılasmamıslar hemen sonra tekrar evlenmısler cocukları var. Mıllete acıklama yapmak zorunda da degılsıniz ki. Ilerde evlenecegınız kısının sıze guvenı olursa zaten ınanır sorgulamaz bıle.

Ayni kurumda çalıştığım öğretmen arkdsm aynı durumda oldu. Hatta gelinlik provası zamanindydi. Ailesi ve eşinin umursama davranışları cok kötü hale düşürmek istedikleri kızı. O da etkilendi suçu kendinde aradı, aile terapistine gitmeyi önerdi ama olmadı. Şimdi çok asik olduğu biriyke evli ve tatlı bir oglusu var.
Kendinizi sakın bırakmayın, önce ilerde pişman olmamak adına aile terapistne gitmeyi önerin sizde duruma göre. Hakkınızda hayırlısı olsun hiç dul falan tarzinda söylemler getirmeyin aklınıza. İnsanlar ya evlidir ya bekardir bence
Teşekkürler ederim

Bence siz fazla takıyorsunuz. Kendı cevremde yok ama annemın cocukluk arkadaşlarından da 20li yaslarda nikahtan ayrılanlar(boyle dıyorlardı) vardı. Bır de dusunun cook eskıden yani. Hıc sızın dusundugunuz gıbı seylerle karsılasmamıslar hemen sonra tekrar evlenmısler cocukları var. Mıllete acıklama yapmak zorunda da degılsıniz ki. Ilerde evlenecegınız kısının sıze guvenı olursa zaten ınanır sorgulamaz bıle.
Evet ben kafama takıyorum baya :KK43: teşekkür ederim yorumunuz için

X