Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Merhaba kizlar
Bende bebek dusunuyorum 2. Ayim henuz.nirmalde 14. Gun yumurtlama oluyor.bu ay adetim gecikmeli ve normalden biraz az oldu ve normalde 6-7 gun surerken yaklasik 4 gunde azaldi sonrasinda yumurtlamayi testle takip ettim erken yumurtlama oldu 11. Gun testte cift cizgi gordum.ve suan 14. Gunum yumurtam muhtemelen catladi testim siliklesti hatta 13. Gun siliklesmeye basladi bu sure Icinde 3 sefer iliski olabildi. Sizde ben iliiskiye devam etmektelimiyim.bu kadar az iliski hamilelik icin yeterlimi aslinda yumurtlamadan sonra iliskiyi birakmayi dusunuyordum burda okuudugum kiz bebek yontemi icin ama bu ay gizli yumurtlayinca iliski sayisi az oldu simdi napsam bilemedim hamilelik sansimi ertelemekdd istemiyorum acikcasi yumurta catladiktan sonrada hamile kalinabilirmi yanitlarsaniz cok sevinirim

Adetin biter bitmez bittikten sonra ilişkiye gir tam 1 hafta boyunca ilişkiye gir ama 1 gün arayla gir ki işini sağlama al 1haftayı tamamla sonra ilişkiyi bırak ve adet günün geçmesini bekle

Ohh ne guzel hayırlı olsun Allah kucagina almayi da nasip etsin... Darısı tum isteyenlerin basina... bana da dua eder misin inşallah bu ay tutunur bebis...bal tarcin kurunu uyguluyorum
Allah razı olsun çok teşekkür ederim iyi dileklerin için inşallah en kısa zamanda senden de güzel haberler alırız Allah gönlüne göre versin inşaallah tez vakitte

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacaktı aranızda anne olup tecrübesi olanlar muhakkak vardır..
Benim adetim 6 gün gecti test yaptım negatif çıktı normalde duzenlidir adetim anladım hiç birşey sizce hamileyim mi kasiklarimda devamlı agri var hafif hafif goguslerde şişme var ama agrim yok normalde oluyordu

En iyisi kan testi yaptır en iyi sonuç kanda çıkar belki geç döllenme olabılır buyzdn mutlaka kan testi yaptır kan değerin düşük çıksa bile 1 hafta daha mutlaka bekle ki tekrar kan testi yaptırırsın çnkğ geç döllenmelerde beta hcg geç fırlıyor

Bilmem ki olabılır olmayabılırde ümitlendirmek istemem ama adetin geçmişse göğslerde hassasyt varsa bnm bildğme göre gebelik olablr ama sen kesin bilgi için bence yakınında varsa sağlık ocağı kan alma saati geçmeden kalk bi kan ver yarnda sonç alırsın

Sağlık ocağına bakıp gideceğim. Teşekkür ederim :)

Ha birde erken gebelık testlerinden de yaptırablrsn eczanede satılıyor ama en iyisi kan eğerki hamişsen kanda kaç haftalık oldğuda belli olur inşlh hamişsindir cnm rabbim gönlüne göre versn inşlh

İnşaallah canım benim:) normal hamilelelik test yapmisdim benim doğurganlık gününe göre pilanlamistik kasım 9 da di 23 de adet baslangicimdi rabbim kerim ve ikram sahibi gönlümüz ce herkese verecektir inaniyorum

İnşaallah canım benim:) normal hamilelelik test yapmisdim benim doğurganlık gününe göre pilanlamistik kasım 9 da di 23 de adet baslangicimdi rabbim kerim ve ikram sahibi gönlümüz ce herkese verecektir inaniyorum
İnşallah canım amin amin bende çalışmalardayım bnmde adetim aralığın 2 si bende şafak sayar gibi adet günü sayıyorum bir kaç gündür kasık ağrısı çekiyorum suan bile öyle inşlh vardır ama sanmıyorum olucağını hayırlısı nediyim ee peki sen folikasit kullanıyormusun kullanmıyorsan hemen başla günde 1 kere tok karnına folik asit kullan ben 2 aydır folbiol yani folikasit kullanıyorum bebeğin gelişimi için çook iyi ve bebek için hazırlık yapıyor mutlaka sende kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…