Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Merhaba kızlar.. Ben de evelki gün kürtaj oldum mecburen.11haftalık olması gerekirken 8.haftada kalbi durmuş yavrumun..7 senelik evliligimde ilk hamileligimdi.Asilamayla hamile kalmıştım.Herşey yolundaydı..Çok üzgünüm.Yazmak istedim sadece

Allah en kısa zamanda nasip eder inşallah canım.Rahim toparlandıkça belki de kendiliğinden kalırsın inşallah.Allah gönlüne ferahlık versin♡

Geçmiş olsun sen ve eşin sağlıklı sıhatli olduğun sürece hiç kafana takma üzme sıkma canını sonuçta hamile kalabiliyormuşsun elinde bi avantajın var böyle düşün elbet rabbim en kısa zamanda yine sağlıklı sıhatli evlatlar nasip eder sadece dua et ve tekrardan çalışmalara başla boş bırakma kendini tabı doktorun nezamanı uygun görürse bir sakıncası yoksa illaki tekrardan geçmiş olsn rabbim hepimize inşallah sağlıklı sıhatli bebişler nasip eder en tez zamanda

Şuan elimden gelen tek şey dua etmek şükretmek...içim sızlıyor artık o kadar zor sabrediyorum ki tarifi yok..Rabbim lkimseyi böyle sınamasın isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin.

Şuan elimden gelen tek şey dua etmek şükretmek...içim sızlıyor artık o kadar zor sabrediyorum ki tarifi yok..Rabbim lkimseyi böyle sınamasın isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin.
Amin Amin Allah duysun dualarımızı,sesimizi belkide bi bakmışsın birgün aniden farkında olmadan hamile kalırsın sana büyük sürpriz olur benım mesela ilk gebeliğim öyleydi hiç ummadığım anda müjdeli hbri almştm şaşkınlıklar içindeydim ama tatlı bi şaşkınlıktı ama o şaşkınlıkta o tatlı heyecanda 8 haftalık ikene sonlandırıldı oyzdn hç kafana takma bak hamile kalabiliyormuşsun şükürler olsun diyip vw birde dua et geç senı çok iyi anlıyorum elinde değil üzülmemek ama sabrediceksin dayanacaksın rabbim birdaha bu yaşadığın kötü günleri yaşatmasın diye dua ediceksin rabbim hepimize sağlıklı sıhatli bebicikler nasip eder inşallah fazla da ara verme çalışmalara devam et bende kürtajdan sonra 6 ay boyunca ara verdim korundum şimdide bebiş düşünüyoruz ama kaç aydır hüsrana uğruyorm oyzdn ara verme fzla tabı doktorn izni olursa sakıncası yoksa

.
Çok sagolun kızlar..Allah herkese hayırlı evlat versin.Bizlere de versin inşaAllah..Cennette bize sefaatci olsun ölen yavrularımız

Allah razı olsun kuzum bu acıyı inan yaşamayan anlayamıyor neler hissettiğimizi..doktor beklemeye gerek olmadığını söyledi küretaj olmadığı için...ama ben şuan tekrar hamile kalmayı kaldırabilir miyim bilmiyorum 1 yıl içinde 3 düşük...sanırım ben bi müddet bu konuya ara vereceğim çünkü kendimi toparlamam lazım..

Senbilirsin tabikide ama çok fazlada ara verme kendini hazır hissettiğinde denemelere başla bir insan nekadar çok korkarsa o korku hep üzerinde olurmuş korkuyu çekermiş inşallah sağlıklı bebişlerimiz olur ilerde

İnşallah canım inşallah hepimizin sağlıklı hayırlı bebeşleri olur bu zamanımda kimseyle konuşamazken sizlerle dertleşmek paylaşmak öyle iyi geliyor ki anlatamam..hepiniz iyi ki varsınız

Dün kan testi yaptırdım ve sonuç negatif çıktı hayırlısı 2ci kez hüsrana uğramak da çok kötü bir duygu rabbim inşallah tez zamanda yüzümüze güler

Reactions: H M
Merhaba arkadaşlar bugün adet günüm şüpheleniyordum perşembe günü test yaptım beş dakika içinde silik bir çizgi oldu dün test yaptım tek çizgi çıktı ama adet belirtilerim yok böyle bişey yaşayan oldu mu acaba

Adetinin günü geçtiyse en iyi sonucu kan testi verir yada dha adetin geçmediyse adet gününü bekle

Merhabalar ben 29 03 2017 de doğum yaptım ve kızım suan 8 aylık geçen ay adet oldun bu ay adet olmadım bu 2 çocuğum 2 si pes peşe oldu oğlum 7 aylıkken kızıma hamile kalmışım şimdi kaç gündür adet sancısı gibi kasiklarimra ağrı var beim ağrıyor ama adet olamadım neden sizce yine hamile olabilir miyim

Gecen ay oldugun ilk reglse duzensizlikler olabilir.
Hamilelil ihtimalini sen bilirsin tabii ki risk varsa olabilirsinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…