Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
İnşallah canım amin amin bende çalışmalardayım bnmde adetim aralığın 2 si bende şafak sayar gibi adet günü sayıyorum bir kaç gündür kasık ağrısı çekiyorum suan bile öyle inşlh vardır ama sanmıyorum olucağını hayırlısı nediyim ee peki sen folikasit kullanıyormusun kullanmıyorsan hemen başla günde 1 kere tok karnına folik asit kullan ben 2 aydır folbiol yani folikasit kullanıyorum bebeğin gelişimi için çook iyi ve bebek için hazırlık yapıyor mutlaka sende kullan
İnşaallah canim rabbim isteyen herkese bebis sahibi olmayı nasip etsin..
Ssenin de az kalmış insaallah bebisin olurkullanmıyorum canım ama tavsiye ni dinleyeceğim saol canım :)

Bugün adet günüm normalde bir hafta önceden başlayan ağrılarımdan eser yok. Hala da adet görmedim dün kan testi yaptırdım negatif fakat doktor bebek olabileceğini adetimin bir hafta geçmesini ondan sonra çıkabileceğini söyledi. Geç döllenmeden dolayı kızlar. Ben sabırsız tabii koştur koştur gittim negatif çıkınca ama hiç üzülmedim hamişim diye hissediyorum ama rabbim bilir vermezse de zamanı vardır. Ama ders oldu sabır lazımmış :))) allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Kızlar bileniniz varsa beni aydınlatır mısınız çok kafama takıldı moralim bozuldu çatlatma iğnesinden sonra ağrı akıntı olması gerekmiyor mu bu akşam 5 te 24 saat olcak hiçbişi hissetmiyorum ben ama :KK43:

Bir de iğneden önce dün çok ağrım akıntım oldu ama iğne olunca geçti hepsi doktorum salı gecesi birlikte olun dediği için ilişki de olmadı iğneyle bile kaçırdım sanırım moralim çok bozuk :KK43:

Kizlar merhaba. Dün test yaptım. Negatif çıktı. Bugünle beraber 2 gün kaldı bata. Bugün de sabahtan beri sol kasigimda ince sizi var. Ara ara batma oluyor ama sızı şu ana kadar geçmedi. Acaba Battan üç gün önce negatif cikip sonra hamile olan var mı aranizdaa:110:

Biraz mesafesi var sağlık ocağının eşimle giden anamm kaybolurum felan evin yolunu bulamam sonra :)))
Haha
:KK70:kız alemsin yaa:KK70: niye kaybolasın okuma yazman var sonuçta sora sora bağdatıda bulursun yeterkı cesaret olsun git git sbh erkenden kan alma saati bitmeden git kan testi yaptır bende istnblda oturuyordum ankaraya yeni taşındım bende hiç biryeri bilmiyordum birgün cnm sıkıldı bulundğm semti millete sora sora sağlık ocağını marketi okul çarşı pazar öğrendim eşim evde herzmn olmuyor vardıyalı çalışıyor haliyle evin işin gücüne kendi sağlığmn peşinde kendim koşucağım için mecbur öğrenmek zorundaydım ve öğrendim şükür oyzdn sende yarn ilk adımını at ve sağlık ocağını bulup öğren kan testini yaptır meraklar giderilsin :KK73:

Bir de iğneden önce dün çok ağrım akıntım oldu ama iğne olunca geçti hepsi doktorum salı gecesi birlikte olun dediği için ilişki de olmadı iğneyle bile kaçırdım sanırım moralim çok bozuk :KK43:
Boşlama ilişkiye girmeye devam et 1 gün arayla gir ilişkiye ilişkiden snrada ayaklarını havaya dik ve adetten önce bol incir ye tüket taze kuru fark etmez veyada kaynatıp suyunu iç içine tarçın koyarak ve adetten sonrada havuç kaynatıp iç ve bol bol ye yumurta çatlatıyor havuç bnm bildiğim kadryla ümitszlğe kapılma bu ay olmadı diğer ay olur yumurtlama günlerini hesaplayamıyorsan ben hesaplarm yumurta çatlaması oldmu kasık ağrısı özellıkle sol tarafta dha çok oluşur ve akıntı gelir yumurta beyazı gibi akı gibi

Kizlar merhaba. Dün test yaptım. Negatif çıktı. Bugünle beraber 2 gün kaldı bata. Bugün de sabahtan beri sol kasigimda ince sizi var. Ara ara batma oluyor ama sızı şu ana kadar geçmedi. Acaba Battan üç gün önce negatif cikip sonra hamile olan var mı aranizdaa:110:
Şuan bende senin durumundayım canım ve beklemedeyim kan testim negatif çıktı 0.100 bir kaç gündür kasık ağrısından evin işini bile yapamıyorum adet günümde aralığın 2 si bende beklyrm adet günümü istnblda dha önce özele gttğmde doktoruma msj atmıştım oda adet gününü bekle diye önerdi sakın ilaç ve ağrı kesici tüketme demişti ağrılarını serbest bırak ağrı kesiciyle kesmememi önerdi bol ballı sğt tüket demişti sende dene öyle bi

Şuan bende senin durumundayım canım ve beklemedeyim kan testim negatif çıktı 0.100 bir kaç gündür kasık ağrısından evin işini bile yapamıyorum adet günümde aralığın 2 si bende beklyrm adet günümü istnblda dha önce özele gttğmde doktoruma msj atmıştım oda adet gününü bekle diye önerdi sakın ilaç ve ağrı kesici tüketme demişti ağrılarını serbest bırak ağrı kesiciyle kesmememi önerdi bol ballı sğt tüket demişti sende dene öyle bi
Çok şükür yenice geçti. Sabahtan beri sürdü yani.çok şiddetli deildi ama öylece devam eden sızı. Süt her sabah içiyorum bebek olursa sağlıklı olsun diye :) insaallah ikimizde guzel haberleri aliriz:):dua:

İnş
Çok şükür yenice geçti. Sabahtan beri sürdü yani.çok şiddetli deildi ama öylece devam eden sızı. Süt her sabah içiyorum bebek olursa sağlıklı olsun diye :) insaallah ikimizde guzel haberleri aliriz:):dua:
İnşallah canım inşallah rabbim gönlümüze göre verir sesimizi duyar bende 2 aydan beri folikasit içiyorum bu ayda adetten önce çok farklı şeyler oluyor ağrılarım olmazkene ağrılarım var bel ve kasık sbh ve akşamları ballı süt tüket eşine keçi boynuzu pekmezi ver sbhlrı aç karnına eczanede satılanlardan al tahta kaşıkla yersiniz sende eşinde sbhlrı 1 kaşık yiyin kullanmıyorsan folikasit kullan günde 1 tane tok karnına bebeğin gelişimine çok yardımı oluyor bebeğin yerini hazırlıyor oyzdn mutlaka folbiol kullan ben şu aralar bol kuru incir havuç tüketiyorum çerez niyetine sende öyle yap iyi geliyor yumurtalıkların çalışmasına ve çatlamasına

İnş

İnşallah canım inşallah rabbim gönlümüze göre verir sesimizi duyar bende 2 aydan beri folikasit içiyorum bu ayda adetten önce çok farklı şeyler oluyor ağrılarım olmazkene ağrılarım var bel ve kasık sbh ve akşamları ballı süt tüket eşine keçi boynuzu pekmezi ver sbhlrı aç karnına eczanede satılanlardan al tahta kaşıkla yersiniz sende eşinde sbhlrı 1 kaşık yiyin kullanmıyorsan folikasit kullan günde 1 tane tok karnına bebeğin gelişimine çok yardımı oluyor bebeğin yerini hazırlıyor oyzdn mutlaka folbiol kullan ben şu aralar bol kuru incir havuç tüketiyorum çerez niyetine sende öyle yap iyi geliyor yumurtalıkların çalışmasına ve çatlamasına
Aminnn. Çok teşekkür ederim. Keçiboynuzu pekmezi ni ben yemiyorum gerçi eşime veriyorjm ama. :) folikasiti eczaneden alabiliyor muyum doktora yazdırmadan?

Aminnn. Çok teşekkür ederim. Keçiboynuzu pekmezi ni ben yemiyorum gerçi eşime veriyorjm ama. :) folikasiti eczaneden alabiliyor muyum doktora yazdırmadan?
Doktora da yazdırablrsn veyada yazdırmadan da alablrsn fark etmiyor folbiol 5mg al kullan ben onu kullanıyorum 2 aydan beri günde 1 tane tok karnına içiyorum sende öyle uygula banada burda ankaradakı devlet hastanesındekı doktorm demedi iç yada içme diye kendi istnbldkı doktorumu aradm söyledim eczaneden folbiol 5mg al günde 1 tane tok karnına iç dedi..gttm aldım 2 aydan beri ve halen de kullanıyorum kutunun içinde 4 paket var o 4 paket 3 ay gidiyor.. mutlaka kullan çünkü bebeğin gelişimine çook faydası yararı var bebek yoksa bile bebeğe hazırlık yapıyor bnce bi googleden araştır bakın aklına yatarsa kullan

Doktora da yazdırablrsn veyada yazdırmadan da alablrsn fark etmiyor folbiol 5mg al kullan ben onu kullanıyorum 2 aydan beri günde 1 tane tok karnına içiyorum sende öyle uygula banada burda ankaradakı devlet hastanesındekı doktorm demedi iç yada içme diye kendi istnbldkı doktorumu aradm söyledim eczaneden folbiol 5mg al günde 1 tane tok karnına iç dedi..gttm aldım 2 aydan beri ve halen de kullanıyorum kutunun içinde 4 paket var o 4 paket 3 ay gidiyor.. mutlaka kullan çünkü bebeğin gelişimine çook faydası yararı var bebek yoksa bile bebeğe hazırlık yapıyor bnce bi googleden araştır bakın aklına yatarsa kullan
Tamam çok teşekkür ederim yarın da onu bi araştırıp aliyim.

Insaallahhh:anneadayı::dua::dua: yarın kandil bol bol dua edicem:) zaten bu ay olmazsa diğer ay fatma ana eli oyunu denicem. Her şeyi denicem:)) inşallah hayirlisyla gelir bebekler:)
Fatma ana oyunu nasl oluyor ilk defa duydum evet yarn kandil bende bugn abdest alıp bol bol dua okuycam rabbim isteyen herkese nasip etsn gönlümüze göre versn diye

Fatma ana oyunu nasl oluyor ilk defa duydum evet yarn kandil bende bugn abdest alıp bol bol dua okuycam rabbim isteyen herkese nasip etsn gönlümüze göre versn diye
Insaallah rabbim kabul eder.:dua:Fatma ana eli otunu yazacaktım yanlış yazmisim:KK70:Arabistan'da yetişen bi bitki. Onu da kk sitesinde gördüm duydum. Çok faydası varmış. Onu da bu ay olmazsa yapıcam ve 41 meryem süresini okuyacağım. Inşallah bakalım.

Insaallah rabbim kabul eder.:dua:Fatma ana eli otunu yazacaktım yanlış yazmisim:KK70:Arabistan'da yetişen bi bitki. Onu da kk sitesinde gördüm duydum. Çok faydası varmış. Onu da bu ay olmazsa yapıcam ve 41 meryem süresini okuyacağım. Inşallah bakalım.
41 meryem suresini okudum çok kez ve her otu da yiyip içme tafsiye etmem sen sdce bolca incr havuç tüket

X