Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kondomla hiç içe boşalmadan yırtık olmadan hamile kalınır mı ve en son eşimle ilişkimiz 22 ekim yumurtlamamın 2.günündeydi o günden 18 gün sonra yani 33 günde regl oldum hep 33-34 günde regl olurum ama 3 gün yoğun 3 gün azdı hatta ilk 2 gün aşırı yoğundu bugün adetin 6.gününde çok az kan geldiği için üstüne görme olabilir mi diye test yaptım ve negatif çıktı sizce hala hamile olma ihtimalim var mı hamile kalmamam gerekiyor işimden okulumdan dolayı bu yüzden eşimle çok dikkat ediyoruz sık sık ilişkiye bile girmiyoruz 10 gündür de geçmek bilmeyen tuvalete gittiğimde rahatlayan karın ağrım var en çok sağ tarafta oluyor gerçekten kafam karışık yardımcı olun 6 ekim ve 9 kasımda regl oldum sizce üstğne görme olup teste negatif çıkar mıydı ve reglin ilk günü asprin içtim acaba asprinden dolayı ilk 3 gün yoğun geçmiş olabilir mi aklım karışık

Merhaba kizlar cok karisigim... eşimle 3 aydir bebek calismalarina basladik bu ay tum belirtileri nerdeyse hissettim sayilir fakat 2 gun once sabah kahverengi leke geldi sonra durdu dun tekrar hafif leke geldi yine durdu bugun adet günüm adet olmadim henüz belirtisi de yok... normalde kahverengi lekeden yaklaşık 1 saatsonra kanamam gelirdi anlayamadim gec dollenme olabilir mi cunku yumurtlama hesabimdan 4 gun sonra yani gecen hafta birlikte olduk.

Dün yazmıştım arkadaşlar nerdeyse herkes hamile değilsin falan dedi ama bugün adetin 7.günüydü iki tane günlğk ped değişirddim kahverengi olarak geliyor bu adetin son günleri normal ama 3 gündür sanki çok yoğun oluyormuşum gibi ıslaklık hissediyorum test dün negatif çıktı ama içim rahat değil ve 10-15 gündür kasık ağrım var üstüne görmeyle yada enfeksiyonla bi alakası daha önce başına uzun süren karın kasık ağrısı gelen var mı

Merhaba kızlar bugün adetimin 8.günüydü ve çok hafif kahverengi 3-4 damla gördüm bugün ama kasık ağrılarım hala geçmedi 2 gün önce ki test negatifti son ilişkimin üstünden 25 gün geçti zaten hep korunduk ama ben şüpheleniyorum nedense sizce tekrar testi ne zaman yapmalıyım

Ustune gorme denen seyde yogun kanamalar beklenmez.
Kondomlada iliski sonuna dogru kullanip korunuyorsaniz hamile kalma ihtimali olur.
Ben kan vermeni oneririm kesin olarak kafan rahatlar.

Ustune gorme denen seyde yogun kanamalar beklenmez.
Kondomlada iliski sonuna dogru kullanip korunuyorsaniz hamile kalma ihtimali olur.
Ben kan vermeni oneririm kesin olarak kafan rahatlar.
Yok ilişkinin başında takıyoruz ve dışa boşalma yapıyor hatta bazen orgazm bile olmuyor ağrılarım 10 gündür vardı ama regl bittikten sonra ağrılarım da bitti 3 test negatif çıktı ama üstüne görmeyse idrarda 5-6 gün sonra belli olurmuş bakalım hayırlısı

1. Kızlar ben 5 nisanda adet gördüm nisan ayının son haftası gebeliğimi öğrendim ve 7 haftalık ikene de kürtaj oldum çünkü boş gebelikmiş kürtajdan sonra toplam 5 ay geçti o 5 ay boyuncada hep korundum şuan bebiş düşünüyoruz doktora gittim kontrl için bi engel varmı yokmu diye doktorum hiç bir engel yok rahim duvarının gayet iyi yumurtalıklarında gayet iyi hamile kalman için bir engelin yok ve kürtajdan sonraki adet tarihlerimi bu zamana kadr hep not etmişimdir doktoruma onuda gösterdim gayet çok iyisin hatta tebrik bile etmişti böyle not tuttuğumdan dolayı herhalde neyse ekim ayının 17 in de 6 gün boyunca adet gördüm adetten hemen sonra yani 7ci günü hemen ilişkiye girdim ve yumurtlama günüm ise adetimden 2 gün sonra baslıyordu bende kasım ayının adetine kadar hep ilişkiye girdim 1 gün arayla ama hamiş kalamadım kasımın 8 in de adet gördüm ve yine adetim 6 gün sürdü bu ayın yumurtlama günüm ise 17 ve 18 i ama ben 1 gün arayla ilişkiye giriyorum gelecek olan adetim ise 2 aralık gelecek adetime 1 hafta kalana kadr 1 gün arayla ilişkiye giricem acaba busefer tutarmı ve benım ilk gebeliğim şöyle söyliyim sizlere adetten 1 gün snra ilişkiye girmiştim ve hemen ayağa kalkıp duşa girmiştim vajınamı temizce yıkamıştım bol suyla kı hamıle kalmayayım dye çnkü ozamanlar düşnmyrdm ama busefer düşnyrm ve ayaklarımı havaya dikmeler yastık koymalar folikasit içmeler her akşam ballı süt meyveler hersey yiyip içiyrm acaba busefer hamiş kalabilirmiyim ki kürtajdan kaç ay sonra uzun süre ara verenler kaç ay sonra hamile kaldılar lütfen benı aydınlatın başlık açtım kimse yardımcı olmadılar lütfen yazımı okuyun bna yardımcı olun birde dün gece eşimle biraz şakalaştık falan evin içinde koşuşturmaca ve eşimin beni gıdıklaması falan şakalaşmıştık aradan 10 dk 15 dk snra kasığımın sol kısmına bi ağrı girdi şiddetliydi mesela oturunca ve ayağa kalkınca sanki bıçak saplar gibi batıyordu sabaha kadar sancım hafiflemişti ama yinede ufakta olsa sancım vardı sol tarafım da lütfen yardımcı olun bana

Ustune gormede o kadar fazla kanama beklenmez canim.
Bende kanamayi yasadim hamileymisim ama dış gebelikti.Normal sayilmiyor yani kanama.Ustune gorme daha farkli.
Kahverengi lekeler dış gebelikte devam ediyor mesela.Ama bu ihtimalleri dusunme bile hamileysen cikar kanda.
Tek care kan.
Dis gebelikte biraz zaman gectikten sonra idrar testinde cikiyor o da degere bagli bisy yani

Kontrollerinde hersey iyiyse gun asiri iliski isine yarayacaktir.
Ovulasyon testide yapabilirsin ama bence kafan rahat devam et bikac ay.

Kontrollerinde hersey iyiyse gun asiri iliski isine yarayacaktir.
Ovulasyon testide yapabilirsin ama bence kafan rahat devam et bikac ay.
Ovulasyon testi aldım beceremedim bi değişikti anlamadım attım çöpe gün aşırı ilişkiye devam ediyorum hayırlısı allah büyüktür

Benım gibi kürtaj olupda kaç ay sonra hamıle kalan var çnkü benım bu aralığın 2 si adet tarihim eğer adet olursam 2ci kez hüsrana uğrayacam inşlh 2ci kez hüsrana uğramam off off benım gibi kürtaj olupda kürtajdan sonra 6 ay kadar korunan sonra bebiş düşünüp de kaç ay snra hamile kalan var...

Hamile kalabiliyorsun en azindan.
bu kadar yipratma kendini
Vardir hayirli bi zamani

Keşke bukadar rahat olabilseydim ama allah büyüktür inşallah bebek isteyen herkese rabbim nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim

Kızlar ön tarafta yani kasıklarımın sağlı sollu iki yanında bi şey hissediyorum ya ağrı desem değil,çekilme gibi... ne olabilir adetlerim düzensiz ama bugün olmayı bekliyordum olmadım.adetlerimde belirti de yaşamıyorum normalde. Acaba hamilemiyim.. test aldım ama erken olur belki diye kıyamıyorum.. of ne yapsam.. bu çekilme hissi neden acaba.

Merhaba arkadaşlar adetim normalde düzenliydi 2 aylık evliyim bu ay 6 gün önce kanama oldu sizce nedir bilgisi olan var mı

Bu siteyi yıllardır biliyorum umarım bana da bi faydası dokunur konuyu yanlış yere açıyorsam da özür dilerim . 20 yaşındayım ve sevgilimle tek seferlik bir şey yaşadık ne kadar pişman olduğumu anlatmamın bi faydası olmayacak ama size üzüntüden her gece ağlayıp dua ettiğimi ve bi ayda 7 kilo verdiğimi söyleyebilirim 45 kiloyum şuan . Sizde lütfen bana bu yaşta yaptığımın yanlış olduğunu zina yaptığımı falan söylemeyin farkındayım hepsinin . Annemin yüzüne bile bakamıyorum . Ama asıl sorum şu adet günümde 5 gün boyunca günlük ped kullandım adet oldum sandım ama üstüne görme denen şeyi öğrendim . Ve bende kasık bel sırt ve göğüs ağrıması var şuan . İlişkiden 1 ay geçti . 5 tane gebelik testi yaptım negatif ama emin olamıyorum kan testi yaptırmak istiyorum ama ailemle aynı şehirde üniversite okuyorum . Zonguldaktayım . Zonguldakta özel laboratuvar var mı test yaptırabileceğim? Yada zonguldak çevresinde ankarada vs? Fiyatları neler? Özel hastanede yaptırırsam ailem bunu öğrenebilir mi yada başka şehirde özel hastanede yaptırsam da aileme mesaj gider mi? Lütfen yardımcı olun test yaptırmam gerek

Özel hastaneye gidersen ailene herhangibi bir mesaj falan gitmez devlete bile gitsen herhangibi yine birşey olmaz ki sonuçta reşitsen herhangibi bir sorun olmaz ama eğerki reşit değilsen devlet hastanesıne gidersen doktor şüphelenir tecavz vs durumlardan ama sen her ihtmle karşı özel tıp merkezlerine veyada sağlık ocağına gidip kan testi yaptırabılırsın ankarada sincan özel tıp merkezi var fiyatı 30 tl veyada herhangibi bir sağlık ocağına misafr olarak gidiip de yaptırablrsn kan testini özel lokman hekim hastanesi var oda 50tl civarındadır büyük ihtmlle

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…