Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Bence gebeliğin en büyük belirtisi vajinanın sürekli ıslak olması. Kuruluk olmaması. Sürekli bir akıntı hali ve akıntı olmazsada ıslaklık hali. Var mı böyle bi durum canım
3 gündür bu durum söz konusu ıslaklık. Ve kokulu akıntım var yeşil renkli :/ anlam veremedim

Arkadaslar merhaba ben bu testleri yaptım ama hepside 15 20 dakıkadan sonra çıktı sizce hamilemiyim

Bide bu var arkadaslar 3 tane yaptım 3de 20 dakıkadan sonra çıktı

Eklentiler

• IMG_1121.JPG
    45,7 KB · Görüntüleme: 59
Bide bu var arkadaslar 3 tane yaptım 3de 20 dakıkadan sonra çıktı
Hemen çıkarsa pozitif diyorlar ama bence hamilesin canım çünkü hamilelik olmayınca ikinci çizgi silik dahi çıkmıyor ama maşallah seninki koyu çıkmış. İnşallah hamilesindir kan ver bence

Hemen çıkarsa pozitif diyorlar ama bence hamilesin canım çünkü hamilelik olmayınca ikinci çizgi silik dahi çıkmıyor ama maşallah seninki koyu çıkmış. İnşallah hamilesindir kan ver bence
İnşallah canım 4 gün sonra adetim gelmezse gidicem Bakalım hayırlısı

Arkadaslar meraba lütfen yardımci olun yeni evliyim ve korunmuyoruz yumurtlama dönemimde 2 gun deneme yaptik. 3 gun sonrasi kasiklarimda agri oldu ve akintim basladi goguslerimdede sislik var . Kadin doguma gittim acile hamilelikten suphelenmedigi icin alttan baktilar ve ultrasonla baktilar. Doktor rahim duvarinda kalinlasma var hamile olabilirsin dedi ve kan testi istedi korunmadigim icin gecen aydan suphelenerek. Ama beta hcg 1.87 cikti hamile degilsin ama adet donemini bekleyelim dikkat et dedi. Ve daha 1 hafta var adet donemimde kasik agrim gecmedi. Ve cok halsiz hissediyorum kendimi. Sizce hamile olabilir miyim ?

Arkadaslar meraba lütfen yardımci olun yeni evliyim ve korunmuyoruz yumurtlama dönemimde 2 gun deneme yaptik. 3 gun sonrasi kasiklarimda agri oldu ve akintim basladi kismen beyaz ve kahverengiydigoguslerimdede sislik var . Ve surekli islaklik hissediyorum Kadin doguma gittim acile hamilelikten suphelenmedigi icin alttan baktilar ve ultrasonla baktilar. Doktor rahim duvarinda kalinlasma var hamile olabilirsin dedi ve kan testi istedi korunmadigim icin gecen aydan suphelenerek. Ama beta hcg 1.87 cikti hamile degilsin ama adet donemini bekleyelim dikkat et dedi. Ve daha 1 hafta var adet donemimde kasik agrim gecmedi. Ve cok halsiz hissediyorum kendimi. Sizce hamile olabilir miyim ?

Lekelenme yasamis olabilirsin.Hadi hayirli haberler olsun :)

Farkli bi oran aslinda hersey cok yeni oldugundan buyuk ihtimalle.Olabilirsin.
1 hafta beklemeyim dersen kan ver
Ama bence bekle adetini en azindan 1-2 gun oncesini.

Arkadaşlar bat tarihine 12 gün kala ilişki ile hamile kalan ihtimali olur mu ?

Am

amin kızlarrr
merhaba arkadaşlar 18 ekim ovulasyon günümdü. Ancak 14-15-17 ekimde ilişkim oldu. Son adetim 27 eylül. 35 günde bir adet görüyorum. Göğüslerimde bi hassasiyet yok henüz. Ancak 7 gündür kasık bölgemde iğne batması gibi bi durum var sık sık oluyor. 4 aydır deniyoruz hamile kalamadım. Adet günü geçmeden yani 26 ekimde test yaptırdım bhcg 0.3 çıktı. Erken mi yoksa ümitlenmiyeyim mi bilemedim. Bir sonraki adetim 1 kasım. Son 2 gündür vajinamda akıntı arttı ve ıslaklık var. Yüzümde sivilceler çıkmaya başladı. İki aydır doktora gidiyorum alttan muayene etti kan ve idrar testi yaptı yumurtalıklarımda hiçbir sorun yok. Rahim ve idrar yolunda iltihap var dedi fitil kullandım. Fitil kullanırken ilişkimi kesmedim ancak. Lütfen bilgilerinizi paylaşıp bana yardımcı olur musunuz

Herkese merhaba..kızlar 28 gunde bir adet oluyorum.adetimden 2,3 gün once kahverendi akıntım olur ve tam gunumde de adet olurum.ilk defa bu ay 22.günümde peceteye bulasan pembemsi bi akıntım oldu.ertesi günde gene ayni sekilde.bugünde sanki adet bitimi gibi kahverengi damar damar akıntım var.3 kasım bekledigim adet günüm.bu yerlesme kanamasi olabilirmi.test yapsam cikarmi ?

Şu durumda 3 ihtimal var gb.
Ya gebesin ve yerlesme kanamasi,ya kimyasal gebelik,ya da dış gebelik.
Ben kan ver derim 2sinde de ver ve gunun gecerse 4unde de.Takip et.
Insallah yerlesmedir.Degilsede insallah kimyasaldir ve kendi sonlanir ve beklemeden yine calismalara baslarsiniz

Mrb bisey sormak istiyorum ben adetim bittikten iki gün sonra eşimle ilişkiye girdim 1 kere oldu ve ondan sonra yani bugun iliskiden 2 gun sonra karnimda adet sancısı var belim ağrıyor bide sanki asadan birşeyler akiyormus gibi hissediyorum bunu sebebi nedir teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…