Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Canim hic bilmiyorum.
Ilk korunmasiz aylarda boyle sancilar olabiliyor ama suan ne gebelige ne de bi soruna yoramayiz.

E Erkaneliffff Yaşadıkça anliyor insan :) Evlenmeden once hayat nasıl toz pembeymiş en cok onu anliyoruz galiba :)

Aynen öyle ne kadar büyük konusmusum diyorum kendime o zamanlar allah affetsin şimdi acısını çekiyorum ama kendime allah sevdiği kullarına dert verirmis diyorum sabrediyorum

Allah gonulleri bilir yine de.Anlamadigin icinmis zaten.
Hic mi kalmadin?Yapildi mi testler tahliller fln?

bugunde sanki.adet başlangıcı gibi bacağıma vuran bi agri var ama hafif bi agri.akıntı hala peceteye bulasacak kadar ve kahverengi.göğüslerime ara ara bicak saplanır gibi ağrı giriyor.birde tuhaf bir sekilde cok affedersin altımi ıslak hissediyorum kesin adet oldum diye gidiyorum ama gelen giden yok,yoğun bi akıntıda yok nasıl ıslak gibi gekiyorgeliyor anlamadim.yarın bi idrar testi yapcam.sonrada duruma göre bakcam artik

Hic kalmadim hiç bir sıkıntım da yok allah'a şükür esimde iyi bir sorun ama işte allah vermeyince vermiyo

Oyle tabii biz sadece istiyoruz Allah hayirlisini biliyor.
Fatma ana eli otunu gebelik icinde kullaniyorlar duymussundur belki de?Denedin mi

Yok hiç duymadım kullanma din ebru destanın çayını iciyorum

Bu ot umreye fln giden birinden isteyebilirsin ya da istanbulda buyuk aktarlarda var.
Burda topikte var galiba o konu altinda.
Cayi bilmiyorum bende insallah iyi gelir baska biseye gerek kalmaz canim.

Vücudumda beni sınıyor bana oyun oynuyor sanki.şimdiye kadar hic olmayan seyler oldu cok umutlandim.biraz önce agrim çoğalınca tuvalate gittin kahverengi kirmiziya dönmüş artik ve bugün 25 günüm.hep 28 günde bir oldum.hic sekmedi.bu niye simdi böyle oldu ki.offff

Psikolojik veya hava değişikliğinden olabiliyor kafana takma çok dusunmemeye çalış

Psikolojik veya hava değişikliğinden olabiliyor kafana takma çok dusunmemeye çalış
1yıldır deniyoruz.olmadi.ister istemez düşünüyorum elimde degil.bu ayda doktora gitmeye basladik zaten.esimin sprem sonucu iyi geldi.banada 21.gün horman testi yapıldı normal dedi.adetin 3.günü tekrar çağırdı.artik doktora gitmeye devam

Doğru söylüyorsun sana söylüyorum sanki ben çok uyguluyormusum gibi bizimde iki yıl oldu

Doğru söylüyorsun sana söylüyorum sanki ben çok uyguluyormusum gibi bizimde iki yıl oldu
Allah yardımcımız olsun.inşallah en kısa zamanda kavuşuruz yavrularımıza.insan isteyince dülünmeden duramıyor işte.hayırlısı diyelim

Merhaba bayanlar
Doktor banada klomen verdi sonrasında catlatma iğnesi vurdu. Mide bulantısı ateş kasiklarimda ağrı oluştu. Test yaptım 3unde silik çizgi çıktı 2sinde bişey çıkmadı. Kan testi yaptırdım sonuç negatif ama belirtilerim devam ediyor. Dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım. Doktor 6 gün gecikirse tekrar kan testi yapalım dedi. Böyle bi durum yaşayanvar mı? Acaba erken diye mi kanda çıkmıyor?Yardımcı olur musunuz?

Merhaba benim adetim normalde 8 kasım olmam lazım 4 gün gecikti gebelik düşünüyorum sizce gebelik varmidir bide sol kaşık arada bi ağrı giriyor gidiyor ama adet berlitisi yok ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…