Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kizlar 6+2yim bugun doktora gittim ustten hicbise keseyi bile goremedi sonra alttan bakti gozuktu kalp atisnida duydum cok sukur yani ustten hicbise gorememesi normalmi ya

Kizlar 6+2yim bugun doktora gittim ustten hicbise keseyi bile goremedi sonra alttan bakti gozuktu kalp atisnida duydum cok sukur yani ustten hicbise gorememesi normalmi ya

Evet. Kimi bebekler saklanıyor, göstermiyorlar hemen kendilerini eşşek sıpaları, annelerine stres düşünce oluyor sonra :) Endişe etme, benim doktorum hem karından hem alttan hem kalp atışlarının duyulacağı tarihe zaman verdi muayeneye düşün birinde görememe olmasın diye :) Geç döllenme bir de benim. Adet dönemimde yumurtlamışım :) işte bi sebep Yaradan ol diyor asıl oluyor işte... Aslında erkenden çağırmak gerçekten sağlıklı değil, anne stres yapıyor gereksiz yere düşünmelere araştırmalara giriyor. Yani yaklaşık 2 aylıkken falan gitmiş olacağım ben de, Rabbim nasip ederse hepsini duyarım ben de inşallah... 8 haftada hepsini sağlıklı biçimde görüp duyarsın diyorlar, çünkü 8. Haftada daha yeni yerleşenler yerleşme kanaması görenler var. Acele etme sakin sakin bekle

Kızlar adetim 10 gün gecikti 3 gün önce test yaptim negatif çıktı şuan pembe akıntı geliyor çamaşırıma ama afedersinde peçeteye gelmedi çok az miktarda 2 gündür oluyor sizce hamile olabilir miyim?

Ne guzel anlatmissin cnm saol gercekten insan korkuyor tabi banada 2 hafta sonra gel dedi 8 hafta olucak ozaman ins saglikla kucagimiza alirizz meleklerimiziii

merhaba arkadaşlar ilk defa yazıyorum. 18 ekim ovulasyon günümdü. Ancak 14-15-17 ekimde ilişkim oldu. Son adetim 27 eylül. 35 günde bir adet görüyorum. Göğüslerimde bi hassasiyet yok henüz. Ancak 3 gündür kaşık bölgemde iğne batması gibi bi durum var sık sık oluyor can acıtmıyor. Ayrı yeten koku alma duyum oldukça yüksek. Dün annemler balkonda domates yerken kokusu arka odaya kadar geldi koştum dayanamadım yedim. 4 aydır deniyoruz hamile kalamadım henüz. Lütfen bilgilerinizi benimle paylaşıp bana yardımcı olur musunuz.Adet günü geçmeden yani bugün test yaptırdım bhcg 0.3 çıktı. Erken mi yoksa ümitlenmiyeyim mi bilemedim. Bir sonraki adet dönemim 1 kasım.

İğne gibi batmalar genelde ya gebeliğin ya vücudun gebeliğe hazırlığı başlangıcı oluyor. Ortamı hazırlıyor olabilir ya da ortamı hazırlamış döllenmeyi ya da yerleşmeyi bekliyor olabilir. Yani bu ay kalmadıysanız mesela hamile, gelecek ay kalabilirsiniz. İnşallah Rabbim gönlünüze göre versin buradaki herkesin

Bence gebeliğin en büyük belirtisi vajinanın sürekli ıslak olması. Kuruluk olmaması. Sürekli bir akıntı hali ve akıntı olmazsada ıslaklık hali. Var mı böyle bi durum canım

Arkadaşlar benim adetim bazen tam günüde oluyorum bazen gecikiyor adetime 1 hafta yada daha az bi süre var ama 2 3 damla kan geldi sabah pembe renk adet gibi gelmiyor sürekli gelmiyor çok az az geliyor be kasık ağrılarım vardı çok akşama kadar sürDu ve geçti sizce hamile olablrmym yardımcı olun ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…