Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Arkadaşlar nolur bana yardımcı olun benim adetlerim cok düzensiz 50 -60 günde bir adet oluyorum bazen de daha fazla oluyor 13 gün önce yumurtlama akıntısı gibi akışkan sünen şefaf yogun bir akıntım geldi sabah uyanınca yumurtlama akıntısı sandım Ateşimde yükseldi baya fakat o zamanlar fena halde griptim ondan mı yükseldi yoksa yumurtlamadan mı bilemiyorum hiç şimdi gribim geçti Ateş'imde düştü adette olmadım ateşim basen düşük çıkıyor basen yüksek cok değilken göğüslerim acıyor hassasiyet var ben anlayamıyorum o yumurtlama akıntısı değilmiymiş yumurtlamamısmıyım üzerinden 13 gün geçti adette olmadım belirti de yok deneyimli olanlar banayardım edebilirmi lütfen fikirlerinizi yazarmısınız

Canım ben hamilelikte ateşin yüksek olduğunu biliyorum eiateş ölçerin varsa devamlı kontrol et.İdrar testi yap bakalım ne sonuç alıcaksın

Canım ben hamilelikte ateşin yüksek olduğunu biliyorum eiateş ölçerin varsa devamlı kontrol et.İdrar testi yap bakalım ne sonuç alıcaksın
Canjm adetim düzensiz olunca yumurtlama günümü bileyim diye ateş ölçerlerse yasıyorum var hani yumurtlama akıntısı sandıgım bir akıntı oldu ya13 gün önce ondan sonra ateşim cok yükseldi ama o sıra cok ağır griptim ondan mı bilemiyorum şimdi 13 gün geçti adrt olurum diye bekliyorum hiç belirti yok ayrıca da ateşim tekrar düştü acaba yumurtlamadım mı ben o gün ? Bilemiyorum cok üzülüyoeummya en son adetimin üzerinden 56 gün geçti

Büyük ihtimalle yumurtladığın gün , doktora gidip adet günlerini düzenletseydin canım ,aslan pençeside düzenliyor

Ben 15 yasımdan beri gidiyorum gitmediğim doktor kalmadı düzelmiyor sadece dogum kontrol hapı kullanırsan düzeliyor ama Bebek istediğim için bıraktım ayrıca içmediğim çay kalmadı soğan kiri testere dişli aslan pençesi hayıt hiç biri işe yaramadı

Arkadaşlar nolur bana yardım edin benim adetlerim cok düzensiz bazen 50 günde bazen. 60 günde bazen 70 günde bir adet görüyorum basen 3ay görmüyorum tamamen kafasına göre korunmuyoruz eşimle .bundan 15 gün önce sabah uyandığımda tuvalete gittiğimde aşırı derecede akışkan seffaf bir akıntım oldu aynı yumurtlama akıntısı kıvamında yumurtlama akıntısı sandım ve ateşim cok yükseldi ama çok ağır bir grip geçiriyordum o yüzden de yükselmiş olabilir şimdi 15 gün geçti üstünden adrt görmedim ve ateşim de baya düştü her zamanki seviyesine indi yani yüksek değil bu durumda o günkü yumurtlama akıntısı sandıgım akıntı yumurtlama değilmiymiş çünkü ateşim hala yüksek devam etmiyor düştü ama göğüs hassasiyetim var cok fazla bana yardımcı olun tek basıma mücadele ediyorum yoruldum cok

Merhaba arkadaslar
Bugun idrar testi yaptim hicbisey cikmdi
45 dkk sonra tekrr baktigimda ikinci cizgi silik gozukuyor bu sekilde olup hamile olan varmi acaba (

slm kızlar ben 2 senelik evliyim pko hastasıyım adetime son 15 gün kala göğüs ağrısı ve kaşık ağrım vardı şimdi 7 gün var adetime ve yine göğüslerim agriyor dokunamıyorum bel ağrısı da oluyor arada test yapsam cikarmi yada bugün bi doktora mi gitsem yardım edin

Merhaba arkadaşlar, benimde pcos var ve sağ tüpümde 2 adet kistim var pcos olmasına rağmen adetim en fazla 4 gün içinde gelir. Cuma günü olmalıydım olmadım cumartesi hafif leke geldi pazar günü pembelik geldi ve dün geceden beri şiddetli bir şekilde kasık ağrım ve kanamam var adet olduğumu düşünürken kafamı karıştıran şey ateşim.
Normalde 36.4 te adet olurum ama benim şuan ateşim 37.1 kanama olsada hamile olabilir miyim acaba düşük mü yaşıyorum kafam çok karışık yardım eder misiniz

Merhaba bayanlar adetim bittikten 15 gün sonra ara ara ve az olmak uzere kahverengi akintilarim oldu ara arada migde bulantilarim oluyo ama devamli uyku halindeyim halsizim acaba hamile olma durumum varmidir birde evde hamilelik testini ne zaman yapmaliyim yada direk kan testi yaptirsam kesin ve dogru sonuc alirmiyim.simdiden tesekkur ederim cevaplariniz icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…