Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kanama adet kanaması gibiyse düşük yapmışsın. Ama gebelik klinik asamaya ulasmamis endişe etme. Yumurtanın döllenmesi gerçekleşmiş ama tutunamadan gebelik son bulmuş. Kimyasal aşamada kalmis. Adet kanamasıyla temizlenir bence. Kanama bitince kontrole git. Temizlenmiş mi ya da müdahale gerekiyor mu öğren. Kanaman az da olsa, düşük yapmamış bile olsan gebelikte kanama normal değildir, yine gidip muayene olmanda fayda var. Geçmiş olsun.

Merhaba bayanlar ben pko hastasıyım tam 1 yıllık evlıyım ve hiç korunmadik ve hala hamile kalamadım sorum şu geçen ay doktorum rahim filmi istemişti fakat bi aksilik oldu cektirmedik en son adet olduğum tarih ağustos 17 ydi ve tam 11 gün sürdü ilk defa başta hep leke geldi sonra bitti sandım ve ben 1 gün aradan sonra söküldüm o zmn dan beri adetimi bekliyorum ve olamamistim tam adetim 23 gün gecikti ve ekim 6 da sabah kahverengi lekelenmem oldu o gün aksama kadar hafif hafif devam etti ve akşam üzeri de akıntı da çok küçük nokta kadar bi kan gördüm gecesinde de çok az gelmiş fakat dün ve bugün hiç bir belirti yok adet de olmadım bu kadar adet gecikmesinden sonra bu yerlesme kanamasi olabilir mi? Çok evlat sahibi olmak istiyorum ama bu kanama neydi anlam veremedim bilen varsa cevaplayabilirmi ve suan bel ve kasık ağrım var şiddetli baya pazartesi randevu aldım ama içim içimi yiyor idrar testi de yaptım kaç tane ama hep negatif şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınızi bekliyorum

Slm kızlar bu gün hastaneye gittim doktorum zayıf olduğum için hamile kalamadığımı söyledi böyle düşük kiloda hamile kalan var mı bu arada 46 kiloyum doktorum 48 kilonun üstünde olmam gerektiğini söyledi

43 kiloyla kaldım ben. 24 kg aldım, 43'e dönene kadar cnm çıktı :) Şu an da 45 kiloyum. Geçen ay hamile kaldım bu kiloyla, devamı gelmedi gerçi. Fazla kilo engeldir ama hiç zayıf diye hamile kalamayan görmedim çevremde. Yine de vardır doktorun bir bildiği. Boyuna göre az bulduysa kilonu sağlık açısından önermistir belki. Bilemedim...

Bende hamile kaldım

Bende hamile kaldım
Çok geçmiş olsun. Korkma, ben sanmıyorum zayıflık o kadar tehlike yaratsin. Hamile kalınca alırsın kilo zaten. İstediğin halde alamiyorsan onun için de diyetisyenler yardimci olabilir herhalde ama başka bir doktora daha mı danışsan acaba. Bazen biri öyle diyor, öbürü böyle. Düşük için birçok neden var, emin olmak için tek doktor yetmiyor maalesef. Fikir birliği yok aralarında, bizi harcıyorlar bazen.

Bende hamile kaldım ama 8 ay önce düşük yaptım doktorum zayıf olduğum için sağlıksz gebelik dedi yine hamile kalırsam düşük yapmaktan korkuyorum

Doktorum zayıflık dışında bi sorun yok dedi ama hamile kalamıyorum ve çok üzülüyorum

Doktorum zayıflık dışında bi sorun olmadığını söyledi ama hamile kalamıyorum çok üzülüyorum ama ne yapcağımı bilmiyorum

Doktorum zayıflık dışında bi sorun yok dedi ama hamile kalamıyorum ve çok üzülüyorum
Üzülme. Başka sorun yoksa elbet hamile kalırsın. Zaten kalabiliyorsun, vakti değilmiş demek ki düşük olmuş. Hayırlı zamanda hayırlı, sağlıklı evlat iste, gerisini zamana birak. Stres yapma olur mu olmaz mı olsa düşer mi diye. E başka sorun yoksa aliver iki üç kilo. Dört ay daha hamile kalamazsan başka bir doktora git. Hatta ben şimdiden başka bir doktor görüşü almandan yanayım ama sen kendin için en doğrusunu bilirsin tabii. Hayırlısı olur inş.

Doktorum zayıflık dışında bi sorun olmadığını söyledi ama hamile kalamıyorum çok üzülüyorum ama ne yapcağımı bilmiyorum

Canım vücutta bazı hormonların oluşabilmesi icin yağ gerekiyor problem ordan kaynaklanıyordur. Bir kac kilo almaya çalış ama canini sıkma bu kiloda kalamayacaksın diye bir sey yok. Sadece daha sağlıklı bir gebelik icin iki uç kilo almaya çalışsan daha iyi olur. İnsallah her sey istediğin gibi olur canim

Ama ben kilo alamıyorum diyetisyenede gittim olmadı kilo alamıyorum malesef

Merhaba benim adetime 3 gün kaldı ama gögüslerim normalde ice dogru cöker ama bir kac gündür büyüme var uçlarında gece ağzım cok kuruyor ve uyuyamıyorum bunalıyorum sıcak basıyor hamilelik belirtisi olabilir mi acaba

Normalde ayin 10'u 11'i gibi regl olmam gerekiyodu fakat bugune kadar olmadim sirtim cok agriyo rahatsiz ediyo uyuyamiyorum, goguslerimde bayadir hassas ve agriyo. paikolojm zaten bozuk hic korunmadik testte yapmiyorum bosuna hayal kirikligi yasamiyim diye sizce bekliyim mi test icin biraz daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…